با ریاضی انسانی حرف آخر کنکور را ۱۰۰ بزنید👌

ریاضی انسانی حرف آخر

پکیج ریاضی انسانی حرف آخر به مجموعه پکیج های انسانی حرف آخر افزوده شد.  پکیج ریاضی انسانی حرف آخر به زودی برای دانش آموزان و داوطلبان گروه آزمایشی انسانی توسط دپارتمان ریاضی حرف آخر تدریس و در دسترس قرار خواهد گرفت. درس ریاضی در گروه آزمایشی انسانی، درس رتبه آور محسوب میشود. علت این مهم نیز ضعف آموزشی دانش آموزان و داوطلبان گروه انسانی در این درس میباشد.

برای سفارش و خرید روی ریاضی انسانی حرف آخر کلیک کنید.

ضریب بسیار خوب ریاضی در همه زیر گروه ها نشان از اهمیت این درس دارد. هم اکنون در گروه انسانی، دانشگاه فرهنگیان یا تربیت معلم بهترین گزینه برای انتخاب رشته محسوب میشود. ریاضی تاثیر و سهم بزرگی در این رشته دارد. بنابراین آموزش و یادگیری را برای کنکور را جدی بگیرید. باتدریس خوب وقوی ریاضی انسانی حرف آخر شرایط یادگیری سریع و رسیدن به اهدافتان را محقق ساخته ایم. 

به قولی دانش آموزان انسانی در درس ریاضی حد وسط ندارند. یا به کلی آن را کنار میگذارند و بیخیال سوالات کنکوری آن میشوند. یا اینکه روی آن سرمایه گذاری میکنند. اما درصد داوطلبانی که بیخیال ریاضی میشوند خیلی بیشتر از گروه دیگر است. آمارهای کنکور سراسری بیانگر این است که میانگین کسب درصد ریاضی گروه انسانی ۵/۴ است.

این آمار نشان دهند ضعف شدید داوطلبان انسانی در پاسخگویی به درس ریاضی میباشد. اما هر مشکلی، راحلی دارد. حرف آخر برای مشکل شما چاره اندیشی کرده است. پس با ما باشید.

مشکل اساسی داوطلبان انسانی در ریاضی

این آمار به خوبی نشان میدهد اقلیت داوطلبانی که میتوانند درصد بالای در ریاضی کسب کنند، به راحتی میتوانند سرنوشت آزمون سراسری را دست بگیرند. مشکل اساسی دانش آموزان عدم کسب آموزش و یادگیری ریاضی است طبق نطر سنجی ها، انتخاب رشته انسانی برای خیلی از داوطلبان، به دلیل ضعف در یادگیری درس ریاضی بوده است. همین عامل باعث عدم انگیزه و رغبت داوطلبان برای یادگیری ریاضی شده است.

متاسفانه در فضای رسمی آموزش کشور، به دلیل تسلط روش سنتی در تدریس دروس محاسباتی مانند ریاضی، شکاف بزرگی بین یادگیری و این دروس ایجاد شده است. در تمامی نظام های آموزشی دنیا، حفظ کردن فرمول و کلیات ریاضی منسوخ شده است. باید در آموزش فضای ایجاد شود که دانش آموزان و داوطلبان کنکوری بتوانند به صورت مفهومی ریاضی را یاد بگیرند.

همانگونه که اشاره شد، خیلی از دانش آموزان بخاطر عدم ارتباط خوب با ریاضی، رشته انسانی را انتخاب میکنند. همین موضوع باعث شده؛ ۹۰ درصد داوطلبان قادر به مطالعه و پاسخگویی به تست های ریاضی نباشند.

سوا از خلا آموزشی مناسب در تدریس ریاضی، به ویژه برای گروه انسانی، عدم تلاش و ذهنیت منفی دانش آموزان در ارتباط با یادگیری ریاضی،سبب لاینحل ماندن این مشکل شده است. تلقین کردن و رسیدن به باور عدم استعداد یادگیری ریاضی، به عنوان مانع بزرگ ذهنی، عملا سد راه تلاش دانش آموزان انسانی برای یادگیری ریاضی شده است.

ریاضی انسانی حرف آخر

دیدگاه اشتباه دانش آموزان در مورد ریاضی

بخشی از مشکلات آموزشی دانش آموزان انسانی در درس ریاضی به دیدگاه آنها برمیگردد. اتخاذ دیدگاه اشتباه به مرور باعث ایجاد عمل میشود. همین موضوع مانعی برای تلاش و خواستن آنها برای یادگیری ریاضی و کسب درصد بالای در آن میشود.گفتن جملاتی از قبیل

 • همه داوطلبان ریاضی را پاسخ نمیدهند پس تاثیر گذار نیست.
 • همه ریاضی را صفر میزنند.
 • اگر رباضی بلد بودم که رشته انسانی را انتخاب نمیکردم.
 • حس و حال خواندن و مطالعه ریاضی نیست.
 • وقت ریاضی را به سایر دورس اختصاص میدهم.

این جملات و مشابه آن مانع ذهنی بزرگی ایجاد میکند که داوطلبان انسانی با آن مواجه هستند. ریاضی درس تاثیر گذار در کنکور انسانی است. در موفقیت تحصیلی در بیشتر رشته های دانشگاهی گروه انسانی مانند علوم اجتماعی، علوم تربیتی، جغرافیا، روانشناسی،مدیریت، اقتصاد، حسابداری و … بسیار موثر است.

دانشجویان رشته های ذکر شده در دانشگاه چنانچه پایه ریاضی ضعیفی داشته باشند با مشکلات آموزشی و پژوهشی زیادی مواجه خواهند شد. فرصت های زیادی برای یادگیری ریاضی ایجاد شده است. میتوانید با ساتفاده از این فصت های به نحو احسن پایه ریاضی خود را تقویت کنید.

بنابراین برای پیشرفت تحصیلی خود الزاما به ریاضی نیازمند هستید. دیدگاه و محدودیت ذهنی خود در مورد این رشته را کنار بگذارید و با تلاش و استفاده از منابع خوب ارتباط خوبی را ریاضی برقرار کنید. مدرسان دپارتمان ریاضی حرف آخر با روش های کاملا مفهومی و ساده، پکیج ریاضی انسانی را به تدریس کرده اند. میتوانید با این پکیج موفقیت تحصیلی و شغلی خود را تضمین کنید.

ریاضی انسانی حرف آخر

ضعف ساختاری در آموزش دروس ریاضی، زبان و عربی در گروه انسانی باعث شده داوطلبان وقت و زمان خود را صرف سایر دروس کنند. اندک داوطلبانی که میتوانند درصد متوسطی در این دروس کسب کنند موفق به کسب رتبه های برتر گروه انسانی خواهند شد. نکته جالب در کنکور ۹۷ انسانی، اینکه داوطلبانی که توانسته بودند ۱۰ درصد ریاضی را کسب کنند ۱۵۰ هزار نفر از رقیبان جلو افتاده بودند.

  این در حالی بود که کل شرکت کنندگان گروه انسانی ۹۷، دویست و پنج هزار نفر بوده اند. پیشنهاد ویژه برای کسب رتبه برتر در آزمون سراسری گروه انسانی، مطالعه دروس ریاضی، زبان و عربی در مرحله اول است. این دروس شاید سخت و دشوار به نظر برسند. اما با استفاده از کمک کنکورهای مناسب در زمان کم میتوان به سطح عالی از آمادگی رسید.

حرف آخر بعنوان موسسه پیشتاز در استفاده از روش های مفهومی و شهودی، سبک جدید و متفاوتی در تدریس دروس محاسباتی ایجاد کرده است. روش مفهومی در تدریس و آموزش ریاضی، راهکار حرف آخر برای ایجاد ارتباط خوب دانش آموزان انسانی با درس ریاضی است.

ریاضیات به صورت جامع با تشریح کامل به صورت مفهومی از پایه شروع میشود. ضمن تدریس برای تفهیم بهتر مطالب، تست های تالیفی و سراسری تشریح و تحلیل میشوند. نقطه قوت دیگر ریاضی انسانی حرف آخر، آموزش روش های تست زنی میباشد. این روش ها کمک مکیند داوطلبان بتوانند بدون استفاده از ماشین حساب در ۴۰ ثانیه تست ها حل کنند.

 • آموزش مفهومی و بصری ریاضی
 • تدریس کامل درسنامه از پایه و مقدمه
 • حل تمرین های کتاب
 • جمعبندی نکات مهم وکنکوری هر جلسه
 • آموزش تست زنی
 • حل تست های تالیفی و سراسری

اهمیت درس ریاضی در گروه انسانی

ریاضی در گروه انسانی مانند سایر گروه های آزمایشی دیگر از اهمیت زیادی برخوردار است. همانگونه که میدانید قبولی و کسب رتبه برتر در کنکور، بر حسب تراز داوطلب است. درس ریاضی در گروه انسانی به دلیل اینکه اکثریت داوطلبان قادر به کسب درصد نیست در افزایش تراز تاثیر گذار است. ریاضی از انحراف معیار زیاد برخوردار است. کسب درصد بالا در ریاضی انسانی سرنوشت رقابت شما را به نحو احسن رقم میزند.

ضعف داوطلبان در بخش آموزش و یادگیری ریاضی است. نوشتن برنامه های متعدد و خیلی از کارهای دیگر فقط وقت تلف کردن تلقی میشود. برای اینکه بتوانید تراز خود در آزمون سراسری ارتقاء دهید روی آموزش و انتخاب منبع کنکوری برای ریاضی فکر کنید. یک منبع خوب مانند سکوی پرتاب زمینه پرواز شما برای کسب رتبه برترمهیا میکند.

ریاضی انسانی حرف آخر چه تاریخی آماده میشود؟

از وقتی که دانش آموزان و داوطلبان انسانی شنیده اند که حرف آخر مشغول تدریس ریاضی است، بی صبرانه منتظر آماده شدن پکیج ریاضی هستند. مشاورین دپارتمان انسانی بیشتر از داوطلبان ذوق و شوق آماده سازی این پکیج را دارند چون با توجه به حساسیت ها و وسواس زیاد اساتید بزرگوار در تدریس، بی شک این پکیج، عنوان عالی ترین و بهترین کمک کنکوری کشور در گروه انسانی را از آن خود خواهد کرد.

همواره در تدریس و ضبط پکیج های آموزشی و کنکوری، هدف حرف آخر این بوده، که بهترین و عالی ترین منبع را دست داوطلبان و دانش آموزان کشور برساند. پکیج ریاضی انسانی نیز از این قاعده مستثنی نیست. همین عامل باعث به تاخیر افتادن آماده کردن، پکیج ریاضی انسانی شده است. به محض آماده سازی و ارائه اطلاع رسانی خواهیم کرد.

قیمت ریاضی انسانی حرف اخر

خوشبختانه ضبط پکیج ریاضی انسانی حرف آخر توسط استاد منتظری و استاد قاسمی به پایان رسیده و به زودی جزئیات بیشتر این پکیج مانند ساعت تدریس، تعداد DVD و قیمت پکیج ریاضی انسانی حرف اخر منتشر خواهد شد.

با ریاضی انسانی حرف آخر میتوانیم درصد بالای کسب کنیم؟

حرف آخر برای اولین بار در کشور، ریاضی و سایر دروس محاسباتی را با روش کاملا مفهومی و شهودی تدریس کرد. یعنی روش تدریس به نحوی است که نیازی به حفظ کردن فرمولهای متعدد نیست. همچنین الگوهای مفهومی ریاضی حرف آخر کمک میکند تا در کمتر از یک دقیه بتوانید هر تستی را حل کنید. بنابراین با وجود ریاضی انسانی حرف آخر در پی انتخاب منبع دیگر برای یادگیری و آموزش ریاضی نباشید. چون بهترین را انتخاب کرده اید.

تلاش اساتید ریاضی حرف آخر این است که پکیج ریاضی انسانی حرف آخر را با زبان ساده و بسیار متفاوت از سایر پکیج های دیگر تدریس و تولید کنند. بر همین اساس چنانچه در پایین ترین سطح یادگیری ریاضی هستید، نگران نباشد. برای شما بهترین پکیج را آماده کردیم.

سه لایه کتاب به خوبی آموزش داده شده است. در بخش اول درسنامه به صورت کامل تدریس شده است. قدم دوم، ارائه راهکارهای تست زدن میباشد. چون کسب آموزش به تنهای برای درصد بالا کفایت نمیکند. چون تست های کنکور زمان دار میباشد و باید در زمان مقرر پاسخ هر تست را بیابید.

با راهکارهای ارائه شده میتوانید در کمتر از ۲۰ ثانیه جواب هر تست را پیدا کنید. بخش پایانی تدریس هر مبحث، حل تست های تالیفی و سراسری جهت تفهیم بهتر مطالب میباشد. به همین دلیل عنوان بهترین پکیج ریاضی انسانی را به خود گرفته است. چون تدریس ریاضی با این سبک تا به امروز برای دانش آموزان و کنکوری ها ارائه نشده است. 

 

پکیج های انسانی حرف آخر

پکیج های رشته انسانی حرف آخر به منظور رفع مشکلات آموزشی و یادگیری دانش آموزان و داوطلبان کنکوری با روش های کاملا مفهومی تدریس شده است. مهمترین دروس گروه انسانی به ترتیب، ریاضی، زبان، فلسفه و منطق، ادبیات، عربی، اقتصاد و روانشناسی میباشد. این دروس چالش های پیش روی داوطلبان گروه انسانی محسوب میشوند.  سرنوشت ساز ترین درس همانگونه که اشاره شد، ریاضی میباشد.

چون دارای ضریب بالا و به دلیل ضعف عمومی دانش آموزان تاثیر زیادی در کسب رتبه دارد. مهمترین ویژگی پکیج های حرف آخر تدریس مفهومی بر پایه جدید ترین روش های آموزشی است. یعنی با حرف آخر نیازی به حفظ کردن مطالب درسی نیست.

داوطلبان گروه انسانی، برای پوشش ضعف های آموزشی خود، زمان مطالعه را به دروس فلسفه و منطق، روانشناسی، اقتصاد، علوم اجتماعی و تاریخ و جغرافیا اختصاص میدهند. کسب درصد بالا در این دروس بدون کسب درصد در سایر دروس کمکی به موفقیت شما در آزمون سراسری گروه آزمایشی انسانی نخواهد کرد. برای اینکه موفق به کسب رتبه برتر شوید مقدمتا به سراغ دروس ذکر شده با اهمیت بالا و بعد سایر دروس بروید.

موسسه کنکوری حرف آخر برای دروس عربی، زبان، ادبیات و دین و زندگی منابع کنکوری را طراحی کرده است. در آینده نزدیک سایر دروس و از جمله ریاضی انسانی حرف آخر نیز با تدریس استاد منتظری آماده میشود. فلسفه و منطق حرف آخر، اقتصاد حرف آخر و روانشناسی حرف آخر جز دروس دیگر حرف آخر برای گروه انسانی میباشند.

ریاضی انسانی حرف آخر

پیشنهاد ویژه برای داوطلبان انسانی

خوشبختانه در دپارتمان ریاضی حرف آخر، بهترین اساتید ریاضی کشور در حال تدریس ریاضی انسانی هستند. به همین جهت داوطلبان و دانش آموزان عزیز نگران کسب یادگیری ریاضی نباشند. چون با روش های بسیار جذاب و مفهومی ریاضی را تدریس کرده اند. نکته بسیار مهم در یادگیری همه دروس و به ویژه ریاضی، داشتن حد انتظار از خود میباشد. کسب درصد بالا و موفقیت در آزمون سراسری، مرهون آموزش مناسب و تمرین و تکرار است.

در حالت ایده آل هنگام مطالعه هر درسی ۵ الی ۱۰ درصد پیشرفت آموزشی و یادگیری حاصل میشود. در اثر تمرین و تکرار بیشتر، میتواند درصد ۱۰۰ را کسب کرد. بنابراین موفقیت در کنکور، یک شبه اتفاق نمی افتد. این موفقیت پله ای میباشد و مرهون تلاش مستمر است. گاها خیلی از داوطلبان بعد از مطالعه اولیه، فورا اقدام به تست زدن میکنند. طبیعی است که نتیجه خوشایندی حاصل نمیشود.

بر همین اساس به دانش آموزان و داوطلبان گروه انسانی پیشنهاد میکنیم که قبل از وارد شدن به مرحله تست زدن، تست های سراسری سالهای قبل چک و بررسی شود. آشنایی با صورت تست ها، یا ادبیات تست، کمک بزرگی به درک مطالب حین مطالعه میکند.

در حین و مرحله آموزش باید فقط روی ادبیات تست ها، فارغ از پاسخ آنها تمرین و مطالعه داشت. این موضوع باعث افزایش دقت شما حین مطالعه، و پیش بیینی تست های کنکوری میشود. میتوانید با طراحی ذهنی صورت و جواب تست، آمادگی خوبی پیدا کنید. 

دروس مهم با پایه اهمیت  درجه دوم

بعد از دروس ریاضی، زبان و عربی باید به سراغ دو درس مهم دیگر رفت. درس ادبیات و دین و زندگی جز دروسی هستند که داوطلبان نمیتوانند درصد بالای در آن کسب کنند. ادبیات به دو بخش عمومی و تخصصی تقسیم میشود. داوطلبان در بخش های زبان فارسی، آرایه و قرابت معنایی مشکل آموزشی دارند.

  این مباحث باعث میشود که نتوانند درصد بالای کسب کنند. درس دین و زندگی نیز به درس فریب مشهور است. ظاهر بسیار ساده دارد اما سوالات مفهومی آن در آزمون سراسری، داوطلبان را زمین گیر میکند. وجود احایث و آیات دست طراح سوال در سوالات مفهومی را باز گذاشته است. به همین جهت کسب درصد بالا در این دروس میتواند باعث موفقیت شما شود.

پکیج های انسانی حرف آخر را چطوری سفارش بدیم؟

دانش آموزان و داوطلبان گروه آزمایشی انسانی میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و سفارش بسته های انسانی حرف آخر با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ تماس حاصل فرماید.

 
 
ریاضی انسانی حرف اخر، اموزش ریاضی انسانی حرف اخر،نمونه تدریس ریاضی انسانی حرف آخر،پکیج ریاضی انسانی، قیمت ریاضی انسانی حرف آخر، قیمت ریاضی انسانی حرف اخر، انسانی حرف اخر، انسانی حرف آخر، ریاضی انسانی دهم، ریاضی انسانی یازدهم، ریاضی انسانی دوازدهم،پکیج ریاضی انسانی حرف اخر،حرف اخر ریاضی انسانی، حرف آخر رایگان انسانی،پکیج ریاضی انسانی حرف اخر، روش مطالعه ریاضی انسانی، تست ریاضی انسانی،مباحث ریاضی انسانی،کتاب ریاضی انسانی، بهترین منبع ریاضی انسانی،آموزش نکات کنکوری ریاضی انسانی،پکیج ریاضی انسانی، قیمت ریاضی انسانی حرف اخر، حرف اخر رشته انسانی، ریاضی حرف آخر انسانی، بهترین استاد ریاضی انسانی، تدریس ریاضی کنکور انسانی، استاد ریاضی کنکور انسانی، بهترین استاد ریاضی انسانی کنکور، تدریس درس اول ریاضی دهم انسانی حرف اخر، بهترین اساتید ریاضی انسانی، آموزش ریاضی دوازدهم انسانی به صورت آسان، آمار و احتمال انسانی حرف اخر، امار انسانی حرف آخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  ۸۹ دیدگاه. Leave new

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad