حرف آخر
حرف آخر

محصولات نظام جدید حرف آخر – پکیج های کنکوری نظام جدید

محصولات نظام جدید حرف آخر

محصولات نظام جدید حرف آخر در راستای تغییر و تحولات آموزشی به وجود آمده برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور نظام جدید تهیه و آماده شده است. کیفیت تدریس و روش های به کار گرفته شده است. محصولات نظام جدید حرف اخر شما را از کلاس های تقویتی، معلم خصوصی، کتاب های کمک آموزشی و غیره مبرا می کند. همه آنچه که برای آموزش درسی و کنکور می خواهید در محصولات نظام جدید حرف اخر موجود است. بنابراین می توانید با یک تیر چند هدف را بزنید.

 

 

محصولات نظام جدید حرف آخر

محصولات نظام جدید حرف آخر برای سه سال تحصیلی دهم، یازدهم و داوزدهم نظام جدید بر اساس آخرین تغییر و تحولات کتب های درسی به دو منظور آموزشی و کنکوری طراحی و تدریس شده است. تمام دروس تخصصی و عمومی به صورت کامل برای هر سال تحصیلی توسط اساتید برتر کشور در موسسه کنکور حرف آخر آماده شده است. در تمام محصولات نظام جدید حرف آخر ابتدا درسنامه به صورت کامل تدریس و بعد از آن تست های کنکوری و تالیفی برای آشنای بیشتر دانش آموزان حل و تحلیل می گردد. دانش آموزان و داوطلبان کنکوری می توانند درس های خاص و مد نظر خودشان یا کل محصولات نظام جدید حرف اخر را می توانند داشته باشند.

روش تدریس در محصولات نظام جدید حرف اخر

روش تدریس در محصولات نظام جدید حرف آخر کاملا به صورت پویا نمایی و دیجیتال می باشد. موسسه کنکوری حرف اخر اولین موسسه آموزشی در کشور است که در زمینه تولید محصولات آموزشی و کنکوری به صورت پویا نمایی و دیجیتال فعالیت می کند. که ذیل به مهمترین این روش ها خواهیم پرداخت.

 

روش الگو یا راه میانبر در محصولات نظام جدید حرف اخر

روش الگو یا راه میانبر در محصولات نظام جدید حرف آخر روشی کاملا علمی و کاربردی است که برای اولین بار در کشور توسط موسسه کنکوری حرف آخر به کار گرفته شده است. این روش که نتیجه تلاش اتاق فکر اساتید حرف آخر، دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف  و دانشگاه تهران می باشد روشی کاملا جدید و علمی است که دانش آموزان و دواطلبان کنکوری یاد خواهند گرفت دیگر فرمولهای طولانی و روشی سنتی درس خواندن برای کنکور را کنار بگذارند و فقط وفقط با چند الگو به صورت مفهومی و شهودی مباحث را یاد بگیرند. این الگوها در واقع راه میانبر در دروس تخصصی و محاسباتی می باشد که دانش آموزان و داوطلبان می توانند به صورت کاملا علمی آنها را در محصولات نظام جدید حرف آخر یاد بگیرند.

روش تصویر سه بعدی و انیمیشن در محصولات نظام جدید حرف اخر

روش تصویر سه بعدی و انیمیشن در محصولات نظام جدید حرف اخر روش جدیدی است که امروز در سراسر جهان برای یادگیری مفهومی دروس آموزشی و کنکوری از آن استفاده می کنند. با این روش دیگر دانش آموزان نیازی به حفظ مطالب ندارند، بلکه به عینه تمام جزئیات را از نزدیک به صورت سه بعدی و با کمک انیمیشن یاد خواهند گرفت. که ما برای دروسی مانند زیست شناسی، مفاهیم شیمی و دروس عمومی از این شیوه تدریس استفاده کرده ایم، که یک آزمایشگاه برای فهم بهتر و آسان مباحث درسی دانش آموزان فراهم کرده ایم.

محصولات نظام جدید حرف آخر

مزایایی استفاده از روش تدریس پویانمایی در محصولات نظام جدید حرف اخر

  • تدریس با استفاده روش پویا نمایی(الگو و تصاویر سه بعدی) در محصولات نظام جدید حرف اخر باعث تقویت نیمکره سمت راست مغز می شود. این نیمکره برخلاف نیمکره سمت چپ مغز مسئول حافظه بلند مدت است. ماندگار مطالب در نیمکره سمت راست مغز بسیار زیاد است برهمین اساس است که کارشناسان آموزشی بر استفاده از تصاویر و انیمیشن در بحث تدریس و آموزش تاکید می کنند.
  • نکته دوم اینکه استفاده از تصاویر در محصولات نظام جدید حرف اخر باعث تقویت حافظه تصویری و درک بهتر مطالب به صورت شهودی و مفهومی می شود و دیگر نیاز به حفظ مطالب نیست.

محصولات دروس تخصصی نظام جدید حرف اخر

محصولات دروس تخصصی نظام جدید حرف اخر شامل دروس زیست شناسی، ریاضی، شیمی و فیزیک  است. در تمام دروس اساتید بی نظیر حرف آخر درسنامه را به صورت کامل تدریس می کنند و بعد از پایان درسنامه تست های کنکوری سال های اخیر حل و تحلیل می گردد. بنابراین دانش آموزان و داوطلبان کنکور می توانند با محصولات نظام جدید حرف اخر به دو هدف آموزشی و کنکوری دست پیدا کنند و از هزینه های گزاف و اتلاف وقت خودشان جلوگیری کنند.

محصولات نظام جدید حرف آخر

محصولات دروس عمومی نظام جدید حرف اخر

محصولات دروس عمومی نظام جدید حرف آخر شامل دروس ادبیات فارسی، زبان انگلیسی، عربی و دین و زندگی است که دروس عمومی نیز مانند دروس تخصصی به طور کامل تدریس شده است و در پایان هر مبحث و درسنامه آن، تست های کنکوری سالهای اخیر حل و تحلیل می گردد.

اساتید محصولات نظام جدید حرف اخر

  • ریاضی: استاد منتظری و استاد قاسمی
  • شیمی: دکتر شیروانی
  • زیست شناسی: استاد شعبانی، استاد شاکری و استاد روان
  • فیزیک: استاد کامیار
  • ادبیات فارسی: استاد منتظری
  • عربی: استاد واعظی
  • دین و زندگی: استاد یوسفیانپور
  • زبان انگلیسی: استاد محمودی

 

محصولات نظام جدید حرف آخر

 

 

دیدگاه‌ها (0)

*
*

پانزده − یازده =

enamad