قیمت ۶۰۴۰ حرف آخر برای آخرین آپدیت

قیمت 6040 حرف آخر

قیمت ۶۰۴۰ حرف آخر برای کنکور ۱۴۰۱ منتشر شد. هر ساله برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری در بهمن ماه پکیج ۶۰۴۰ حرف آخر منتشر میشود. این مجموعه دارای ویژگی های بی نظیری است که باعث متمایز شدن آن در بین منابع کنکوری موجود شده است. پکیج زیست ۶۰۴۰ حرف آخر، شیمی ۶۰۴۰، ریاضی ۶۰۴۰ و سایر منابع این پروژه، جزء بهترین های کنکور هستند و هر ساله تعداد بی شماری از دانش آموزان حرف آخری با آن موفق به کسب رتبه میشوند.

پروژه ۶۰۴۰ متشکل از بخش آموزش،مرور، جمعبندی و حل تست به صورت حرفه ای توسط بهترین مدرسان کشورتدریس شده است. نکات مهم آموزشی این مجموعه باعث شده که سالانه تعداد زیادی از دانش آموزان حرف آخر میتوانند با آن نتایج عالی کسب کنند. علت این موضوع نیز شیوه و تدریس متفاوت است. مسیری بر خلاف سایر موسسات و انتشارات کنکوری انتخاب شده که در نوع خودش جدید و فوق العاده است.

مشکلی که امروز نظام آموزشی ما با آن دست به گریبان است، حفظ روش های سنتی تدریس و عدم استفاده از فناوری های جدید در عرصه آموزش میباشد. متاسفانه به رغم پیشرفته های چشمگیر این عرصه فناوری و دیجیتال، هنوزدر مدارس تخته سیاه و وایت برد جهت تدریس و تعلیم استفاده میشود. دانش آموزان برای یادگیری متکی به حفظ کردن مطالب هستند و درک بصری از مطالب مهم، جایگاهی ندارد. حرف آخر بر خلاف این مسیر برای اولین بار در کشور از توانایی فناوری در آموزش به خوبی استفاده کرده است. این عوامل برتر یادگیری در حرف آخر را ایجاد کرده که نمونه بارز آن در پروژه ۶۰۴۰ نمایان شده است.

۶۰۴۰ حرف آخر چیست؟

 پروژه ۶۰۴۰ برای اولین بار کنکور ۱۳۹۶ برای داوطلبان نظام قدیم ارائه شد. بعد از بررسی نتایج دانش آموزانی که از این پروژه استفاده کرده بودند، مشخص شد که راندمان بالای داشته اند و خیلی از آنها موفق به کسب رتبه برتر شدند. این موضوع باعث ادامه و تقویت ۶۰۴۰ برای سالهاتی آتی شد. ۶۰۴۰ یک برنامه ۱۰۰ روزه که هماگونه اشاره شد که فاکتورهای لازم برای کسب رتبه مانند آموزش درسنامه،مرور، جمعبندی، راهکارهای تست زدن و حل تست را پوشش میدهد. 

بخش ۶۰، دوماه آموزش و ارائه درسنامه تمامی دروس عمومی و اختصاصی با روش های جدید آموزشی است. حرف آخر برای اولین بار در تاریخ اموزش کشور، از فناوری پویانمایی و انیمیشن سازی در تدریس استفاده کرده است. این موضوع به دلیل تاثیر گذاری در حافظه بلندمدت و تصویری، روند یادگیری را بسیار سرعت بخشیده و درک مفهومی از مباحث را برای دانش آموزان و داوطلبان فراهم ساخته است.

شکاف بزرگی بین ادبیات تست های آزمون سراسری و آموزش در مدارس ایجاد شده است. یکی از دلایل چالشی شدن کنکور همین موضوع میباشد. سوالات هر ساله در کنکور به شدت مفهومی طراح میشود و از سوی دیگر تدریس با همان سبک منسوخ شده و سنتی ارائه میشود. تضاد در یاد دهی و آزمون سرنوشت هزاران داوطلب را با چالش مواجه ساخته است. به طور مثال زیست شناسی در گروه تجربی جزء دروس مهم و رتبه آور محسوب میشود. خط به خط این کتاب سوالات ریز و فرار وجود دارد.

روش معمول داطلبان برای یادگیری این درس، حفظ کردن مطالب است. طراحان تست های زیست شناسی نیز در سالهای اخیر همیشه سعی کرده اند به شدت تست های آن را مفهومی طرح کنند. داوطلبان تجربی حداقل روزانه ۳ ساعت از زمان خود را به مطالعه زیست اختصاص میدهند اما میانگین درصد این درس در آزمون سراسری ۸ الی ۱۱ میباشد. بنابراین استفاده از منابع آموزش غیر استاندارد کمکی به کسب رتبه داوطلبان نخواهد کرد و صرفا فقط منبعی برای اتلاف زمانی طلایی محسوب میشود. 

در بخش ۶۰ درسنامه تمامی دروس اختصاصی و عمومی با فناوری پویانمایی و انیمیشن سازی تدریس شده است.لازم به ذکر است که در موسسه حرف آخر سطح بندی آموزشی وجود ندارد. چون کنکور غیر قابل پیش بینی میباشد. به همین دلیل آموزش کلیه دروس از پایه استارت خورده است. آن دسته از داوطلبان که دارای سطح یادگیری ضعیفی میباشند یا چندین سال از مطالعه و کنکور به دور بوده اند نگران یادگیری مباحث نباشند.

اما بخش ۴۰ پروژه شصت چهل، ۲۰ آزمون شبیه ساز کنکور میباشد. این آزمون ها با دقت و تبحر ویژه طراحی شده اند به نحوی که بالای ۸۰ درصد با آزمون سراسری تطبیق دارد. آزمون های جامع شبیه ساز کنکور حرف آخر، دارای پاسخ نماست. این ویژگی قدرت و ویژگی بی نظیر بخش ۴۰ است. اساتید مضاف بر حل کردن تست های ارائه شده، درسنامه هر تست را نیز پاسخ میدهند. پاسخ هر تست، مرور و جمعبندی هر مبحث میباشد. 

۲۰ آزمون ارائه شده، دارای ۲۰ ادبیات تست متفاوت میباشد. یعنی داوطلبان در هر بحث از هر درس، ۲۰ بار به شیوه های مختلف تست آن درس را تجربه میکنند. به همین دلیل است که دارای تطبیق بالای ۸۰ درصد با کنکور میباشد. بنابراین با پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر میتوانید آموزش متفاوت و عملکرد متفاوتی را تجربه کنید.

 

قیمت ۶۰۴۰ حرف آخر 

نام پکیج قیمت( به هزار تومان)قیمت کتاب کار( به هزار تومان)
ریاضی ۶۰۴۰۲۰۵۰۸۰
زیست ۶۰۴۰۲۶۰۰۲۵۰( کتاب کار+ الگو تا رتبه)
فیزیک ۶۰۴۰۲۱۵۰۹۰
شیمی ۶۰۴۰۲۲۰۰۷۰
ادبیات ۶۰۴۰۹۰۰۹۰
عربی ۶۰۴۰۸۰۰۶۰
دین و زندگی ۶۰۴۰۸۵۰۹۰
زبان ۶۰۴۰۷۵۰۸۰
۲۰ آزمون ۳۰۰۰
قیمت ۶۰۴۰ جامع۶۹۹۰

زیست ۶۰۴۰ حرف آخر

زیست ۶۰۴۰  حرف آخر توسط بهترین مدرسان زیست کشور، استاد شعبانی و استاد شاکری تدریس شده است. پیش تر اشاره کردیم که زیست به شدت مفهومی و ترکیبی در آزمون سراسری طراحی میشود. به همین دلیل داوطلبان قادر به کسب درصد بالا در این درس نیستند. خوشبختانه به کمک فناوری های جدید آموزشی، توانسته ایم که خط به خط کتاب زیست را با پویانمایی به صورت بصری ارائه کنیم. 

آزمایشگاه زیست شناسی که ایجاد کرده ایم کمک میکند درک مفهومی از مطالب ساده و آسان حاصل شود و نیاز به حفظ کردن مطالب نداشته باشد. در زیست ۶۰۴۰ حرف آخر حجم و زمات تدریس متناسب با فرصت باقی مانده برای داوطلبان در نظر گرفته شده است. خیلی از منابع موجود کنکور برای زیست حجیم و وقت گیر هستند. کنکوری ها میتوانند با اختصاص ۶۰ ساعت از زمان خود زیست را درصد بالای ۸۰ برسانند.

سفارس ۶۰۴۰

دانش آموزان و داوطلبان عزیز جهت مشاوره رایگا، تهیه پکیج ۶۰۴۰ حرف آخر و دریافت کد تخفیف ۶۰۴۰ میتوانند با شماره های ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ و ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرماید. مجموعه دپارتمان رتبه برتر نیز برای ارائه خدمات مشاوره ای و کنکوری بیشتر به داوطلبان کنکوری با ایجاد طرح نخبگان این امکان را فراهم ساخته اند. همچنین برای ثبت نام طرح نخبگان میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرماید.

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  ۲ دیدگاه. Leave new

  • یکی از مشاورینتون با من تماس گرفتن و گفتن پک رو فقط کامل میشه تهیه کرد من گفتم توان مالیم در اون حد نیست و درضمن من خیلی از دروس رو نیاز ندارم فقط زیست رو میخوام گفتن امکان نداره یا همش یا هیچی منم هیچی نخریدم .

   پاسخ
   • دپارتمان رتبه برتر
    اسفند ۱۳, ۱۳۹۹ ۴:۵۹ ب٫ظ

    با سلام
    بر حسب نیاز آموزشی خود هر کدام از پکیج های موسسه را بخواید میتوانید تهیه کنید. برای دریافت مشاوره رایگان و کسب راهنمایی بیشتر میتوانید با شماره های ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ و ۰۲۱۶۶۰۴۱۵۳۵ تماس حاصل فرماید

    پاسخ

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست