چطور دین و زندگی را ۱۰۰ بزنیم

بهترین پکیج دین و زندگی کنکور

چطور دین و زندگی را ۱۰۰ بزنیم سوال خیلی از داوطلبان کنکور است. دین و زندگی در بین دروس عمومی بعد از ادبیات از اهمیت خاصی برخوردار است. اما بسیاری از داوطلبان موفق به کسب درصد بالا در این درس نمیشوند. چون درس دین و زندگی برخلاف ظاهر ساده دارای سوالات فریبنده و مفهومی است و این امر باعث شده سهل انگاری و غفلت داوطلبان باعث کسب درصد پایین در این درس سرنوشت ساز شود. ما برای اینکه درصد بالای در این درس کسب کنید، قصد داریم بهترین پکیج کنکوری را خدمت شما کنکوری ها معرفی کنیم  که به راحتی و با اختصاص زمان کم بتوانید درصد ۱۰۰ را کسب کنید.

 

چطور دین و زندگی را ۱۰۰ بزنیم

گروهی از داوطلبان برای کسب درصد بالا در دین و زندگی کلی زمان صرف میکنند و مرور و تکرار مکررات انجام میدهند در حالی که میتوانید با پکیج دین و زندگی حرف آخر در کمتر از ۴۰ ساعت درصد ۱۰۰ را کسب کرد. منبع مناسب برای کنکور نه تنها در زمان طلایی کنکور صرفه جویی میکند بلکه کمک میکند بدون تکرار مکررات و اتلاف وقت، درصد بالای در کنکور سراسری کسب کنید. تلاش و پشتکار شرط اولیه در قبولی است اما زمانی تلاش و پشتکار جوابگو است که از منبع مناسب و معقولی استفاده شود و کمک کند آموزش در کمترین زمان اتفاق بیفتاد. پکیج دین و زندگی حرف آخر با تدریس استاد یوسفیانپور شما را به طور تضمینی در کمتر از ۴۰ ساعت به درصد ۱۰۰ میرساند.

 

تماس با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ – ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱

دین و زندگی حرف آخر

روش غالب تدریس در حرف آخر استفاده از روش الگو و استفاده از تکنیک های پویا نمایی است. استاد یوسفیانپور کل دین و زندگی را با روش الگو و به صورت مفهومی و شهودی تدریس کرده است. روش مفهومی به کار برده شده در پکیج های دین و زندگی کمک میکند داوطلب بدون نیاز به حفظ کردن مطالب، مفهوم آیات و احادیث، یکبار برای همیشه آموزش و یادگیری را ببندد و زمانش را صرف دروس دیگر کند.

 

پکیج های دین و زندگی حرف آخر

دین و زندگی سال دهم با ۱۳ ساعت تدریس، دین و زندگی یازدهم با ۱۲ ساعت تدریس و دین و زندگی دوازدهم نیز با ۱۲ ساعت تدریس مجموعه بی نظیر برای آموزش درس دین و زندگی است  که به طور تضمینی میتوانید درصد بالای در این درصد کسب کنید.

 

تماس با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ – ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱

ارتباط با دفتر مرکزی حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای مشاوره رایگان و تهیه پکیج های دین و زندگی حرف آخر میتوانند با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱ تماس حاصل فرمایند.

 • مشاوره کنکوری و تحصیلی
 • سفارش محصولات حرف آخر
 • ارتباط با مشاورین رتبه برتر

 

 1. مفاهیم شیمی دهم و یازدهم حرف آخر
 2. مسایل شیمی دهم و یازدهم حرف آخر
 3. فیزیک کنکوری دهم حرف آخر
 4. سوالات احتمالی کنکور ۹۹

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست