حرف آخر
حرف آخر

پکیج ترمودینامیک حرف آخر – ویژه رشته ریاضی

خیلی از داوطلبان رشته ریاضی خواهان پکیج ترمودینامیک حرف آخر بودند که خوشبختانه با تلاش استاد کامیار و دپارتمان فیزیک حرف آخر تدریس و آماده شد. ترمودینامیک علم مطالعه گرما و انرژی است که شامل دو قانون مهم در فیزیک است. بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان رشته ریاضی در این مبحث مشکل اساسی دارند و خیلی به ندرت با این فصل مواجه میشوند. این در حالیست که درس فیزیک تاثیر قوی و بزرگی در کسب رتبه و رشته برتر در گروه آزمایشی ریاضی دارد. به همین خاطر دپارتمان فیزیک حرف آخر با تلاش استاد کامیار توانستند پکیج ترمودینامیک حرف آخر را تولید کنند که به جرات میتوان گفت بهترین منبع درسی و آموزشی برای این بخش از فیزیک است که دانش آموزان و داوطلبان کنکور میتوانند با آن مشکل آموزشی خود را به راحتی حل کنند.

 

 ویژگی های پکیج ترمودینامیک حرف آخر

استاد کامیار در سه جلسه کلیه مباحث و نکات مهم ترمودینامیک را به صورت تشریحی و کنکوری تدریس کرده است که هم دانش آموزان بتوانند استفاده کنند و هم اینکه داوطلبان کنکوری با آن سوالات این بخش را به راحتی پاسخ دهند. همچنین در این پکیج کلیه سوالات تالیفی و کنکوری تا سال 97 به صورت کامل تشریح و تحلیل شده است. استاد کامیار کلیه سوالات درسی این بخش را با روش منحصر بفرد خود نیز حل کرده است.

 

روش تدریس فیزیک استاد کامیار

یکی از نقاط قوت فیزیک حرف آخر  تدریس مفهومی و شهودی مباحث محاسباتی با روش ” الگو” یا راهکارهای ساده و کوتاه میباشد. استاد کامیار برای هر بخش از فیزیک یک راهکار ساده و کوتاه ایجاد کرده که با این راهکار نیازی به حفظ کردن فرمولهای محاسباتی موجود در کتاب نیست و دانش آموزان و داوطلبان میتوانند به راحتی هر تستی را حل کنند. به همین دلیل استاد کامیار کلیه تست های هر بخش از فیزیک و تست های سراسری را با این الگوها حل کرده است. به طور مثال فصل دینامیک دوازدهم حرف آخر و سینماتیک سال دوازدهم حرف آخر هر کدام به ترتیب با الگوهای ماشین و V-T تشریح و تدریس شده است.

 

لینک سفارش و دسترسی به پکیج ترمودینامیک حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای مشاوره و تهیه پکیج ترمودینامیک از دفتر مرکزی حرف آخر در تهران میتوانید از روی لینک ترمودینامیک فیزیک حرف آخر کلیک و یا با شماره 09106620394 تماس حاصل فرماید.

 1. مشاوره کنکوری
 2. مشاوره انگیزشی
 3. ارتباط با مشاورین ارشد
 4. ارتباط با رتبه برترهای حرف آخر
 5. تهیه پکیج های حرف آخر

پکیج ترمودینامیک حرف آخر

دیدگاه‌ها (6)
5 based on 3 reviews

*
*

11 − یک =

  مجتبی میری پاسخ

  سلام قیمتش چندهست؟

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام
   با شماره 09106620394 تماس بگیرید.

  Alireza پاسخ

  چرا لینک خرید این محصول رو در سایت قرار نمی‌دید تا تهیه کنیم؟

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   باسلام
   لینک سفارش دسترس می باشد.

  نفیسه پاسخ

  خدا رو شکر بالاخره مشکل این بخشمون هم حل شد.

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام
   بله خوشبختانه با تلاش دپارتمان فیزیک آماده و قابل ارسال است

enamad