فیزیک یازدهم حرف آخر- فیزیک سال ۱۱ حرف آخر- فیزیک استاد کامیار

فیزیک یازدهم حرف آخر

فیزیک یازدهم حرف آخر با تدریس مهندس کامیار با دو هدف آموزشی و کنکوری تدریس و ارائه شده است.درس فیزیک نیز مانند ریاضی زیاد در آزمون سراسری مورد استقبال دانش آموزان و داوطلبان قرار نمیگیرد. اقلیت بسیار کمی از داوطلبان توانایی کسب درصد بالا در فیزیک را دارند. ضعف آموزشی و عدم موفقیت در کسب درصد مناسب، مانع بزرگی برای دانش آموزانی است که قصد کسب رتبه برتر را دارند. اشتباه رایج کنکوری ها این است که برای پوشش ضعف خود، روی دروسی که توانایی دارند تمرکز میکنند و از بقیه درسها غافل میشوند. این امر باعث کاهش میانگین و غفلت از تاثیر تراز دروس سرنوشت ساز میشود. فیزیک یازدهم حرف آخر را با بهترین روشهای مفهومی – محاسباتی تدریس کرده ایم که به طور اساسی مشکلاتان را حل کنید.

فیزیک یازدهم حرف آخر 

در کلیه پکیج ها از جمله فیزیک یازدهم حرف آخر، سعی شده تا از روش های جدید محاسباتی برای آموزش و تدریس استفاده شود. متاسفانه در فضای رسمی آموزش کشور، به ویژه در دروس محاسباتی مانند ریاضی و فیزیک، روش های سنتی تدریس برای حفظ کردن فرمولها و تکنیک های مختلف تاکید دارد. همین امر باعث ضعف اساسی دانش آموزان از پایه در این قبیل دروس شده است. با تلاش شبانه روزی استاد کامیار و تجربه خوب تدریس ایشان، روش های جدید محاسباتی جایگزین روش های سنتی شده است. محتوای تدریس حرف آخر این امکان را برای شما فراهم ساخته تا بتوانید به هدف و آرزوی خود در تحصیل برسید.

شیوه تدریس فیزیک یازدهم حرف آخر

شیوه تدریس فیزیک یازدهم(نظام جدید) کاملا الگو محور است. الگو در آموزش حرف آخر به معنای استفاده از راه نزدیک یا راه میانبر برای حل مسائل در کمترین زمان ممکن است. چون بررسی کنکور سالهای اخیر نشان  میدهد که سوالات کنکوری کاملا مفهومی شده است و دیگر تدریس به شیوه سنتی و قدیمی جوابگوی سوالات مفهومی کنکور نیست. شیوه تدریس فیزیک یازدهم حرف آخر(نظام جدید) به دانش آموزان و داوطلبان کنکوری این کمک را میکند که برای هر مبحث تنها از یک الگوی کاربردی و علمی استفاده کنند و برای همیشه با لیست بلند پایه ای از فرمولها خداحافظی کنند. بنابراین شیوه مطالعه و آموزش متفاوتی را برای شما انتخاب کرده ایم. تا با اطمینان کامل بتوانی به خواسته های درسی و کنکور خود برسید.

 

فیزیک یازدهم حرف آخر با تدریس مهندس کامیار

مزیت کاربرد الگوهای علمی در فیزیک یازدهم 

مزیت کاربرد الگوهای علمی در فیزیک یازدهم حرف آخر باعث فعال سازی حافظه تصویری در دانش آموزان و داوطلبان کنکوری می شود. چون تمام مراحل آموزش فیزیک یازدهم حرف آخر تصویری است. آموزش الگوهای تصویری همچنین باعث تقویت حافظه نیمکره راست مغز میشود. این نیمکره مسئول حافظه بلند مدت است. که ماندگاری مباحث آموزشی در آن خیلی بالاست و برخلاف نیمکره سمت چپ مغز کمک زیادی به پایداری و درک بهتر مباحث آموزشی میکند. لازم به گفتن است که تمام مراحل آموزش متاسفانه در ایران باعث فعال سازی نیمکره چپ مغز میشود چون شیوه های تدریس حتی در سطح دانشگاه کاملا سنتی و فاقد نوآوری است.

مزایایی آموزش براساس تصویر و انیمیشن در فیزیک یازدهم حرف آخر

در هزاره جدید با ترکیب تصاویر در نمایش رایانه­ای، انواع قالب­های ارائه تصویر به طور گسترده­ای رو به افزایش است.  دستورالعمل استفاده از آنها برای تاثیر بیشتر روند یادگیری افزایش یافته است. چندین دهه است که در سطح جهانی در زمینه تاثیر تصاویر سه بعدی و انیمیشن بر آموزش و یاد دهی کار می­شود.  امروزه تمام روانشناسان، مشاوران تحصیلی، اساتید و … بر ضرورت و تاثیر آن اتفاق نظر دارند. که می توان به نمونه های ذیل اشاره کرد.

پژوهش جوناسن و دیوید سون(۱۹۹۴)… هافمن و ریچی(۱۹۹۷) … لی (۱۹۹۹) … وایس، نولتن و موریسن(۲۰۰۲)، چن و دویر(۲۰۰۳)، مایر و مورینو(۲۰۰۹)، سرین(۲۰۱۱) و…

در روش های تدریس مبتنی بر انیمیشن های آموزشی نسبت به سایر چند رسانه ای های دیگر، براساس اصل مثال های حل شده و از طریق فراهم آوردن مثال های حل شده ی فرآیند مدار، یادگیرندگان را گام به گام در فرآیند حل مسئله یا استدلال به پیش می برد که این فرآیند باعث یادگیری بهتر درس می شود. از موراد دیگر  روش آموزش مبتنی بر انیمیشن بازدهی بهتر و متمرکز ساختن توجه، نسبت به سایر روش های دیگر می باشد.

نقش های مهم تصویر در آموزش

 • برانگیختن انگیزه
 • ایجاد زمینه یادگیری
 • ایجاد داربست ذهنی و درک کلی از مفاهیم
 • تعریف کلی یا جزئی برای ویژگی ها
 • گسترش موضوع اصلی
 • ایجاد دیدگاه های فردی
 • تقویت متن با ایجاد ارتباط و انسجام
 • ارتقای خلاقیت
 • آموزش مفهومی و شهودی
 • تقویت و به کارگیری حافظه بلندمدت و تصویری
 • استفاده بهینه از زمان و ارتقاء سریع آمادگی 

استاد فیزیک یازدهم حرف آخر

استاد فیزیک یازدهم مهندس پیمان کامیار است. ایشان فارغ التحصیل فیزیک دانشگاه صنعتی شریف می باشند. استاد کامیار دارای سابقه درخشان در درس فیزیک می باشد که در مدارس علوی، شایستگان، مهرنامی، صبا و فرزانگان تدریس درس فیزیک را تدریس کرده اند. همچنین  دارای ۳۰ جلد کتاب در انتشارات روا، قلم چی، پیام، صادرات و موسسه کنکوری حرف آخر می باشد. استاد کامیار در درس فیزیک مبدع نقشه راه و الگو هستند. تمام مباحث فیزیک از جمله فیزیک یازدهم حرف آخر را به الگو و نقشه راه تدریس کرده اند.

فیزیک یازدهم حرف آخر برای رشته تجربی

فیزیک یازدهم برای رشته تجربی شامل سه فصل است. فیزیک یازدهم به صورت کامل تمام مباحث را پوشش می دهد. شیوه تدریس ابتدا براساس تجریه و تحلیل و تدریس کامل درسنامه می باشد که بعد از پایان هر فصل تست های کنکوری سالهای اخیر با شیوه تدریس استاد کامیار حل و تحلیل می گردد.

فیزیک یازدهم حرف آخر برای رشته ریاضی

فیزیک یازدهم برای رشته ریاضی شامل چهارفصل است. که فیزیک یازدهم حرف آخر  به صورت کامل تمام مباحث را پوشش می دهد. شیوه تدریس ابتدا براساس تجریه و تحلیل و تدریس کامل درسنامه می باشد که بعد از پایان هر فصل تست های کنکوری سالهای اخیر با شیوه تدریس استاد کامیار حل و تحلیل می گردد.

 • الکتریسته ساکن
 • جریان الکتریکی و مدارهای جریان مستقیم
 • مغناطیس و القای الکترومغناطیسی
 • القای الکترومغناطیسی و جریان متناوب

فیزیک یازدهم نسبت به سایر کمک آموزشی ها و کمک کنکوری های دیگر دارای مزیت های ویژه و عالی است.

 • شیوه تدریس کاملا جدید و جذاب
 • صرفه جویی در زمان  و هزینه
 • یادگیری سریع و کسب درصد عالی در فیزیک کنکور

سفارش فیزیک یازدهم

 دانش آموزان و  داوطلبان کنکوری می توانند با فیزیک یازدهم حرف آخر(نظام جدید) از هم اکنون کسب درصد بسیار عالی در فیزیک کنکور سراسری را تضمین کنند. در کنار پکیج فیزیک یازدهم حرف آخر مشاورین ما در موسسه کنکوری حرف آخر به عنوان پشتیبان و مشاور تحصیلی شما تا روز کنکور در امر برنامه ریزی، مشاوره و نحوه استفاده از پکیج های موسسه کنکوری حرف آخر در کنار شما خواهند بود. برای مشاوره رایگان، ارتباط با دپارتمان رتبه برتر و تهیه محصولات کنکوری حرف آخر با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ در تماس حاصل فرماید.

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad