آیا موسسه حرف آخر خوب است

آیا موسسه حرف آخر خوب است ؟ امروزه تب و تاب کنکور بسیار بالاست و خیلی از خانواده ها نگران آینده دانش آموزانشان هستند و خوشبختانه یا متاسفانه به دلیل افزایش اهمیت کنکور، انتشارات، موسسات و کلاسهای  کنکوری زیادی دایر شده است که متاسفانه باعث سردرگمی و گاها باعث شده که خیلی از دانش آموزان و داوطلبان کنکور راه اشتباه را بروند و نتیجه مطلوبی را کسب نکنند. امروز قصد داریم موسسه حرف آخر را خدمت شما دوستان کنکوری معرفی کنیم تا بتوانید با اطمینان و با آگاهی کامل موسسه معتبر کنکوری را انتخاب کنید.

آیا موسسه حرف آخر خوب است

موسسه حرف آخر در سال ۱۳۹۰ فعالیت خود در زمینه تولید محتوای آموزشی و کنکوری برای دانش آموزان رشته تجربی و ریاضی شروع کرد. حرف آخر اولین موسسه در زمینه تولید محتوای کنکوری در کشور بر اساس روش های نوین آموزشی است. در واقع حرف آخر پیشگام روش های جدید آموزشی است که روش پویانمایی و تکنولوژی های دیجیتالی را وارد محتوای آموزشی کرده است. تغییر و تحول در سوالات کنکوری و محتوای مفهومی سوالات کنکوری باعث شده است که بسیاری از منابع کنکوری نتوانند همپای این تغییرات جلو بروند. اما موسسه حرف آخر با تکنولوژی های جدید آموزشی روش های نوینی را وارد تدریس و آموزش محتوای کنکوری کرده است که به اختصار به شرح آن خواهیم پرداخت.

 

آیا موسسه حرف آخر خوب است

روش پویانمایی

موسسه حرف آخر تمام محتوای آموزشی و کنکوری را با روش پویانمایی تدریس کرده است. این روش زمینه درک مفهومی و شهودی را فراهم آورده است که دانش آموز و داوطلب کنکوری بدون نیاز به حفظ کردن مطالب میتوانند مباحث را به طور مفهومی و شهودی یاد بگیرند. در درس زیست شناسی روش پویانمایی و تصاویر سه بعدی بیشتر خود نمایی میکند. با این روش یک نوع آزمایشگاه مجازی برای زیست شناسی دایر شده است که میتوانید تمام مباحث زیست را به صورت تصویری یادبگیرید.

 

استفاده از راهکارهای ساده برای دروس محاسباتی

برای دروس محاسباتی مانند ریاضی، فیزیک و مسائل شیمی راهکارهای ساده ارائه شده است که این راهکارها کمک میکنند تا بدون حفظ فرمول و درگیر شدن در فرمولهای زیاد محاسباتی، فقط با چند الگوی کاربردی تمام مسایل را در کمترین زمان یاد گرفت و زمان تست زدن را به کمتر از ۴۰ ثانیه کاهش داد.

استفاده از نقشه راه

نقشه راه یک برنامه بصری و تصویری برای هر درس است که جهت حرکت تدریس و نیازهای مطالعاتی را مشخص میکند. این نقشه راه توسط استاد و مدرس هر درس ترسیم شده است که با آن میتوان سرعت و انسجام مطالعه را بهبود بخشید.

 

آیا موسسه حرف آخر خوب است

الگوهای طلایی

در درس زیست شناسی از الگوهای طلایی استفاده شده است که این الگوها زیست شناسی را به هفت قسمت تقسیم کرده است و هر مبحث به صورت ترکیبی با تصاویر سه بعدی و روش پویا نمایی تدریس شده است.

آیا موسسه حرف آخر خوب است

جمعبندی بر هر مبحث

هرکدام از اساتید در پایان تدریس هر فصل قسمتی از تدریس را به جمعبندی اختصاص داده اند که در این جمعبندی تاکید روی مباحث مهم و کنکوری است.

حل تست

در هر کدام از پکیج های حرف آخر بعد از تشریح درسنامه، جهت آشنایی بیشتر دانش آموزان با سوالات تستی و کنکوری بخشی از زمان تدریس به حل و تشریح تست زدن اختصاص داده شده است.

آیا موسسه حرف آخر خوب است

جمعبندی کلی – آیا موسسه حرف آخر خوب است

اگر بخواهیم یک جمعبندی کلی داشتی باشیم از ویژگی های موسسه حرف آخر و اینکه آیا حرف آخر خوب است یا نه میتوان به ویژگی های زیر اشاره کرد.

 • آموزش جامع و تشریح درسنامه
 • آموزش مفهومی و شهودی
 • استفاده از روش های جدید آموزشی
 • ارائه راهکارهای جدید محاسباتت
 • زمان تدریس کم و مناسب با برنامه داوطلبان
 • حل تست های کنکوری و تالیفی
 • استفاده از نقشه راه
 • ارائه الگوهای طلایی زیست شناسی
 • برنامه ریزی جامع
 • مشاوره مطالعه

مشاوره و برنامه ریزی – دپارتمان رتبه برتر حرف آخر

داوطلبان و دانش آموزان کنکوری میتوانند برای دریافت مشاوره رابگان و بهره بردن از مزایایی دپارتمان رتبه برتر حرف آخر با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرماید.

حرف آخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  ۲ دیدگاه. Leave new

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست