آزمون های آزمایشی حرف آخر

آزمون های آزمایشی حرف آخر

 

یکی از مسائل کنکوری که مدام ذهن دانش آموزان و داوطلبان کنکوری را درگیر می کند آزمون های آزمایشی است. شرکت در آزمون ها در کنار منابع خوب، برنامه ریزی مدون و مناسب و تلاش داوطلب کنکوری از ارکان اصلی و مهم موفقیت در کنکور محسوب می شود. در ادامه معرفی آزمون های آزمایشی حرف آخر می پردازیم

 

اهمیت و نقش آزمون های آزمایشی به عنوان وسیله ای جهت محرک آمادگی و شناسایی نقاط قوت و ضعف داوطلبان کنکوری باعث شده، که بسیاری از دوستان کنکوری حتی قبل از شروع برنامه مطالعاتی خود به فکر شرکت در آزمون های آزمایشی و مدام با این مساله درگیر باشند که کدام آزمون را شرکت کنند؟؟ کدام بهتراست؟ این عوامل باعث شده که هر کدام از داوطلبان برای خود ملاک و معیارهای را مشخص کنند، برخی از دوستان جامعه آماری آزمون و عده ای نیز کیفیت سطح سوالات و برنامه مرتبط با آزمون را ملاک انتخاب خود قرار می دهند.اما حساسیت زیاد به این مساله باعث شده که متاسفانه خیلی از داوطلبان کنکوری قبل از کسب آمادگی لازم جهت محک دانستنی ها و معلومات خود سرجلسات آزمون های آزمایشی حاضر شوند.

 

از سوی دیگر حساسیت والدین برای قبولی فرزندان خود در کنکور سراسری سبب هجوم یک باره به سمت کنکورهای آزمایشی می شود و این امر به صورت غیر متعارف باعث جا انداختن راه های غیر صحیح و اشتباه در فرآیند آمادگی قبل از کنکور می شود. بنابراین قبل از هر گونه اقدام و برنامه ای در این زمینه لازم است معیارهای یک آزمون خوب روشن گردد و چشم بسته قدم در این راه نگذاریم چون کنکور برخلاف خیلی از کارهای روزمره و زندگی ما دارای تاریخ انقضاست و اگر داوطلب راه را اشتباه برود و زمان را ازدست بدهد، قطع یقین برنده این عرصه نخواهد شد.

 

معیارهای یک آزمون خوب

  • کیفیت سطح سوالات: در کنکورهای آزمایشی کیفیت سوالات باید در یک سطح مناسب باشد و مانند کنکور سه سطح ضعیف، متوسط و قوی را در نظر داشته باشد و این روند را تا پایان حفظ کند.
  • قابلیت رفع اشکال: متاسفانه خیلی از آزمون ها راه حلی برای تقویت نقاط ضعف دانش آموزشان ندارند.

 

۲۰ آزمون موسسه حرف آخر

در راستای تولید محصولات کمک آموزشی دروس کنکوری،حرف آخر بعنوان تنها موسسه کشور در زمینه آموزش به صورت پویانمایی و انیمیشن، اقدام به تهیه ۲۰ آزمون جامع کرده است. که این محصول شامل دو پک آزمون های دروس تخصصی و عمومی برای رشته تجربی و پک دروس عمومی برای دوستان رشته ریاضی و انسانی می باشد.
این محصول برای دو منظور اساسی طراحی شده است

  • سنجش و محک سطح آمادگی دوستان کنکوری
  • آموزش و مرور مباحث به صورت پایه ای و اساسی

 

تمامی سوالات ۲۰ آزمون به صورت تصویری حل، و درسنامه آن جهت مرور و یادآوری مجددا تدریس می شود.

امید است که داوطلبان گرامی با تهیه آزمون های آزمایشی حرف آخر نقاط ضعف خود را قوت بخشند.

 

جهت دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴

 

سوالات احتمالی کنکور حرف آخر

تیم پشتیبان حرف آخر

تیم برنامه ریزی کنکور حرف آخر

 

فهرست
enamad