حرف آخر
حرف آخر

مشاوره حرف آخر- موسسه کنکوری حرف آخر

مشکل داوطلبان در برنامه ریزی

مشاوره حرف آخر متشکل از رتبه های برتر، روانشناسان و مشاورین زبده تحصیلی، در جهت حمایت و پشتیبانی کردن از داوطلبان عزیز کنکوری در طی دوران کنکور به امید اینکه بتواند با حمایت و پشتیبانی درسی و انگیزشی سهمی در موفقیت کنکورهای عزیز داشته باشد تشکیل و پایه گذاری شده است. تجربه بسیارعالی مشاورین تحصیلی مشاوره حرف آخر در کنار روانشناسان و رتبه های برتر کنکور می تواند بیش از پیش شما را به موفقیت و برتر شدن در کنکور نزدیک کند. بنابراین زمان را از دست ندهید و از هم اکنون با مشاوره حرف آخر تماس بگیرید.

 

مشاوره حرف آخر

خیلی از موفقیت های بشری در عرصه های مختلف زندگی به تنهایی اتفاق نیفتاده است، اگر سرنخ این موفقیت ها را دنبال کنید بی شک به منبع حمایت کننده و پشتیبان این موفقیت میرسید. بعضی از افراد موفقیت شان  را مدیون حمایت بی دریغ خانواده هستند، مقوله کنکور نیز به دلیل رقابت شدید بر سرکسب رتبه خوب و همچنین طولانی بودن مدت آمادگی جهت آزمون، انتظار و توقعات داوطلبان از خود، انتظارات خانواده از داوطلب و غیره، بسیار فرسایشی،سخت و همراه با استرس، اضطراب و نگرانی است.

 

نقش مشاور کنکوری

بعضی از داوطلبان بین خواندن برای کنکور وقفه ایجاد میکنند و از سربی میلی و بی رغبتی راه را ادامه می دهند.در طول مدت فرآیند کنکور بارها و بارها ناامیدی و یاس سروقت داوطلبان می آید و انرژی منفی زیادی ذهن و روان آنها را درگیر می کند. بی شک هر انرژی و امواجی که سروقت داوطلبان می آید نیاز به تشریح و واکاوی آن با افراد متخصص به امر است. تا اگر این انرژی  منفی است با مباحث انگیزشی، صحبت کردن و راهنمایی تخلیه شود و ذهن داوطلبان را بیش از این درگیر نکند و جای خود را به انرژی مثبت بدهد. مشاوره حرف آخر میتواند با تجربه و پشتیبانی در امر مشاوره کنکوری موفقیت شما را تضمین کند.

 

مشاوره حرف آخر

برتری مشاوره حرف آخر

متاسفانه حساسیت کنکور برای داوطلبان باعث دایر شدن موسسات کنکوری زیاد شده است. برنامه های مختلف موسسات و خانه مشاوره باعث سردرگمی داوطلبان کنکوری شده است. در خیلی موارد نه تنها به کنکوری ها کمک نمیکنند بلکه مانع پیشرفت و ترقی آنها نیز می شوند. خیلی از  موسسات کنکوری تجربه شخصی خود را به  داوطلب انتقال می دهند.مشاوره حرف آخر این مزیت را دارد که انتقال تجربیات و راهنمایی های که در اختیار داوطلبان گذاشته می شود فردی نیست و سعی براین است که تجربی تیمی انتقال شود. داوطلبانی که با مشاوره حرف آخر کار را شروع میکنند تا پایان راه فقط از یک تیم برخوردار می شوند که این امر چند مزیت بزرگ دارد.

 • جلوگیری از اتلاف وقت داوطلب
 • جلوگیری از سردرگمی داوطلب
 • جلوگیری از صرف هزینه های سنگین مشاوره و منابع درسی
 • روشن شدن راه و هدف داوطلب و کمک برای رسیدن به آن

بنابراین مشاوره حرف آخر این نوید را به شما کنکوری های عزیز می دهد ، می توانید با توکل به خدای بزرگ، تلاش خودتان و راهنمایی و پشتیبانی تیم پشتیبان حرف آخر کسب رتبه برتر در کنکور را در زندگی خود رقم بزنید و برای همیشه مسیر زندگی خودتان را تغییر بدهد.

 

وظایف مشاوره حرف آخر

 تیم پشتیبان حرف آخر به قصد پشتیبانی دوستان کنکوری تشکیل شده که فعالیت های آن به شرح ذیل می باشد.

 1. معرفی منابع کمک آموزشی و کنکوری
 2. راهنمای و کمک به داوطلبان برای تدوین برنامه منظم و مدون
 3. در اختیار گذاشتن تجربیات رتبه های برتر کنکور و ایجاد کانال ارتباط با رتبه برترهای کنکور
 4. ایجاد کانال ارتباط داوطلبان با افراد موفق
 5. در اختیار گذاشتن جزوات افراد رتبه برتر
 6. ارتباط با روانشناسان و مربیان آموزشی به صورت هفتگی
 7. چک کردن گزارش کار هفتگی داوطلبان
 8. چک کردن نتیجه آزمون های آزمایشی و کمک به ارتقاء تراز داوطلبان

 

مشاوره حرف آخر

دیدگاه‌ها (0)

*
*

نوزده + دو =

enamad