موسسه حرف اخر

پکیج کامل تجربی

موسسه حرف اخر اولین موسسه کشور در زمینه تولید انتشارت کنکوری به صورت دیجیتال است. بهره گیری از روش های نوین آموزشی و پویانمایی، امروز موسسه حرف اخر را به صدر بهترین های کنکور در کشور تبدیل کرده است که خوشبختانه این ترقی و توسعه به صورت روز افزون در حال گسترش است.

ترکیب شیوه های آموزشی و تدریس نوین با فناوری دیجیتالی باعث ایجاد درک مفهومی و شهودی در محصولات کنکوری حرف اخر شده است. که دارای مزایایی زیادی نسبت به سایر منابع کمک کنکوری و آموزشی دیگر است که در این مقاله میخواهیم به آن بپردازیم.

 1. حجم مناسب تدریس
 2. بهره گیری از روش پویانمایی
 3. تقویت حافظه تصویری و بلندمدت
 4. ارائه رهکارهای ساده

تفاوتی محتوای حرف اخر با سایر انتشارات و موسسات

بررسی منابع آموزشی و کمک کنکوری نشان میدهد که متاسفانه خیلی از انتشارات و موسسات در زمینه شیوه تدریس و بار محتوای منابع فاقد هر گونه نو آوری و خلاقیت هستند. و به طور مکرر و سالانه فقط تجدید چاپ و تولید میشود که به لطف تبلیغات گسترده باعث سر درگمی و مشکلات آموزشی برای خیلی از دانش آموزان شده است.

حرف اخر بر خلاف همه انتشارات و موسسات کنکوری و آموزشی پا در راه نوینی گذشت و با بهره گیری از فناوریهای دیجیتالی و انیمیشنی شیوه آموزش و تدریس را از پایه دگرگون کرد. بهره گیری از روش پویانمایی و تصاویر سه بعدی باعث آموزش مفهومی و شهودی در همه محتوای درسی شده است. که این شیوه تدریس دارای مزایایی بزرگی در زمینه آموزشی و کنکوری است که به آن خواهیم پرداخت.

حجم مناسب تدریس

پکیج های کنکوری حرف اخر برخلاف سایر منابع کنکوری دیگر دارای حجم بسیار کم و مناسب با برنامه و توان دانش آموزان است. کنکور فرآیندی است که دارای تاریخ انقضاء است و دانش آموزان کنکوری باید برای زمان برگزاری آن به سطح آمادگی عالی برسند. بنابراین حجم زیاد منابع باعث اتلاف انرژی و وقت دانش آموزان میشود و باعث میشود زمان مرور و جمعبندی را از دست بدهند. اما پکیج های کنکوری حرف اخر با زمان بسیار کم و زمان بندی شده باعث کاهش دوره آموزش و استارت سریع دوره مرور وجمعبندی شده است.

بهره گیری از روش پویانمایی

امروزه همه اساتید، مدرسان و مربیان آموزشی برتاثیر قوی و مثبت پویانمایی در آموزش اتفاق نظر دارند. روش پویانمایی محتوایی درسی را به شیوه تصویری برای درک بهتر مطالب تبدیل میکند که نیازی به حفظ کردن مطالب به شیوه سنتی نباشد. چون بررسی سوالات کنکور سالهای اخیر نشان میدهد سوالات کاملا مفهومی طرح میشود و نیاز به خواندن و مطالعه مفهومی بیش از پیش احساس میشود.

تقویت حافظه تصویری و حافظه بلند مدت

روشهای قدیمی و سنتی مطالعه برای کنکور باعث تاثیر گذاری روی حافظه کوتاه مدت به صورت ناخودآگاه میشود. که این روش بدلیل فراموشی سریع مطالب باعث ایجاد استرس و نگرانی دانش آموزان و داوطلبان کنکور میشود. اما روش پویانمایی در پکیج های کنکوری حرف اخر باعث تقویت حافظه تصویری و بلندمدت در نیمکره راست مغز میشود که این حافظه مسئول ماندگاری بلندمدت مطالب میشود. و دیگر نگرانی برای فراموشی مطالب باقی نمی گذارد.

ارائه راهکارهای ساده (الگو)

مشکل اساسی دانش آموزان و داوطلبان کنکوری حجم زیاد فرمولها و تکنیک های محاسباتی در دروسی مانند ریاضی، فیزیک و شیمی است. پیش تر اشاره کردیم که کنکور کاملا مفهومی شده است از سوی دیگر حفظ کردن حجم زیاد فرمولها باعث میشود دانش آموزان نتوانند سرجلسه کنکور در زمان مقرر شده نتیجه مطلوب را بگیرند. حرف اخر با تلاش اساتید بی نظیر خود مبدع راهکارهای ساده(الگو) برای دروس محاسباتی است که دانش آموزان می توانند با این راهکارهای ساده هم زمان آموزش را کم کنند و هم اینکه پاسخ دهی به سوالات با این راهکارهای ساده بسیار آسان و راحت است.

پکیج های کنکوری حرف اخر

حرف اخر برای دانش آموزان نظام قدیم و نظام جدید رشته ریاضی و رشته تجربی با شیوه های ذکر شده محصولات کنکوری را تدریس و تهیه کرده است که به صورت اختصار به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

ریاضی موسسه حرف اخر

ریاضی حرف اخر توسط استاد منتظری بهترین مدرس ریاضی کشور تدریس شده است که کلیه مباحث ریاضی به صورت الگو محور در یک بازه زمان کم تدریس شده است. لازم به گفتن است که ریاضی حرف اخر تطبیق ۱۰۰ درصد با کنکور دارد. که میتوان به ریاضی دهم و یازدهم حرف اخر برای دوره نظام جدید و ریاضی جامع ۱ اشاره کرد.

 

موسسه حرف اخر

شیمی موسسه حرف اخر

شیمی حرف اخر توسط دکتر شیروانی به صورت کاملا مفهومی و شهودی تدریس شده است که در بخش مسایل شیمی از سه الگو طلایی استفاده کرده است و دیگر با وجود این سه الگو نیازی به حفظ کردن فرمولها نیست. که میتوان به مفاهیم شیمی دهم و یازدهم حرف اخر برای دوره نظام جدید و مسایل شیمی حرف اخر اشاره کرد.

موسسه حرف اخر

زیست شناسی موسسه حرف اخر

روش پویانمایی در حرف اخر در درس زیست شناسی کاملا خودش را نشان میدهد، تمام جزئیات زیست شناسی به تصاویر سه بعدی تدریس شده است تا نیاز به حفظ کردن مطالب نباشد. در واقع یک نوع آزمایشگاه مجازی برای دانش آموزان مهیا شده تا همه مباحث را به صورت مفهومی و شهودی یاد بگیرند.

 1. زیست دوم حرف اخر
 2. زیست سوم حرف اخر
 3. زیست پیش یک حرف اخر
 4. زیست پیش دو حرف اخر
 5. زیست گیاهی
 6. زیست دهم حرف اخر
 7. زیست یازدهم حرف اخر
 8. زیست دوازدهم حرف اخر

فیزیک موسسه حرف اخر

فیزیک موسسه حرف اخر نیز مانند درس ریاضی به صورت الگو محور توسط مهندس کامیار تدریس شده است که به جرات میتوان گفت بهترین فیزیک کنکور کشور است. به طور مثال برای مبحث سینماتیک فقط الگویV-T ارائه داده است که میتوانید با اینف الگو سوالات مبحث سینماتیک را جواب دهید.

 1. فیزیک جامع 
 2. فیزیک دهم حرف اخر
 3. فیزیک یازدهم حرف اخر
 4. فیزیک دوازدهم حرف اخر

موسسه حرف اخر

دورس عمومی 

تمامی دروس عمومی حرف اخر نیز به صورت فول انیمیشن و به صورت الگو محور تدریس شده است. مثلا استاد یوسفیان پور برای دین و زندگی ۱۴ الگوی طلایی به کار برده است با این الگوها میتوانید سوالات سخت دین زندگی را به راحتی جواب دهید.

 1. ادبیات جامع 
 2. ادبیات دهم و یازدهم حرف آخر
 3. دین و زندگی جامع
 4. دین و زندگی دهم حرف آخر
 5. دین و زندگی یازدهم حرف آخر
 6. زبان جامع
 7. زبان دهم و یازدهم حرف آخر
 8. عربی جامع

مشاوره رایگان و برنامه ریزی

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری میتوانند برای دریافت مشاوره رایگان و ارتباط با مشاورین حرف اخر با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرماید.

 1. مشاوره رایگان
 2. برنامه ریزی
 3. مشاوره کنکوری
 4. مشاوره انگیزشی
 5. پشتیبانی
 6. ارتباط با دانش آموزان رتبه برتر

 

حرف اخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad