فروشگاه حرف آخر

درفروشگاه حرف آخر کلیه محصولات کنکوری دوره نظام قدیم و نظام جدید ارائه شده است. دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برحسب نیاز آموزشی میتوانند کلیه دروس تخصصی و عمومی یا یکی از دروس را تهیه کنند. آنچه باعث نقطه قوت حرف آخر در بین همه انتشارات و موسسات کنکوری شده است روش تدریس بی نظیر حرف آخر است. در این مقاله ” فروشگاه حرف آخر” قصد داریم بیشتر شما را با حرف آخر آشنا کنیم.

 

تماس با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ – ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱

فروشگاه حرف آخر

حرف آخر برای اولین بار در کشور از روش های نوین آموزشی، در تدریس دروس کنکوری و آموزشی استفاده کرد. علیرغم اینکه سوالات کنکوری هر سال به شدت مفهومی طرح میشود، انتشارات و موسسات کنکوری ، هنوز از روش های سنتی در تدریس استفاده میکردند. داوطلب یا دانش آموز جهت کسب آمادگی برای کنکور باید مطالب را حفظ میکرد و این روش جوابگوی کنکوری مفهومی نبود، این مهم باعث شد که موسسه حرف آخر روش های نوین آموزشی را ابداع و در تدریس و آموزش دروس کنکوری استفاده کند.

شیوه تدریس زیست حرف آخر

زیست حرف آخر با روش پویا نمایی و به صورت کاملا تصویری تدریس شده است. این سبک از آموزش کمک میکند تا داوطلب بدون نیاز به حذف کردن نکات ریز و فرار زیست شناسی، به صورت مفهومی و شهودی کلیه مباحث را یاد بگیرید. تصاویر به کار گرفته شده در زیست فروشگاه حرف آخر، باعث تقویت حافظه تصویری و بلند مدت میشود که این امر سبب تسهیل در یادگیری و عدم فراموشی مطالب میشود.

 

تماس با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ – ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱

 

شیوه تدریس دروس محاسباتی حرف آخر

برای اولین بار در کشور دروس محاسباتی مانند ریاضی، فیزیک و شیمی با روش های ساده از قبیل ” الگو” به صورت مفهومی در موسسه حرف آخر تدریس شده است. اساتید حرف آخر برای هر کدام از مباحث یک الگوی مفهومی ارائه کرده اند. به طور مثال استاد منتظری دبیر ریاضی کل مجموعه هندسه را با الگوی بادبادک به صورت کاملا مفهومی تدریس کرده است. این الگو کمک میکند که داوطلب کنکوری مبرا از حفظ کردن فرمولها و تکنیکهای محاسباتی، در کمتر از یک دقیقه تست های ریاضی را پاسخ دهد.

 

دروس عمومی

مجموعه دروس عمومی نیز با روش های تصویری و مفهومی تدریس شده است. درس عربی با تدریس استاد واعظی به صورت جامع در ۲۳ ساعت تدریس کمک میکند که داوطلب در هر سطحی از آموزش با اختصاص زمان ذکر شده به عالی ترین سطح آمادگی در درس عربی برسد. زبان انگلیسی به صورت تصویری و با روش کدینگ در قالب داستان و انیمیشن تدریس شده که از روش های به روز آموزش زبان در سطح دنیا میباشد. بنابراین دانش آموزان و داوطلبان کنکوری میتوانند با مراجعه به فروشگاه حرف آخر اقدام به تهیه بهترین پکیج های آموزشی – کنکوری  کشور کنند و به صورت رایگان از مشاوره و برنامه ریزی تخصصی حرف آخر بهره مند شوند.

 • مشاوره کنکوری – تحصیلی
 • تهیه پکیج های حرف آخر
 • برنامه ریزی تخصصی
 • ارتباط با رتبه برترهای حرف آخر

 

تماس با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ – ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱

 

 1. مفاهیم شیمی دهم و یازدهم حرف آخر
 2. مسایل شیمی دهم و یازدهم حرف آخر
 3. فیزیک کنکوری دهم حرف آخر
 4. فیزیک کنکوری یازدهم حرف آخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست