فیزیک حرف آخر

امروز  قصد داریم در مورد فیزیک حرف آخر صحبت کنیم، از ویژگی های عالی آموزش و تدریس فیزیک حرف آخر، پکیج های نظام قدیم و نظام جدید فیزیک و اینکه فیزیک حرف آخر چگونه میتواند به شما در کسب رتبه برتر، و درصد بسیار بالا در فیزیک کنکور کمک کند. پس تا آخر این مقاله با ما بمانید و همراه ما باشید.

اهمیت فیزیک در کنکور

بخش بزرگی از نگرانی دانش آموزان و داوطلبان کنکور به درس فیزیک مربوط میشود. خیلی از داوطلبان از فیزیک و یا حداقل بخش های از آن چشم پوشی میکنند. اما فیزیک درسی است در کسب رتبه بسیار تاثیر گذار است و از سوی دیگر خیلی از داوطلبان به اشتباه تمرکز و وقت شان را روی یک الی دو درس تخصصی میگذارند و از بقیه صرف نظر میکنند. این کار باعث میشود شما در صورت کسب درصد بالا در درس شیمی و زیست، با نتوانید رتبه خوب کسب کنید. چون کسب درصد پایین در درس فیزیک یا ریاضی باعث میشود میانگین شما کاهش پیدا کند و موفق به کسب رتبه برتر نشوید. بنابراین اگر خواهان کسب رتبه برتر در کنکور سراسری هستید، نیاز است که حتما روی همه دروس تخصصی با دقت کار و مطالعه بشود و از هیچکدام از دروس صرف نظر نکنید.

فیزیک حرف آخر

خیلی از داوطلبان کنکوری حتی در صورت آمادگی کامل برای درس فیزیک متاسفانه درصد بسیار کمی در این درس کسب میکنند. چون راهکارها و حفظ کردن فرمولها دیگر جوابگوی سوالات مفهومی نیست و از سوی دیگر بسیار زمانبر است. شما باید در کمتر از ۱ دقیقه جواب تست را به دست بیاورید که راهکارها و روش های سنتی تدریس فیزیک جوابگوی تست های کنکور نیست. براین همین اساس فیزیک حرف آخر برخلاف همه منابع کنکوری دیگر برای درس فیزیک، به صورت الگو محور و با راهکارهای ساده و میانبرهای کوتاه تدریس شده است. استاد کامیار مدرس فیزیک برای هر کدام از مباحث فیزیک یک الگو ارائه داده است. با این این راهکارهای ساده دیگر نیاز به حفظ کردن فرمول نیست و میتوانید در کمتر از ۱ دقیقه جواب تست را به دست بیاورید.

ویژگی های فیزیک حرف آخر

 1. آموزش جامع و کامل تمام مباحث
 2. ارائه راهکارهای ساده در تدریس تحت عنوان الگو
 3. آموزش مفهومی و شهودی درس فیزیک
 4. حل تست های کنکوری و تالیفی
 5. زمان مناسب تدریس
 6. تکنیک های سریع تست زنی

فیزیک حرف آخر

پکیج های فیزیک حرف آخر

پکیج های فیزیک حرف آخر به دو دسته فیزیک نظام قدیم و فیزیک نظام جدید تقسیم میشود که به معرفی هر کدام از این پکیج ها خواهیم پرداخت.

فیزیک نظام قدیم حرف آخر

فیزیک اول و دوم حرف آخر

فیزیک اول و دوم حرف آخر به صورت جامع هر دو سال اول و دوم را به صورت کامل پوشش میدهد. که شامل ۷ حلقه دی وی دی و ۱۳ ساعت تدریس میباشد. تمامی مباحث فیزیک اول و دوم حرف آخر با روش الگو و راهکارهای ساده تدریس شده است که به شما کمک میکند در ۱۳ ساعت یکبار برای همیشه فیزیک اول و دوم را یاد بگیرید.

فیزیک سال  سوم حرف آخر

فیزیک سال سوم حرف آخر شامل دوبخش جدا گانه و مجزا تحت عنوان خازن و الکتریسیته ساکن حرف آخر و مدار و مغناطیس حرف آخر است. که بخش خازن شامل ۸ دی وی دی و ۱۳ ساعت تدریس است و بخش مدار، مغناطیس و جاری نیز ۱۴ ساعت تدریس است. برای تدریس فیزیک سوم نیز استاد کامیار از راهکارهای ساده و الگوی بشکه استفاده کرده است. با این پکیج به راحتی متوانید تست های فیزیک سوم را در کمتر از ۱ دقیقه بزنید.

فیزیک سال چهارم حرف آخر

فیزیک پیش دانشگاهی حرف آخر شامل ۴ قسمت است.

سینماتیک

سینماتیک سخت ترین بخش فیزیک محسوب میشود و بیشتر داوطلبان کنکوری تمایلی برای مطالعه آن ندارند. اما استاد کامیار با الگوی V- T سینماتیک حرف آخر را در ۱۰ ساعت تدریس به صورت جامع تدریس کرده است که میتوانید با اختصاص ۱۰ ساعت از زمان خود برای سینماتیک یکبار برای همیشه آن را یاد بگیرید.

دینامیک

دینامیک حرف آخر نیز تنها با یک الگو به نام الگوی ماشین در ۹ ساعت تدریس شده است.

نوسان و موج

نوسان و  موج مبحث راحت و جذابی در فیزیک پیش محسوب میشود. در نوسان و موج حرف آخر  ابتدا بحث مثلثات توسط استاد منتظری تدریس میشود و نهایتا استاد کامیار در ۹ ساعت نوسان و موج را بسیار جذاب و عالی تدریس میکند.

فیزیک پیش دوم

فیزیک پیش دوم حرف آخر به صورت جامع تمامی مباحث فیزیک پیش دوم را پوشش میدهد

فیزیک نظام جدید حرف آخر

فیزیک دوره نظام جدید حرف آخر برای سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم تدریس شده است که به توضیح و معرفی آنها خواهیم پرداخت

فیزیک دهم حرف آخر

فیزیک کنکوری دهم حرف آخر براساس سبک و تدریس معمول در درس فیزیک استاد کامیار، با راهکارهای ساده و الگو در ۲۳ ساعت تدریس شده است. این پکیج دو هدف تشریحی و کنکوری را دنبال خواهد کرد و دانش آموزان سال دهم و داوطلبان کنکور نظام جدید میتوانند از آن برای دو هدف تشریحی و کنکوری استفاده کنند.

فیزیک یازدهم حرف آخر

فیزیک کنکوری یازدهم حرف آخر نیز در ۲۰ ساعت تدریس توسط استاد کامیار به صورت بسیار جذاب و عالی با دو هدف تشریحی و کنکوری تدریس شده است.

فیزیک دوازدهم حرف آخر

فیزیک دوازدهم حرف آخر به صورت جامع و کاملا مفهومی با راهکارهای ساده توسط استاد کامیار تدریس شده است.

مشاوره و برنامه ریزی حرف آخر

داوطلبان کنکوری و دانش آموزان عزیز میتوانند برای مشاوره رایگان، برنامه ریزی و اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر در تماس باشند.

حرف اخر

پکیج کامل حرف آخر

تغییر زمان کنکور ۹۸

برنامه مطالعاتی حرف اخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad