قیمت زیست حرف آخر

امروز میخواهیم در مورد قیمت زیست حرف آخر صحبت کنیم چون خیلی از دانش آموزان نظام قدیم و نظام جدید که قصد تهیه محصولات کنکوری حرف آخر را دارند از قیمت پکیج های کنکوری بی خبر هستند میخواهند از قیمت محصولات آگاهی داشته باشند. در این مقاله جدا از قیمت زیست حرف آخر، میخواهیم توضیحاتی مختصری در مورد ویژگی ها و مشخصات زیست حرف آخر در اختیار شما بگذاریم.

ویژگی های زیست حرف آخر

زیست شناسی مهمترین درس برای گروه تجربی محسوب میشود. دانش آموزان و داوطلبانی که قصد کسب رتبه برتر و قبولی در رشته پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی و پیرا پزشکی را دارند باید درصد بالا در زیست شناسی کسب کنند. مفهومی بودن و طرح سوالات ترکیبی در کنکور و محتوای بسیار ریز و فرار زیست شناسی باعث شده که دانش آموزان علیرغم تلاش زیاد و اختصاص وقت زیاد باز نتوانند درصد قابل قبولی در زیست شناسی کنکور کسب کنند.

براساس اهمیت موارد ذکر شده و ضریب بالای زیست شناسی در کنکور، موسسه حرف آخر درس زیست را با روش پویانمایی و تصاویر سه بعدی تدریس کرده است. تا دانش آموزان از نزدیک و به عینه تمام جزئیات زیست شناسی را ببیند و درک کنند.

کاربرد اساسی پویانمایی در زیست شناسی حرف آخر

علت استفاده از روش پویانمایی در تدریس زیست شناسی حرف آخر آموزش مفهومی و شهودی است. متاسفانه روش های سنتی دیگر جوابگوی سوالات مفهومی کنکور نیست و از طرف کلا این روش های در آموزش منسوخ شده است. چون حفظ کردن متن کتاب باعث میشود به صورت ناخدا آگاه اطلاعات وارد حافظه کوتاه مدت شود و بعد از طی ۱ الی ۲ هفته دانش آموز احساس میکند مطالب را فراموش کرده است. اما با روش پویانمایی شما تمام جزئیات زیست شناسی را با چشم خود خواهید دید و ترکیبی بودن سوالات را بهتر درک خواهید کرد. از طرف دیگر آموزش تصویری زیست شناسی با تصاویر سه بعدی باعث تقویت حافظه تصویری و بلند مدت مغز میشود که مطالب در این حافظه خیلی دیرتر فراموش خواهند شد.

پکیج های زیست شناسی حرف آخر

حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور نظام قدیم و نظام جدید محصولات و پکیج های کنکوری را تدریس کرده است که در اینجا به آنها اشاره خواهیم کرد.

پکیج های نظام قدیم

پکیج های زیست نظام جدید

قیمت زیست حرف آخر

 

قیمت زیست حرف آخر

 

مشاوره و تهیه زیست حرف آخر

دانش آموزان نظام قدیم و نظام جدید برای مشاوره رایگان و تهیه پکیج های زیست شناسی حرف آخر میتوانند با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ در تماس باشند.

قیمت ریاضی حرف آخر

قیمت شیمی حرف آخر

قیمت فیزیک حرف آخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad