وب سایت مرکزی حرف آخر
وب سایت مرکزی حرف آخر

پکیج کامل تجربی حرف آخر

امروز میخواهیم در مورد پکیج کامل تجربی حرف آخر برای کنکوریهای نظام قدیم صحبت کنیم. تا بیشتر با پکیج های کنکوری و آموزشی حرف آخر آشنا شوید.

پکیج کامل تجربی حرف آخر، به صورت مجزا و کامل برای دانش آموزان نظام قدیم توسط اساتید مجموعه حرف آخر تدریس شده است. که در این مقاله میخواهیم فقط در مورد پکیج کامل تجربی حرف آخر برای دانش آموزان نظام قدیم صحبت کنیم.

ویژگی های پکیج کامل تجربی حرف آخر برای دانش آموزان نظام قدیم

پکیج کامل تجربی حرف آخر برای دانش آموزان نظام قدیم به صورت جامع و با دو هدف آموزشی و کنکوری تدریس شده است. که ابتدا میخواهیم شیوه تدریس را تشریح کنیم.

روش پویانمایی

موسسه حرف آخر اولین موسسه در زمینه تولید محصولات کنکوری به شیوه پویانمایی در کشور است. در آموزش مبتنی بر فناوری های جدید، مواد دیداری و نرم افزارهای چند رسانه ای همچون انیمیشن، تصاویر گرافیکی پویا و ایستا از اهمیت بالایی برخوردار است. امروزه همه اساتید، مدرسان و مربیان آموزشی بر تاثیر و اهمیت روش پویانمایی در آموزش تاکید و اتفاق نظر دارند. موسسه حرف آخر به عنوان اولین موسسه کنکوری در زمینه تولید محتوای کنکوری با روش پویانمایی خدمات آموزشی ارزنده ای را عرضه داشته است. تمامی محتوای کتب درسی(دروس تخصصی و عمومی) را برای درک مفهومی و شهودی دروس به صورت تصویری و انیمیشنی تدریس کرده است. با این شیوه تدریس دیگر نیازی به حفظ کردن مطالب درسی و آموزشی نیست و میتوانید یکبار برای همیشه مطالب درسی را به صورت مفهومی و شهودی یاد بگیرد.

استفاده از الگو(راهکارهای ساده) برای دروس محاسباتی

یکی از دستاوردهای مهم موسسه حرف آخر در دروس محاسباتی استفاده از الگو یا راهکارهای ساده برای دروس محاسباتی است. با این شیوه آموزشی دیگر نیازی به حفظ کردن فرمولهای زیاد دروس محاسباتی مانند ریاضی، فیزیک و شیمی نیست. این الگوها نتیجه تلاش شبانه روزی اساتید حرف آخر تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری بتوانند در کمترین زمان دوران آموزش را تمام کنند و سریع تر وارد فاز جمعبندی و مرور با تست شوند. همه این الگوها ثبت علمی شده است که با چند نمونه از آنها اشاره خواهیم کرد

الگوهای کاربردی در ریاضی

 • الگوی ماشین در مبحث توابعfog

 در این الگو شما می توانید یک ورودی به ماشین الگو بدهید که یک خروج به دست میدهد، براساس تابع ماشین، میتوانید توابع fog وgof  را بدست بیاورید. یا به عبارت دیگردر این الگو X وارد ماشین می شود که این الگوچه تابع fباشد چه تابع gبه سادگی توابع fog وgof  را به دست آورید.

 • الگوی حل سوالات کاربرد مشتق بدون روابط مشتق با استفاده از نمودار

در این الگو شما می توانید با رسم نمودار(نمودار هر تابع) به سوالات کاربرد مشتق بدون مشتق گیری پاسخ دهید.

 • الگوی انیمیشن شکلی برای مبحث معادلات و نامعادلات

با کمک قانون جاذبه و دافعه بین عبارت درجه 2 و علامت نامعادله، شما میتوانید در کمتر از 20 ثانیه به سوالات مربوط به این بخش پاسخ دهید.

 • الگوی جامع برای حل سوالات دایره، بیضی، هذلولی و سهمی در مقاطع مخروطی

 • الگوی بادبادک برای هندسه

 • سه قانون جامع انتگرال

الگوهای کاربردی در شیمی

 1. الگوی مول بر ضریب
 2. الگوی A_X
 3. الگوی Z

الگوهای کاربردی در فیزیک

در درس فیزیک نیز برای بخش مختلف و مشکل فیزیک از الگوها استفاده شده است که در اینجا به چند نمونه آن اشاره خواهیم کرد.

 1. الگوی بشکه
 2. الگوی V-T
 3. الگوی ابرها
 4. الگوی هندسی
 5. الگوی عقربه N سر در مبحث نوسان موج
 6. الگوی سیستم

زمان تدریس

یکی دیگر از ویژگی های عالی پکیج های کنکوری موسسه حرف آخر زمان تدریس بسیار عالی پکیج های آموزشی است. برخلاف سایر موسسات و انتشارات کنکوری که حجم مطالب آموزشی و درسی آنها بالاست. تمامی پکیج های کنکوری حرف آخر دارای زمان بسیار مناسب تدریس است که باعث میشود دانش آموزان و داوطلبان کنکوری در بازه زمانی بسیار کم بتوانند به سطح بالای آمادگی برسند.

حل تست های کنکوری و تالیفی

اساتید مجموعه در همه پکیج های آموزشی جهت آشنایی دانش آموزان با سوالات کنکوری بعد از تدریس کامل درسنامه سوالات کنکوری سالهای قبل را تحلیل و تشریح میکنند. که تشریح این سوالات براساس روش تدریس و الگوهای ارائه شده در هر درس است.

استفاده از نقشه راه

نقطه قوت پکیج های آموزشی و کنکوری حرف آخر استفاده از نقشه راه برای انسجام فکری دانش آموزان و داوطلبان کنکوری است. با نقشه راه هر دانش آموز می داند که باید از کجا بحث را شروع کند و ادامه بدهد. در نقشه راه کنکوری حرف آخر موارد لازم پیش نیاز هر بحث مشخص شده است. چون بررسی سوالات کنکوری سالهای اخیر نشان میدهد که کاملا به صورت مفهومی و ترکیبی طرح میشود. براین اساس نقشه راه موارد لازم را مشخص میکند.

پکیج های تجربی حرف آخر برای نظام قدیم

ریاضی

ریاضی جامع حرف آخر برای رشته تجربی توسط استاد منتظری تدریس شده است که کاملا به صورت مفهومی و الگو محور تدریس کرده اند و میتوانید در زمان بسیار کم کل ریاضی رشته تجربی را ببندید.

زیر مجموعه ریاضی جامع حرف آخر

 1. مثلثات
 2. هندسه
 3. مقاطع مخروطی
 4. ریاضی جامع 1
پکیج کامل تجربی حرف آخر

پکیج کامل تجربی حرف آخر

شیمی

شیمی جامع حرف آخر در کمتر از 75 ساعت توسط دکتر شیروانی تدریس شده است که بخش مسائل شیمی را با سه الگوی تدریس کرده اند. زیر مجموعه شیمی جامع حرف آخر شامل مفاهیم شیمی دوم حرف آخر ، مفاهیم شیمی سوم و چهارم و مسایل جامع  شیمی حرف آخر  است.

پکیج کامل تجربی حرف آخر

پکیج کامل تجربی حرف آخر

فیزیک

فیزیک جامع حرف آخر با تدریس مهندس کامیار به صورت الگو محور تدریس شده است که دارای زیر مجموعه های فیزیک اول و دوم حرف آخر، خازن و الکتریسته ساکن، مدار و مغناطیس، سینماتیک حرف آخر ، دینامیک، نوسان و موج و فیزیک پیش دوم حرف آخر است. همه زیر مجموعه فیزیک حرف آخر به صورت جامع با الگوهای کاربردی و علمی تدریس شده است.

زیست شناسی

زیست جامع حرف آخر در دو بخش تدریس شده است. که بخش زیست جانوری و انسانی توسط استاد شعبانی و شاکری تدریس شده و بخش گیاهی زیست نیز توسط استاد روان تدریس شده است. نقطه قوت و عطف زیست حرف آخر آموزش تصویری است. دانش آموزان و داوطلبان کنکوری میتوانند بدون حفظ کردن مطالب با آموزش مفهومی و شهودی از طریق تصاویر سه بعدی یکبار برای همیشه زیست را به صورت جامع یاد بگیرند بدون اینکه نیازی به حفظ کردن مطالب باشد. زیر مجموعه زیست جامع حرف آخر شامل زیست دوم حرف آخر، زیست سوم حرف آخر، زیست پیش یک حرف آخر، زیست پیش دو حرف آخر و زیست گیاهی حرف آخر است.

 

پکیج کامل تجربی حرف آخر

پکیج کامل تجربی حرف آخر

دروس عمومی حرف آخر

دروس عمومی در حجم بسیار کم و مناسب توسط بهترین اساتید کشور تدریس شده است

عربی جامع توسط استاد واعظی در 24 ساعت

پکیج کامل تجربی حرف آخر

پکیج کامل تجربی حرف آخر

دینی جامع

دین و زندگی جامع حرف آخر توسط استاد یوسفیان پور در 40 ساعت تدریس که دارای زیر مجموعه های دین و زندگی دوم، دین و زندگی سوم و دین و زندگی چهارم است.

 

پکیج کامل تجربی حرف آخر

پکیج کامل تجربی حرف آخر

زبان جامع

زبان جامع حرف آخر با تدریس استاد محمودی به صورت فول انیمیشن و تصویری تدریس شده است.

ادبیات جامع

ادبیات جامع حرف آخر در 5 بخش زبان فارسی، قرایت معنایی حرف آخر، آرایه ادبی، لغات و واژگان و تاریخ ادبیات تدریس شده است. که کل مجموعه به صورت کامل با نقشه راه و تصویری تدریس شده است.

 

پکیج کامل تجربی حرف آخر

پکیج کامل تجربی حرف آخر

لیست قیمت پکیج تجربی حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری می توانند مجموعه کامل را به صورت یکجا یا به صورت مبحثی تهیه کنند که برای این منظور قیمت کل پکیج ها آورده شده است.

پکیج کامل تجربی حرف آخر

پکیج کامل تجربی حرف آخر

مشاوره و برنامه ریزی 

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری می توانند جهت مشاوره رایگان و برنامه ریزی با شماره 09106620394 با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر در ارتباط باشند.

 1. مشاوره رایگان
 2. مشاوره تحصیلی
 3. مشاوره کنکوری
 4. مشاوره انگیزشی
 5. پشتیبانی
 6. برنامه ریزی
 7. ارتباط با مشاورین رتبه برتر
دیدگاه‌ها (6)
3 based on 2 reviews

*
*

سه × دو =

  فرشيد حسيني پاسخ

  سلام پسرمن ازنظردرسي خيلي قويه ولي فكرميكنم بخاطر خرخونيشه كه قويه .توتلويزيون ديدم چه راهكارهاي قشنگ وسرعتي داشتيدبراي حل مسئله.سوالم اينه ،كتب ياcdهاي آموزشي شما آيا تضمين ميكنه موفقيت پسرم رو؟

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 09106620394 تماس حاصل فرماید

  میلاد نقیلو پاسخ

  سلام خسته نباشین میخواستم بپرسم که واسه ریاضیات تجربی نظام قدیم فقط همین ۵ مبحث رو دارین؟ مثلا حد و مشتق و دنباله و ...
  اگه دارین قیمتش ازاین پک جامع جداست؟

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام دوست عزیز
   ریاضی نطام قدیم شامل چند قسمت است
   ریاضی جامع یک که 70 درصد مباحث را پوشش میدهد
   احتمال بصورت جداگانه
   هندسه به صورت جداگانه
   مقاطع مخروطی به صورت جداگانه
   مثلثات به صورت جداگانه

  امیرعلی پاسخ

  سلام > میتونم بپرسم پکیج جامع کلا شامل چند ساعت تدریسه؟

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   پکیج صفر تا 100کامل تجربی 1000 ساعت است

enamad