پشتکار ، رمز موفقیت در کنکور

یکی ار مولفه های خیلی مهم و تاثیر گذار موفقیت در کنکور <پشتکار> است. پشتکار ، رمز موفقیت در کنکور به چه معناست؟ پشتکار از دو کلمه پشت + کار تشکیل شده است که پشت در اینجا به معنی پشتیبانی کردن از کاری که انجام میدهیم و کلمه کار همان هدف و کاری است که قصد انجام آن را داریم. پشتکار ضامن موفقیت در هر عرصه میباشد چه بسا هدف ما موفقیت در کنکور باشد و بخواهیم رتبه برتر و در رشته های مورد علاقه قبول شویم. پشتکار داشتن یعنی ادامه دادن کار و تلاش برای رسیدن به هدف در هر شرایطی که ما را در رسیدن به موفقیت کمک کند.

 

تماس با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ – ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱

پشتکار ، رمز موفقیت در کنکور

پشتکار همانطور که گفته شد مهمترین رکن موفقیت در کنکور است که خود پشتکار نیز لازمه های برای انجام دارد که باید حفظ شود تا تاثیر پشتکار را به خوبی احساس و نتیجه عالی از آن دریافت کنیم که میتوان به داشتن انگیزه ، داشتن هدف و برنامه اشاره کرد که تمام این موارد از لحاظ روحی روانی بیشترین تاثیر را بر خود پشتکار دارند. پشتکار ، رمز موفقیت در کنکور به این معناست که ما تمام تلاش انگیزه و برنامه ریزی و تمام موارد دخیل بر موفقیت را حفظ کنیم و به صورت مداوم و همیشگی تا به موفقیت و نتیجه مطلوب دلخواه خود برسیم. به جرات میتوان گفت پشتکار مادر موفقیت است و تا پشتکاری نباشد موفقیتی در کار نخواهد بود، پشتکار نیروی بسیار قوی است که ما باید با آگاهی کامل از این نیرو و تقویت آن در جهت پیشرفت و کار خود استفاده کنیم.

 

پشتکار ، رمز موفقیت در کنکور
پشتکار ، رمز موفقیت در کنکور

 

تماس با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ – ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱

 

اهمیت پشتکار در کنکور

عاملی که داوطلبان کنکوری با آن گریبانگیر هستند نداشتن پشتکار در مطالعه و تلاش برای  دست یابی به موفقیت در کنکور است که با ایجاد وقفه در مطالعه و تلاش باعث این مشکل میشوند و راه رسیدن به هدف را  گم میکنند. عدم وجود پشتکار مستمر و مداوم، آفت بزرگی برای کنکوری ها محسوب میشود. آزمون سرارسری تورنومنت بزرگ و چالش برانگیزی محسوب میشود، ایجاد وقفه در آن باعث میشود سایر رقبا سبقت و پیشه بگیرند و شما نتوانید به نتیجه دلخواه برسید. به قول بزرگان علم، موفقیت ۹۹ درصد پشتکار و ۱ درصد هوش و نبوغ است. بنابراین موفقیت یعنی  پشتکار پشتکار پشتکار تا رسیدن به هدف. در هر سطحی از آمادگی آموزشی و کنکوری که هستید در هر سطحی از هوش و ذکاوت که هستید بدون داشتن پشتکار به مقصد نهایی که کسب رتبه برتر است موفق نخواهید شد.

 

ارتباط با ما

دانش آموزان و داوطلبان کنکور، برای کسب مشاوره و ارتباط با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر، میتوانید با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱ در تماس باشید و از تجارب و رازهای موفقیت رتبه برترهای ما آگاه شوید. منتظر شما در دپارتمان رتبه برتر حرف آخر هستیم.

 • مشاوره تحصیلی و کنکوری
 • سفارش محصولات کنکوری
 • ارتباط با مشاورین ارشد

 

 1. مفاهیم شیمی دهم و یازدهم حرف آخر
 2. مسایل شیمی دهم و یازدهم حرف آخر
 3. فیزیک کنکوری دهم حرف آخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست