حرف آخر
حرف آخر

فیزیک یازدهم حرف آخر- فیزیک نظام جدید- فیزیک استاد کامیار-

فیزیک یازدهم حرف آخر

فیزیک یازدهم حرف آخر(نظام جدید)برای دانش آموزان و داوطلبان نظام جدید به دو منظور آموزشی و کنکور تهیه و آماده شده است. دانش آموزان نظام جدید پایه یازدهم می توانند با فیزیک یازدهم حرف آخر(نظام جدید) تمام مسائل و مشکلات درسی خود را حل کنند و برای کسب درصد عالی در فیزیک کنکور سراسری تمام سوالات طرح شده در این بخش از فیزیک را به راحتی پاسخ بدهند.

 

فیزیک یازدهم حرف اخر (نظام جدید)

فیزیک یازدهم (نظام جدید) در راستای کمک به مشکلات درسی دانش آموزان در حین تحصیل و برای کسب درصد بالا در کنکور سراسری با روش کاملا جذاب، علمی و آسان توسط موسسه کنکوری حرف آخر آماده شده است. دانش آموزان و داوطلبان کنکور دیگر نیازی به حفظ فرمول و استفاده از روش های قدیمی و سنتی در خواندن فیزیک ندارند بلکه می توانند با فیزیک یازدهم حرف اخر(نظام جدید) در کمترین زمان به نتیجه عالی در فیزیک برسند و تاثیر استفاده از این پکیج را در کوتاه مدت ببینند.

 

 

شیوه تدریس فیزیک یازدهم حرف اخر (نظام جدید)

شیوه تدریس فیزیک یازدهم(نظام جدید) کاملا الگو محور است. الگو در آموزش حرف آخر به معنای استفاده از راه نزدیک یا راه میانبر برای حل مسائل در کمترین زمان ممکن است. چون بررسی کنکور سالهای اخیر نشان  می دهد که سوالات کنکوری کاملا مفهومی شده است و دیگر تدریس به شیوه سنتی و قدیمی جوابگوی سوالات مفهومی کنکور نیست. شیوه تدریس فیزیک یازدهم حرف آخر(نظام جدید) به دانش آموزان و داوطلبان کنکوری این کمک را میکند که برای هر مبحث تنها از یک الگوی کاربردی و علمی استفاده کنند و برای همیشه با لیست بلند پایه ای از فرمولها خداحافظی کنند. بنابراین شیوه مطالعه و آموزش متفاوتی را برای شما انتخاب کرده ایم تا با اطمینان کامل بتوانی به خواسته های درسی و کنکور خود برسید.

مزیت کاربرد الگوهای علمی در فیزیک یازدهم 

مزیت کاربرد الگوهای علمی در فیزیک یازدهم حرف آخر(نظام جدید) باعث فعال سازی حافظه تصویری در دانش آموزان و داوطلبان کنکوری می شود چون تمام مراحل آموزش فیزیک یازدهم حرف آخر(نظام جدید) تصویری است. آموزش الگوهای تصویری همچنین باعث تقویت حافظه نیمکره راست مغز میشود. این نیمکره مسئول حافظه بلند مدت است که ماندگاری مباحث آموزشی درآن خیلی بالاست و برخلاف نیمکره سمت چپ مغز کمک زیادی به پایداری و درک بهتر مباحث آموزشی میکند. لازم به گفتن است که تمام مراحل آموزش متاسفانه در ایران باعث فعال سازی نیمکره چپ مغز میشود چون شیوه های تدریس حتی در سطح دانشگاه کاملا سنتی و فاقد نوآوری است.

 

مزایایی آموزش براساس تصویر و انیمیشن در فیزیک یازدهم حرف آخر (نظام جدید)

در هزاره جدید با ترکیب تصاویر در نمایش رایانه­ای، انواع قالب­های ارائه تصویر به طور گسترده­ای رو به افزایش است و دستورالعمل استفاده ازآنها برای تاثیر بیشتر روند یادگیری افزایش یافته است. چندین دهه است که در سطح جهانی در زمینه تاثیر تصاویر سه بعدی و انیمیشن  بر آموزش و یاد دهی کار می­شود و امروزه تمام روانشناسان، مشاوران تحصیلی، اساتید و … بر ضرورت و تاثیر آن اتفاق نظر دارند. که می توان به نمونه های ذیل اشاره کرد.

پژوهش جوناسن و دیوید سون(1994)، هافمن و ریچی(1997)، لی (1999)، وایس، نولتن و موریسن(2002)، چن و دویر(2003)، مایر و مورینو(2009)، سرین(2011) و…

در روش های تدریس مبتنی بر انیمیشن های آموزشی نسبت به سایر چند رسانه ای های دیگر، براساس اصل مثال های حل شده و از طریق فراهم آوردن مثال های حل شده ی فرآیند مدار، یادگیرندگان را گام به گام در فرآیند حل مسئله یا استدلال به پیش می برد که این فرآیند باعث یادگیری بهتر درس می شود. از موراد دیگر  روش آموزش مبتنی بر انیمیشن بازدهی بهتر و متمرکز ساختن توجه، نسبت به سایر روش های دیگر می باشد.

نقش های مهم تصویر در آموزش

 • برانگیختن انگیزه
 • ایجاد زمینه یادگیری
 • ایجاد داربست ذهنی و درک کلی از مفاهیم
 • تعریف کلی یا جزئی برای ویژگی ها
 • گسترش موضوع اصلی
 • ایجاد دیدگاه های فردی
 • تقویت متن با ایجاد ارتباط و انسجام
 • ارتقای خلاقیت
 • آموزش مفهومی و شهودی
 • تقویت و به کارگیری حافظه بلندمدت و تصویری
 • استفاده بهینه از زمان و ارتقاء سریع آمادگی 

استاد فیزیک یازدهم حرف اخر(نظام جدید)

استاد فیزیک یازدهم مهندس پیمان کامیار است که مهندس کامیار فارغ التحصیل فیزیک دانشگاه صنعتی شریف می باشند. استاد کامیار دارای سابقه درخشان در درس فیزیک می باشد که در مدارس علوی، شایستگان، مهرنامی، صبا و فرزانگان تدریس درس فیزیک را تدریس کرده اند. همچنین  دارای 30 جلد کتاب در انتشارات روا، قلم چی، پیام، صادرات و موسسه کنکوری حرف آخر می باشد. استاد کامیار در درس فیزیک مبدع نقشه راه و الگو هستند که تمام مباحث فیزیک از جمله فیزیک یازدهم حرف آخر(نظام جدید) را به الگو و نقشه راه تدریس کرده اند.

فیزیک یازدهم حرف آخر(نظام جدید) برای رشته تجربی

فیزیک یازدهم برای رشته تجربی شامل سه فصل است که فیزیک یازدهم (نظام جدید) به صورت کامل تمام مباحث را پوشش می دهد. شیوه تدریس ابتدا براساس تجریه و تحلیل و تدریس کامل درسنامه می باشد که بعد از پایان هر فصل تست های کنکوری سالهای اخیر با شیوه تدریس استاد کامیار حل و تحلیل می گردد.

فیزیک یازدهم حرف آخر(نظام جدید) برای رشته ریاضی

فیزیک یازدهم برای رشته ریاضی شامل چهارفصل است که فیزیک یازدهم حرف آخر(نظام جدید) به صورت کامل تمام مباحث را پوشش می دهد. شیوه تدریس ابتدا براساس تجریه و تحلیل و تدریس کامل درسنامه می باشد که بعد از پایان هر فصل تست های کنکوری سالهای اخیر با شیوه تدریس استاد کامیار حل و تحلیل می گردد.

 • الکتریسته ساکن
 • جریان الکتریکی و مدارهای جریان مستقیم
 • مغناطیس و القای الکترومغناطیسی
 • القای الکترومغناطیسی و جریان متناوب

مشاوره تحصیلی و تهیه فیزیک یازدهم حرف آخر(نظام جدید)

فیزیک یازدهم نسبت به سایر کمک آموزشی ها و کمک کنکوری های دیگر دارای مزیت های ویژه و عالی است.

 • شیوه تدریس کاملا جدید و جذاب
 • صرفه جویی در زمان  و هزینه
 • یادگیری سریع و کسب درصد عالی در فیزیک کنکور

بنابراین دانش آموزان و  داوطلبان کنکوری می توانند با فیزیک یازدهم حرف آخر(نظام جدید) از هم اکنون کسب درصد بسیار عالی در فیزیک کنکور سراسری را تضمین کنند. در کنار پکیج فیزیک یازدهم حرف آخر مشاورین ما در موسسه کنکوری حرف آخر به عنوان پشتیبان و مشاور تحصیلی شما تا روز کنکور در امر برنامه ریزی، مشاوره و نحوه استفاده از پکیج های موسسه کنکوری حرف آخر در کنار شما خواهند بود. 

مشاوره رایگان و تهیه محصولات کنکوری حرف آخر

دانش آموزان و دواطلبان کنکور نظام جدید می توانند برای مشاوره رایگان، ارتباط با دپارتمان رتبه برتر و تهیه محصولات کنکوری حرف آخر با شماره 09106620394 و 09120085450 در تماس باشند.

 • مشاوره انگیزشی
 • مشاره تحصیلی
 • برنامه ریزی
 • ارتباط با دانش آموزان رتبه برتر

 

 

دیدگاه‌ها (0)

*
*

19 − 17 =

enamad