فیزیک امتحان نهایی حرف آخر – ویژه دوره نظام جدید

یکی از پکیج های امتحان نهایی حرف آخر، پکیج فیزیک امتحان نهایی حرف آخر است که توسط استاد کامیار برای دانش آموزان سال دوازدهم دو رشته تجربی و ریاضی تدریس شده است. یکی از دروسی که دانش آموزان چه در امتحانات و چه در آزمون سراسری نمره کم و درصد پایین کسب میکنند، درس فیزیک است. در گروه تجربی داوطلبان این گروه آزمایشی خیلی به ندرت درصد بالای در فیزیک کنکور سراسری کسب میکنند و این امر باعث شده که داوطلبان گروه تجربی علیرغم تلاش و کسب درصد بالا در سایر دروس، موفق به کسب رتبه خوب و مورد نظر خودشان نشوند. دپارتمان رتبه برتر حرف آخر این نوید را به شما داوطلبان گروه تجربی و ریاضی میدهد که با پکیج امتحان نهایی حرف آخر و سایر پکیج های دیگر کنکوری فیزیک حرف آخر می توانند نمره و درصد بالای در فیزیک کسب کنند.

 

فیزیک امتحان نهایی حرف آخر

فیزیک امتحان نهایی حرف آخر ویژه دانش آموزان دوره نظام جدید جهت کسب نمره برتر در درس فیزیک و همچنین ارتقاء آمادگی برای کنکور سراسری تدریس و طراحی شده است. شیوه تدریس استاد کامیار در فیزیک امتحان نهایی حرف آخر استفاده از راهکارهای ساده و مفهومی برای یادگیری مباحث فیزیک است. با این شیوه نیازی برای حفظ کردن فرمولهای متعدد زیست شناسی نیست. خیلی راحت به طور مفهومی مباحث محاسباتی را یاد خواهید گرفت. مقدمتا درسنامه هر مبحث بصورت کامل تشریح خواهد شد و سپاس تست و تمرین آن حل میشود. با این مجموعه بی نظیر میتوانید نمره عالی در امتحان نهایی کسب کنید با خیال راحت سرجلسه کنکور سراسری حضور پیدا کنید.

 

زرومه قوی حرف آخر در تدریس فیزیک

دپارتمان فیزیک حرف آخر با تدریس استاد کامیار دبیر برجسته فیزیک کشور محصولات آموزشی و کنکوری عالی را در اختیار دانش آموزان و داوطلبان کنکور نظام جدید قرار داده است که میتوان به فیزیک دوازدهم حرف آخر، فیزیک یازدهم حرف آخر و فیزیک دهم حرف آخر اشاره کرد. در این محصولات کنکوری تدریس الگو محور ارائه شده است که کمک میکند دانش آموزان نیازی به حفظ کردن فرمولهای متعدد فیزیک نداشته باشند. و خوشبختانه تا به امروز همه دانش آموزان حرف آخری از فیزیک حرف آخر رضایت کامل داشته اند و موفقیت چشم گیری در این درس در کنکورهای آزمایشی به ثبت رسانده اند.

 

دپارتمان رتبه برتر حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکور نظام جدید برای دریافت مشاوره رایگان، تهیه محصولات کنکوری حرف آخر از دفتر مرکزی این انتشارات در تهران و عضویت در دپارتمان رتبه برتر حرف آخر میتوانند با شماره 09106620394 تماس حاصل فرمایند.

 • مشاوره کنکوری
 • مشاوره انگیزشی
 • تهیه محصولات کنکوری حرف آخر
 • ارتباط با مشاورین ارشد حرف آخر

فیزیک امتحان نهایی حرف آخر

 

4 نظر در “فیزیک امتحان نهایی حرف آخر – ویژه دوره نظام جدید

 1. شاهین گفت:

  سلام.فقط برا درس فیزیکه؟؟

  1. تیم رتبه برتر حرف آخر گفت:

   سلام
   برای بقیه دروس دیگر مانند زیست -ریاضی شیمی و دروس عمومی نیز وجود دارد.

 2. A گفت:

  فیزیک نهایی چند ساعته؟

  1. دپارتمان رتبه برتر گفت:

   سلام
   موجود نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *