قیمت پکیج کامل تجربی _پکیج کامل حرف آخر _قیمت دروس حرف اخر

قیمت پکیج کامل تجربی

قیمت پکیج کامل تجربی حرف آخر، طبق آخرین آپدیت ها به روز رسانی شد. پکیج کامل شامل کلیه دروس عمومی و اختصاصی میباشد. ادبیات جامع، عربی جامع، دین و زندگی جامع و زبان جامع دروس عمومی را پوشش میدهد. دروس اختصاصی نیز شامل زیست جامع، شیمی جامع، فیزیک جامع و ریاضی جامع میباشد. در بین دروس عمومی فقط پکیج زبان دارای پک جمعبندی (تیر آخر) و در بین دروس اختصاصی نیز زیست شناسی دارای پک جمعبندی میباشد. همچنین پکیج کامل تجربی حرف آخر شامل ۱۰ آزمون مبحثی، جزوات الگو تا رتبه زیست شناسی و کلیه کتاب کارهای پکیج های عمومی و اختصاصی میباشد. قیمت پکیج حرف آخر به تفکیک هر درس همراه با کتاب کار و بدون کتاب کار ارائه شده است. در سالهای اخیر کتاب کارها به صورت رایگان ارسال میشود. اما در آخرین آپدیت قیمت پکیج حرف اخر کتاب کارها دارای هزینه میباشد.

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برحسب نیاز آموزشی خود میتوانند پکیج ها را سفارش دهند. در قیمت های درج شده برای هر مجموعه به پک بندی آن درس توجه شود. ارائه و ارسال محصولات با توجه به پک بندی موجود میباشد. به طور مثال پک بندی ادبیات به صورت مبحثی میباشد اما برای عربی به صورت جامع است و قابل تفکیک نیست. میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان در ارتباط با پکیج کامل حرف اخر با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ تماس حاصل فرماید.

قیمت پکیج کامل تجربی

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برحسب نیاز آموزشی خود میتوانند پکیج های آموزشی حرف آخر را سفارش دهند. خوشبختانه بسته های آموزشی حرف آخر به دلیل روش تدریس فوق العاده و استفاده از سبک های تدریس نوین مورد استقبال دانش آموزان و داوطلبان کنکوری قرار گرفته است. همین امر باعث شد که برای مقطع ابتدایی و راهنمایی نیز تولید محتوا شود. سبک جدیدی از تدریس با حرف آخر وارد فضای رسمی آموزش کشور شده است. امیدواریم که این روند به طور کلی جایگزین تدریس سنتی و منسوخ شده شود.  حرف آخر به مناسبت سبک جدید در تدریس کشور، از سوی دانشگاه روش شناسی فرانسه، موفق به کسب گواهینامه ICOM  شده است.

قیمت پکیج کامل تجربی

روش های آموزش در پکیج های حرف آخر

امروزه در کل دنیا، حتی در کشورهای در حال توسعه یا جهان سوم، روش های سنتی آموزش به کلی منسوخ شده است. توجه به آموزش مفهومی و شهودی بیش از پیش احساس میشود. به همین دلیل در نظام های آموزشی کشور های دنیا بر درک مفهومی مطالب تاکید میشود. و از سوی نیز اجبار برای حفظ کردن مطالب نهی و برچیده شده است. وقت آن رسیده که دانش آموزان کنه مطالب آموزشی را یاد بگیرند و با اطلاعات کافی و کامل مقاطع آموزشی را سپری کنند. سبک تدریس اشتباه باعث اسارت داوطلبان کنکوری پشت سد آزمون سراسری شده است. در دروس مهم مانند ریاضی، زبان، فیزیک، شیمی و زیست، ضعف بنیادی در آموزش وجود دارد. حتی در مراکز عالی تحصیلی دانشجویان با آموزش و یادگیری این دروس با مشکل مواجه هستند.

روش پویانمایی

موسسه حرف آخر اولین موسسه در زمینه تولید محصولات کنکوری به شیوه پویانمایی در کشور است. در آموزش مبتنی بر فناوری های جدید، مواد دیداری و نرم افزارهای چند رسانه ای همچون انیمیشن، تصاویر گرافیکی پویا و ایستا از اهمیت بالایی برخوردار است. امروزه همه اساتید، مدرسان و مربیان آموزشی بر تاثیر و اهمیت روش پویانمایی در آموزش تاکید و اتفاق نظر دارند. حرف آخر به عنوان اولین موسسه کنکوری در زمینه تولید محتوای کنکوری با روش پویانمایی خدمات آموزشی ارزنده ای را عرضه داشته است. تمامی محتوای کتب درسی(دروس تخصصی و عمومی) را برای درک مفهومی و شهودی دروس به صورت تصویری و انیمیشنی تدریس کرده است. با این شیوه تدریس دیگر نیازی به حفظ کردن مطالب درسی و آموزشی نیست.  میتوانید یکبار برای همیشه مطالب درسی را به صورت مفهومی و شهودی یاد بگیرد.

استفاده از الگو(راهکارهای ساده) برای دروس محاسباتی

یکی از دستاوردهای مهم موسسه حرف آخر در دروس محاسباتی استفاده از الگو یا راهکارهای ساده برای دروس محاسباتی است. با این شیوه آموزشی دیگر نیازی به حفظ کردن فرمولهای زیاد دروس محاسباتی مانند ریاضی، فیزیک و شیمی نیست. این الگوها نتیجه تلاش شبانه روزی اساتید حرف آخر تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری بتوانند در کمترین زمان دوران آموزش را تمام کنند و سریع تر وارد فاز جمعبندی و مرور با تست شوند. همه این الگوها ثبت علمی شده است که با چند نمونه از آنها اشاره خواهیم کرد.

زمان تدریس

یکی دیگر از ویژگی های عالی پکیج های کنکوری موسسه حرف آخر زمان تدریس بسیار عالی پکیج های آموزشی است. برخلاف سایر موسسات و انتشارات کنکوری که حجم مطالب آموزشی و درسی آنها بالاست. تمامی پکیج های کنکوری حرف آخر دارای زمان بسیار مناسب تدریس است که باعث میشود دانش آموزان و داوطلبان کنکوری در بازه زمانی بسیار کم بتوانند به سطح بالای آمادگی برسند.

حل تست های کنکوری و تالیفی

اساتید مجموعه در همه پکیج های آموزشی جهت آشنایی دانش آموزان با سوالات کنکوری بعد از تدریس کامل درسنامه سوالات کنکوری سالهای قبل را تحلیل و تشریح میکنند. که تشریح این سوالات براساس روش تدریس و الگوهای ارائه شده در هر درس است.

استفاده از نقشه راه

نقطه قوت پکیج های آموزشی و کنکوری حرف آخر استفاده از نقشه راه برای انسجام فکری دانش آموزان و داوطلبان کنکوری است. با نقشه راه هر دانش آموز می داند که باید از کجا بحث را شروع کند و ادامه بدهد. در نقشه راه کنکوری حرف آخر موارد لازم پیش نیاز هر بحث مشخص شده است. چون بررسی سوالات کنکوری سالهای اخیر نشان میدهد که کاملا به صورت مفهومی و ترکیبی طرح میشود. براین اساس نقشه راه موارد لازم را مشخص میکند.

قیمت پکیج کامل تجربی – ریاضی حرف آخر

ریاضی حرف آخر توسط استاد منتظری به صورت جامع تدریس شده است. بهترین روش برای یادگیری ریاضی، آموزش جامع است. به همین جهت ریاضی با الگوهای مفهومی و سریع تست زنی جامع تدریس شده است.

  • الگوی ماشین در مبحث توابع fog

 در این الگو شما می توانید یک ورودی به ماشین الگو بدهید که یک خروج به دست میدهد، براساس تابع ماشین، میتوانید توابع fog وgof  را بدست بیاورید. یا به عبارت دیگردر این الگو X وارد ماشین می شود که این الگوچه تابع fباشد چه تابع gبه سادگی توابع fog وgof  را به دست آورید.

  • الگوی حل سوالات کاربرد مشتق بدون روابط مشتق با استفاده از نمودار

در این الگو شما می توانید با رسم نمودار(نمودار هر تابع) به سوالات کاربرد مشتق بدون مشتق گیری پاسخ دهید.

  • الگوی انیمیشن شکلی برای مبحث معادلات و نامعادلات

با کمک قانون جاذبه و دافعه بین عبارت درجه ۲ و علامت نامعادله، شما میتوانید در کمتر از ۲۰ ثانیه به سوالات مربوط به این بخش پاسخ دهید.

قیمت ریاضی تجربی

پک بندی  قیمت ( به هزار تومان) مدرس
ریاضی جامع یک ۹۹۰ استاد منتظری
ریاضی جامع دو ۶۸۰ استاد منتظری
ریاضی جامع سه ۸۷۰ استاد منتظری
مثلثات ۱۰۰ استاد منتظری
قیمت کل با کتاب کار ۲۷۸۵  
قیمت کل بدون کتاب کار ۲۶۴۰

توجه: قیمت ها درج شده بدون تخفیف میباشد. برای دریافت تخفیف میتوانید با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ تماس حاصل فرماید.

قیمت پکیج کامل تجربی – شیمی حرف آخر

دکتر شیروانی مدرس شیمی نیز مجموعه شیمی را به صورت جامع تدریس کرده است. بخش مهم شیمی، مسایل  در سه الگو کاربردی، الگوی مول بر ضریب ، الگوی A -X و الگوی Z تدریس شده است. با این سه الگوی مفهومی نیازی به حفظ کردن فرمولهای متعدد مسایل شیمی نیست.

قیمت شیمی

پک بندی قیمت ( به هزار تومان) مدرس
مفاهیم شیمی دهم و یازدهم ۸۹۰ دکتر شیروانی
مسایل جامع ۱۲۹۰ دکتر شیروانی
مفاهیم شیمی دوازدهم ۷۸۰ دکتر شیروانی
قیمت کل با کتاب کار ۳۲۲۵
قیمت کل بدون کتاب کار ۳۰۵۵

توجه: قیمت ها درج شده بدون تخفیف میباشد. برای دریافت تخفیف میتوانید با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ تماس حاصل فرماید.

فیزیک حرف آخر

فیزیک توسط مهندس کامیار به صورت کاملا مفهومی و شهودی تدریس شده است. برای هر کدام از مباحث فیزیک راهکار ساده محاسباتی ارائه شده، که میتوانید کمتر از یک دقیقه هر تست را حل کنید. 

قیمت فیزیک

پک بندی قیمت ( به هزار تومان) مدرس
فیزیک دهم ۶۶۰ مهندس کامیار
فیزیک یازدهم ۷۴۰ مهندس کامیار
سینماتیک ۲۴۰ مهندس کامیار
دینامیک ۲۸۰ مهندس کامیار
نوسان ۱۹۰ مهندس کامیار
موج ، اتمی و هسته ای ۶۶۰ مهندس کامیار
ترمودینامیک ۱۶۰ مهندس کامیار
پک کامل برای تجربی ۲۷۷۰
پک کامل برای ریاضی ۳۳۲۰

توجه: قیمت ها درج شده بدون تخفیف میباشد. برای دریافت تخفیف میتوانید با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ تماس حاصل فرماید.

زیست حرف آخر

زیست توسط اساتید برتر زیست شناسی کشور، استاد شعبانی، شاکری و روان تدریس شده است.  تکینک پویا نمایی و انیمیشن های سه بعدی بیش از هر درسی در زیست استفاده شده است. کلیه مباحث و جزئیات زیست شناسی فول انیمیشن ارائه شده است. آزمایشگاه مجازی زیست حرف آخر این امکان را فراهم ساخته است تا بتوانید به سادگی نکات ریز و فرار زیست را یاد بگیرد.

قیمت زیست

پک بندی قیمت( به هزار تومان) مدرس
زیست دهم ۵۴۰ استاد شعبانی و شاکری
زیست یازدهم ۶۹۰ استاد شعبانی و شاکری
زیست دوازدهم ۷۹۰ استاد شعبانی و شاکری
زیست گیاهی ۵۹۰ استاد روان
زیست ژنتیک ۶۹۰ استاد شعبانی و شاکری
زیست در ۱۰۰ دایر ۶۸۰ استاد شعبانی و شاکری
الگو تا رتبه دهم ۱۸۵
الگو تا رتبه یازدهم ۱۸۰
الگو تا رتبه دوازدهم ۱۶۰
الگو تا رتبه گیاهی ۱۳۰
الگو تا رتبه ژنتیک ۱۱۰
قیمت کل با کتاب کار و جزوات ۵۲۸۸
قیمت کل بدون کتاب کار و جزوات ۳۹۸۰  

توجه: قیمت ها درج شده بدون تخفیف میباشد. برای دریافت تخفیف میتوانید با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ تماس حاصل فرماید.

دین و زندگی حرف آخر

استاد علیرضا یوسفیانپور دین و زندگی را با نقشه راه تدریس کرده است. کلیه مباحث دین و زندگی، مفاهیم آیات و احادیث به صورت مفهومی ارائه شده. دین و زندگی درس فریب محسوب میشود و همین امر باعث شده تا داطلبان درصد بسیار پایینی کسب کنند. تدریس ۳۶ ساعته استاد یوسفیانپور این امکان را فراهم ساخته که میتوانید درصد بالای ۸۰ کسب کنید.

قیمت دین و زندگی

پک بندی  قیمت ( به هزار تومان)  مدرس
دین و زندگی دهم ۳۸۰ استاد یوسفیانپور
دین و زندگی یازدهم ۴۴۰ استاد یوسفیانپور
دین و زندگی دوازدهم ۳۹۰ استاد یوسفیانپور
قیمت پک کامل با کتاب کار ۱۳۷۰
قیمت پک کامل بدون کتاب کار ۱۲۱۰  

توجه: قیمت ها درج شده بدون تخفیف میباشد. برای دریافت تخفیف میتوانید با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ تماس حاصل فرماید.

ادبیات حرف آخر

استاد محسن منتظری ادبیات را به صورت مبحثی و جامع تدریس کرده است. 

پک بندی قیمت( به هزار تومان) مدرس
قرابت معنایی ۲۹۰  استاد محسن منتظری
آرایه ادبی ۲۸۰  استاد محسن منتظری
زبان فارسی ۲۷۰  استاد محسن منتظری
تاریخ ادبیات و لغات املا ۴۴۰  استاد محسن منتظری
قیمت پک کامل با کتاب کار ۱۴۶۰  
قیمت پک کامل بدون کتاب کار ۱۲۸۰

توجه: قیمت ها درج شده بدون تخفیف میباشد. برای دریافت تخفیف میتوانید با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ تماس حاصل فرماید.

زبان حرف آخر

زبان جامع با تدریس استاد محمودی با روش های جدید و نوین آموزش زبان ارائه شده است.

پک بندی  قیمت( به هزار تومان ) مدرس
گرامر و لغات ۴۹۰ استاد محمودی
درک مطلب ۲۷۰ استاد محمودی
تیر آخر ۲۸۰ استاد محمودی
کتاب بانک سوالات زبان ۲۰۰  
قیمت پک کامل با کتاب کار ۱۴۳۰
قیمت پک کامل بدون کتاب کار ۱۰۴۰  

توجه: قیمت ها درج شده بدون تخفیف میباشد. برای دریافت تخفیف میتوانید با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ تماس حاصل فرماید.

عربی حرف آخر

بهترین مدرس عربی کشور، استاد واعظی عربی را با روش های مفهومی و بسیار جذاب تدریس کرده است.

پک بندی قیمت( به هزار تومان)  مدرس
عربی جامع ۹۹۰  استاد واعظی
قیمت پک با کتاب کار ۱۰۵۰

توجه: قیمت ها درج شده بدون تخفیف میباشد. برای دریافت تخفیف میتوانید با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ تماس حاصل فرماید.

 قیمت پکیج کامل تجربی حرف آخر

قیمت کلیه دروس به صورت مجزا و پک بندی آن ارائه شد. دانش آموزان میتوانند به حسب نیاز آموزشی خود پکیج آموزشی حرف آخر را سفارش دهند.

قیمت پکیج کامل تجربی

پک جامع قیمت( به هزار تومان)
زیست جامع با جزوات ۳۲۴۰
شیمی جامع با جزوات ۲۲۹۰
فیزیک جامع با جزوات ۲۱۹۰
ریاضی جامع با جزوات ۲۰۴۰
عربی جامع با جزوات ۸۸۰
ادبیات جامع با جزوات ۹۵۰
زبان جامع با جزوات ۸۹۰
دین و زندگی جامع با جزوات ۹۴۰
۱۰ آزمون مبحثی  ۱۵۰۰
قیمت پکیج کامل با تخفیف  ۱۴۸۲۳۰۰۰

 

ارتباط با ما 

برای سفارش پکیج های آموزشی و کنکوری حرف آخر و دریافت قیمت پکیج کامل تجربی میتوانید با شماره های ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ و ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرماید.

 

قیمت پکیج حرف آخر، پکیج کامل حرف اخر، پکیج حرف آخر تجربی،قیمت پکیج حرف اخر،قیمت پکیج کامل حرف آخر تجربی،قیمت پک حرف اخر،هزینه پکیج حرف آخر،قیمت پکیج های حرف آخر،پک حرف اخر تجربی،قیمت پکیج کامل حرف آخر،پکیج کامل حرف آخر،

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.    ۶ دیدگاه. Leave new

    • سلام پسرمن ازنظردرسی خیلی قویه ولی فکرمیکنم بخاطر خرخونیشه که قویه .توتلویزیون دیدم چه راهکارهای قشنگ وسرعتی داشتیدبرای حل مسئله.سوالم اینه ،کتب یاcdهای آموزشی شما آیا تضمین میکنه موفقیت پسرم رو؟

      پاسخ
    • سلام خسته نباشین میخواستم بپرسم که واسه ریاضیات تجربی نظام قدیم فقط همین ۵ مبحث رو دارین؟ مثلا حد و مشتق و دنباله و …
      اگه دارین قیمتش ازاین پک جامع جداست؟

      پاسخ
      • تیم رتبه برتر حرف آخر
        مهر ۱۸, ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب٫ظ

        سلام دوست عزیز
        ریاضی نطام قدیم شامل چند قسمت است
        ریاضی جامع یک که ۷۰ درصد مباحث را پوشش میدهد
        احتمال بصورت جداگانه
        هندسه به صورت جداگانه
        مقاطع مخروطی به صورت جداگانه
        مثلثات به صورت جداگانه

        پاسخ
    • سلام > میتونم بپرسم پکیج جامع کلا شامل چند ساعت تدریسه؟

      پاسخ

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    Fill out this field
    Fill out this field
    لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

    فهرست
    enamad