مشاوره حرف آخر

رتبه برتر حرف آخر در کنکور

مشاوره حرف آخر متشکل از رتبه برترهای آزمون سراسری، مشاورین ارشد تحصیلی و آموزشی با هدف ارائه راهنمایی و مشاوره تحصیلی و کنکوری شکل گرفته است. یکی از فاکتورهای مهم موفقیت در کنکور مشاوره و کسب راهنمایی از افراد موفق است. طی کردن مسیر موفقیت در هر زمینه نیازمند استفاده و بهره گرفتن از تجربه و راهنمایی افرادی است که این مسیر را با موفقیت طی کرده اند. آزمون سراسری به دلیل رقابت فشرده و سخت، طولانی بودن مدت زمان مطالعه، تعدد منابع و سخت بودن مواد امتحانی و آزمون برای خیلی از داوطلبان و دانش آموزان، استرس آور و توام با نا امیدی و یاس است. حضور مشاور تحصیلی ماهر میتواند ریتم حرکت داوطلبان را در این مسیر یکنواخت و پایدار کند. چون پایداری در تلاش و مطالعه اهمیت زیادی در کسب آمادگی پیش از کنکور دارد. 

 

مشاوره حرف آخر

همه انسانهای موفق در هر زمینه مشوق و راهنمایی داشته اند. در برخی زمینه های حساس مانند آزمون سراسری این مورد به شدت احساس و نیاز ضروری است. کنکور توام با استرس، اضطراب، خستگی، مباحث سخت آموزشی و یاس است. گاها خیلی از داوطلبان در برخورد با بخش های از کتاب های درسی که قادر به تسلط روی مباحث نیستند به کلی از تلاش برای کسب رتبه و رقابت کناره گیری میکنند. یا به دلیل فرسایشی بودن مسیر موفقیت دچار خستگی و روزمره گی میشوند.  مشاوره انگیرشی میتواند با ایجاد امید و انگیزه باعث برگشتن به مسیر تلاش شود. وجود مشاورین ارشد تحصیلی و آموزشی با تجربه در موسسه حرف آخر این امکان را فراهم ساخته تا به یکی از آیتم های موفقیت به سادگی دسترسی داشته باشید.

نقش مشاور کنکوری

بعضی از داوطلبان بین خواندن برای کنکور وقفه ایجاد میکنند و از سربی میلی و بی رغبتی راه را ادامه می دهند.در طول مدت فرآیند کنکور بارها و بارها ناامیدی و یاس سروقت داوطلبان می آید و انرژی منفی زیادی ذهن و روان آنها را درگیر می کند. بی شک هر انرژی و امواجی که سروقت داوطلبان می آید نیاز به تشریح و واکاوی آن با افراد متخصص به امر است. تا اگر این انرژی  منفی است با مباحث انگیزشی، صحبت کردن و راهنمایی تخلیه شود و ذهن داوطلبان را بیش از این درگیر نکند و جای خود را به انرژی مثبت بدهد. مشاوره حرف آخر میتواند با تجربه و پشتیبانی در امر مشاوره کنکوری موفقیت شما را تضمین کند.

مشاوره حرف آخر

برتری مشاوره حرف آخر

متاسفانه حساسیت کنکور برای داوطلبان باعث دایر شدن موسسات کنکوری زیاد شده است. برنامه های مختلف موسسات و خانه مشاوره باعث سردرگمی داوطلبان کنکوری شده است. در خیلی موارد نه تنها به کنکوری ها کمک نمیکنند بلکه مانع پیشرفت و ترقی آنها نیز می شوند. خیلی از  موسسات کنکوری تجربه شخصی خود را به داوطلب انتقال می دهند. مشاوره حرف آخر این مزیت را دارد که انتقال تجربیات و راهنمایی های که در اختیار داوطلبان گذاشته می شود فردی نیست. سعی بر این است که تجربی تیمی انتقال شود. داوطلبانی که با مشاوره حرف آخر کار را شروع میکنند تا پایان راه فقط از یک تیم برخوردار می شوند. مشاوره حرف اخر چند مزیت بزرگ دارد.

 • جلوگیری از اتلاف وقت داوطلب
 • جلوگیری از سردرگمی داوطلب
 • جلوگیری از صرف هزینه های سنگین مشاوره و منابع درسی
 • روشن شدن راه و هدف داوطلب و کمک برای رسیدن به آن

بنابراین مشاوره حرف آخر این نوید را به شما کنکوری های عزیز می دهد، می توانید با توکل به خدای بزرگ، تلاش خودتان و راهنمایی و پشتیبانی تیم پشتیبان حرف آخر کسب رتبه برتر در کنکور را در زندگی خود رقم بزنید و برای همیشه مسیر زندگی خودتان را تغییر بدهد.

وظایف مشاوره حرف آخر

 تیم پشتیبان حرف آخر به قصد پشتیبانی دوستان کنکوری تشکیل شده که فعالیت های آن به شرح ذیل می باشد.

 1. معرفی منابع کمک آموزشی و کنکوری
 2. راهنمای و کمک به داوطلبان برای تدوین برنامه منظم و مدون
 3. در اختیار گذاشتن تجربیات رتبه های برتر کنکور و ایجاد کانال ارتباط با رتبه برترهای کنکور
 4. ایجاد کانال ارتباط داوطلبان با افراد موفق
 5. در اختیار گذاشتن جزوات افراد رتبه برتر
 6. ارتباط با روانشناسان و مربیان آموزشی به صورت هفتگی
 7. چک کردن گزارش کار هفتگی داوطلبان
 8. چک کردن نتیجه آزمون های آزمایشی و کمک به ارتقاء تراز داوطلبان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *