پکیج ویژه مشاوره حرف آخر- تیم مشاوره ای حرف آخر

پکیج ویژه مشاوره حرف آخر

پکیج ویژه مشاوره حرف آخر کاری از پوریا مظفریان مشاوره انگیزشی و برتر کشور آماده شد. پوریا مظفریان مشاور انگیزشی برتر کشور چندین سال است که در کنار اساتید مجموعه حرف آخر مشغول به تدریس و امر مشاوره است. سبک ایشان در این امر بر خلاف سایر مشاورین، کاملا جدید، به روز و علمی است. بی شک خیلی از دانش آموزان و داوطلبان کنکوری در فضاهای مجازی مختصری از کارهای مظفریان را ملاحظه کرده اند. اما برای کنکوری های ۹۹ و ۱۴۰۰ پکیج ویژه مشاوره حرف آخر تولید شد.

 

پکیج ویژه مشاوره حرف آخر

یکی از آیتم های مهم و کمک ساز برای داوطلبان کنکوری، امر مشاوره است. مشاوره به دو بخش تخصصی و انگیزشی تقسیم میشود که به دلیل طولانی بودن فرآیند و زمان کنکور و همچنین استرس زا بودن آزمون سراسری وجود مباحث و امر مشاوره در کنار داوطلب کنکوری امر ضروری است. مشاور قوی و مناسب تاثیر بزرگی در پیشرفت درسی و آموزشی داوطلبان دارد. چون همانگونه که اشاره شد آزمون سراسری، چالش برانگیزترین آزمون زندگی داوطلبان محسوب میشود و خیلی از شرکت کنندگان به دلایل متعددی در امر برنامه ریزی سردرگم و یا خیلی زود نا امید و از تلاش و کوشش دست میکشند. وجود مشاوره مناسب و قوی میتواند انرژی، انگیزه و مسیر داوطلب کنکوری را هدایت و به مقصد برساند.

 

مشاوره علمی و جدید

سبک پوریا مظفریان در امر مشاوره کاملا جدید و علمی است. استفاده از روش های نوین و علمی و کمک گرفتن از قواعد ریاضی و ارتباط آن با چالش های داوطلبان باعث شده که این سبک از مشاوره به سرعت مورد استقبال کنکوری ها قرار گیرد و در مسیر حرکت به کسب رتبه برتر از آن استفاده کنند. پکیج ویژه مشاوره حرف آخر برای کنکوی های ۹۹ و ۱۴۰۰ از چند ماه پیش با سفارش و در خواست استاد منتظری برای کنکوری های کلید خورد که خوشبختانه با تلاش پوریا مظفریان و همچنین استفاده از تجارب اساتید مجموعه حرف آخر به اتمام رسید و هم اکنون در دسترس کنکوی های قرار دارد. این پکیج شامل مباحث مشاوره انگیزشی و تخصصی است که رفع تمام نیازهای مشاوره داوطلبان در آن در نظر گرفته شده است که  جوابگوی مشکلات درسی و انگیزشی آنها می باشد.

 

ارتباط با دفتر مرکزی حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای سفارش پکیج ویژه مشاوره حرف آخر میتوانند با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱ تماس حاصل فرمایند.

 • سفارش محصولات حرف آخر از دفتر مرکزی
 • ارتباط با مشاورین رتبه برتر
 • پشتیبانی
 • دریافت کد فعال سازی پکیج ها

 

 1. مفاهیم شیمی دهم و یازدهم حرف آخر
 2. مسایل شیمی دهم و یازدهم حرف آخر
 3. فیزیک کنکوری دهم حرف آخر
 4. سوالات احتمالی کنکور ۹۹

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست