پکیج های کنکوری دوازدهم حرف آخر – دوره نظام جدید

پکیج های کنکوری دوازدهم حرف آخر برای دانش آموزان سال دوازدهم و داوطلبان نظام جدید کنکور ۹۸ و کنکور ۹۹ بالاخره آماده شد. حرف آخر در مرداد سال ۹۷ اقدام به تولید و تدریس دروس دهم و یازدهم کرد که به دلیل عدم وجود کتب سال دوازدهم از سوی آموزش و پرورش با تاخیر تدریس مباحث دوازدهم را شروع کرد. اما امروز خوشبختانه دروس سال دوازدهم نیم سال اول آماده شده است و دوستان سال دوازدهمی می توانند برای تهیه آن اقدام کنند.

پکیج های کنکوری دوازدهم حرف آخر

سال تحصیلی ۹۸-۹۷ اولین تجربه و سال تحصیلی دوازدهم در کشور برای خیلی از دانش آموزان دوره نظام جدید است. به همین دلیل منابع مناسب کنکوری به نسبت سایر پایه های تحصیلی بسیار کم و اگر هم موجود باشد دارای کیفیت خوب آموزشی نیست. حرف آخر با توان هرچه تمام اقدام به تدریس و تهیه پکیج های کنکوری دوازدهم حرف آخر برای کنکور ۹۸ و کنکور ۹۹ کرده است. منبع مناسب کنکوری یکی از اضلاع مثلث موفقیت در کنکور محسوب میشود. که به نسبت برنامه ریزی و پشتکار دانش آموز و داوطلب کنکوری دارای تاثیر بسیار قوی در کسب رتبه برتر است. دانش آموزان به دلایلی از قبیل استعداد، علاقه، آموزش و عوامل محیطی به یک اندازه تمام دروس را قوی نیستند و توان کسب درصد بالا در کنکور را ندارند. اما یک منبع خوب کنکوری این بستر را مهیا میکند تا بتوانند درصد بالا در کنکور کسب کنند.

 

منابع  تخصصی حرف آخر سال دوازدهم حرف آخر

زیست شناسی دوازدهم حرف آخر

زیست جامع دوازدهم حرف آخر توسط بهترین اساتید زیست شناسی کشور تدریس شده است.  نقطه بسیار قوی در تدریس زیست شناسی حرف آخر، استفاده از روش پویانمایی و تصاویر سه بعدی در تدریس میباشد که سایر منابع دیگر زیست شناسی فاقد این روش تدریس می باشند. کلیه مباحث زیست دوازدهم حرف آخر به صورت جامع و به صورت کاملا مفهومی وشهودی تدریس شده است. با وجود این منبع دیگر دانش آموزان نیازی به حفظ کردن مطالب ندارند و به صورت مفهومی کلیه مباحث را یاد خواهند  گرفت. در زیست حرف آخر سعی شده است با تصاویر سه بعدی یک آزمایشگاه مجازی برای زیست شناسی مهیا شود تا دانش آموزان بتوانند از نزدیک تمام پدیده های زیستی را مشاهده کنند.

 

پکیج های کنکوری دوازدهم حرف آخر

شیمی دوازدهم حرف آخر

مفاهیم شیمی دوازدهم حرف آخر و مسایل شیمی دوازدهم حرف آخر دو پک مجزا برای درس شیمی سال دوازدهم است که توسط دکتر شیروانی به صورت کاملا مفهومی تدریس شده است . دکتر شیروانی در بخش مسایل شیمی از الگو یا راهکارهای ساده و کوتاه به جای تکنیک و فرمولهای سنتی استفاده کرده است با وجود این الگوها دیگر نیازی به حفظ کردن فرمولها نیست و فقط با چند راهکار کوتاه میتوانید در کمتر از یک دقیقه تست های مسایل شیمی کنکور سراسری را حل کنید.

 

فیزیک دوازدهم حرف آخر

فیزیک جامع دوازدهم حرف آخر با راهکارهای ساده استاد کامیار بسیار جذاب، شیرین و ساده تدریس شده است. استاد کامیار نیز برای تدریس مفهومی و شهودی فیزیک و در عین حال ساده، از الگوهای کوتاه و میانبر استفاده کرده است. مشکل ترین و سخت ترین قسمت های فیزیک نظام جدید در فیزیک سال دوازدهم میباشد مانند سینماتیک و مبحث دینامیک که جزء سخت ترین بخش های فیزیک میباشند. اما استاد کامیار با الگوهای کاربردی و ساده این مباحث را به صورت بسیار عالی تدریس کرده است که نیازی به حفظ کردن فرمولهای آن نیست.

 

ریاضی دوازدهم حرف آخر

استاد منتظری یکه تاز ریاضی کشور، کل ریاضی دوره نظام جدید را با راهکارهای منحصر بفرد و بی نظیر خود تدریس کرده است. ریاضی دوره نظام جدید به صورت جامع توسط استاد منتظری تدریس شده است که شامل ریاضی جامع یک، احتمال و آنالیز، مقاطع مخروطی، هندسه و مثلثات است. که پکیج ریاضی جامع یک ۷۰ درصد مباحث ریاضی دوره نظام جدید را کامل پوشش میدهد. تدریس استاد منتظری برپایه الگوهای ساده برای هر مبحث است. به طور مثال کل مبحث مثلثات با الگوی عقربهN  توسط استاد منتظری به صورت کاملا مفهومی تدریس شده است. با وجود این الگوها نیازی به حفظ کردن فرمولها نیست.

 

جزوات رتبه برترهای حرف آخر

ویژگی کلی پکیج های کنکوری دوازدهم حرف آخر

 • تدریس مفهومی و شهودی
 • ارائه راهکارهای ساده و کوتاه
 • آموزش جامع و حل تست های کنکوری
 • زمان مناسب وکم تدریس

سفارش پکیج های تخصصی دوازدهم حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری میتوانند برای تهیه و سفارش پکیج های سال دوازدهم حرف آخر با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرمایند همچنین میتوانند از مزایایی زیر بهره مند شوند.

 

فیزیک جامع دوازدهم حرف آخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad