قیمت شیمی حرف آخر

محصولات نظام جدید حرف آخر

در ادامه قیمت محصولات کنکوری حرف آخر، امروز میخواهیم قیمت شیمی حرف آخر را برای شما دانش آموزان و داوطلبان کنکور بگذاریم. در این پست میخواهیم جدا از قیمت شیمی حرف آخر برای دانش آموزان نظام جدید و نظام قدیم، پکیج شیمی حرف آخر را بیشتر توضیح و معرفی کنیم.

ویژگی های شیمی حرف آخر

شیمی برای هر دو گروه تجربی و ریاضی دارای اهمیت زیادی است بخصوص در گروه تجربی بعد از درس زیست شناسی در رده دوم اهمیت و تاثیر گذاری در کسب رتبه قرار دارد. دکتر شیروانی مدرس شیمی حرف آخر شیمی را در دو بخش مفاهیم و مسائل تدریس کرده است. که آموزش در هر دو بخش به صورت  کاملا مفهومی و شهودی است. در بخش مسائل شیمی با سه الگو و راهکار ساده تمام مباحث مسائل را تدریس کرده است. با این سه الگوی کاربردی نیازی به حفظ کردن فرمولهای زیاد شیمی نیست و میتوانید در کمترین زمان مهمترین و سخت ترین بخش شیمی را بخوانید.

نقاط قوت شیمی حرف آخر

پوشش کامل شیمی

دکتر شیروانی تمام بخش ها و فصل های شیمی را به طور کامل و جامع تدریس کرده است.

زمان مناسب تدریس

برخلاف تمام منابع کنکوری شیمی، شیمی حرف آخر برای دانش آموزان نظام قدیم در کمتر از ۷۵ ساعت تمام شیمی را تدریس کرده و شیمی نظام جدید هم در کمتر از ۵۰ ساعت تدریس شده است.

استفاده از راهکارهای ساده تحت عنوان الگو

همانگونه که اشاره کردیم دکتر شیروانی بخش مسائل شیمی را با سه الگو یا راهکار ساده تدریس کرده است. این الگوها باعث میشود در کمترین زمان بحث آموزش تمام شود و از سوی دیگر به صورت مفهومی و شهودی مسائل شیمی را یاد بگیرید.

حل تست و سوالات کنکوری

در پایان تدریس هر بخش دکتر شیروانی سوالات و تست های کنکوری سالهای اخیر را حل و تحلیل کرده است.

پکیج های شیمی نظام قدیم

پکیج های شیمی نظام جدید

قیمت شیمی حرف آخر

قیمت شیمی حرف آخر

مشاوره تحصیلی و تهیه شیمی حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان نظام جدید و نظام قدیم میتوانند برای مشاوره رایگان و تهیه محصولات کنکوری حرف آخر با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ در تماس باشند.

 

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad