آیا کنکور آسان است – موفقیت در کنکور

کنکور آسان است

آیا کنکور آسان است ؟ به قول معروف هر کاری را اگر درست و در زمان درست انجام دهیم آسان است, برای درست خواندن کنکور نیاز به برنامه ریزی درست , و متناسب با محیط و شرایط خاص هر فرد است و زمان درست آن هم هر  چه قدر زود تر باشد بهتر اما اگر دیر شروع کردید هم نگران نباشید چرا که این چهار ماه باقی مانده از ارزش زیادتری برخوردار است قطعا اگر منسجم تلاش کنید موفق خواهی شد.

 

آیا کنکور آسان است

کنکور آسان است اگر مدیریت احساسات مان  را دست بگیریم, احساسی که در سال کنکور اکثر داوطلبان به خصوص در ماه های آخر و نزدیک شدن به زمان کنکور با آن دست و پنجه نرم می کنند, استرس است. اگر فردی از اول مسیر کنکور خوانی اش استرس نداشته باشد و سر جلسه کنکور هم بتواند همینطور بدون استرس و اضطراب باشد قطعا بازدهی بالایی نتیجه مطالعاتش میشود همچنین سر جلسه کنکور حضور ذهن زیادی خواهد داشت و با رعایت مدیریت زمان تعداد سوالات درستی پاسخ خواهد داد و در نهایت موفق تر از کسانی خواهد بود که دائما استرس نتیجه کنکور را دارند و استرس اینکه این همه کتاب را که بخواند, کی تمام بشود و دغدغه های از این قبیل که تنها ذهن را به خود مشغول کرده و باعث کاهش تمرکز می شود.

تحت کنترل آرزوهایتان باشید

اگر استرس هم دارید آن را کنترل کنید و هر وقت دچار استرس زیادی شدید خودتان را متقاعد کنید که بدون استرس راندمان تان  بالاتر است کنکور آسان است اگر مقاومت نکنید و با درسهای که سر ناسازگاری دارید به هر دلیلی کنار بیایید بعضی ها از درسی خوششان نمیاید چون دوستشان خوشش نمیاد یعنی قشنگ تحت تاثیر حرف دیگران قرار گرفته” چون برای آنها سخت هست برای من هم حتما سخت است!” یا مباحثی از کتابی را چون یکبار خوانده اند و فراموش کرده اند دیگر آن مبحث را سخت میشمارند و کلا سر ناسازگاری پیدا میکنند با آن درس, برای این که ناسازگاری را برطرف کنیم باید تحت تاثیر محیط و حرف دیگران نباشیم اگر موضوع برای افرادی قابل فهم نیس دلیل بر یاد نگرفتن ما نیست و مرور مطالب تسلط ما را بر موضوع بالا برده و کنکور را برایمان آسان میکند.

خواستن توانستن است

کنکور آسان است اگر آگاهی کافی در مورد کنکور داشته باشیم. درصد بالایی از بچه ها و داوطلبان کنکور هنوز هم نمیدانند که برای چه باید کنکور بخوانند برای چه باید تلاششان را چند برابر کنند واقعا اینجاست که باید گفت خواستن ( دانستن هدف) توانستن است چرا که فهمیدن و درک این موضوع که کنکور تاثیر بالای در روند زندگیمان و آینده شغلیمان دارد و همین موضوع دانستن خود ایجاد انگیزه قوی در داوطلب است که برای چه دارد رقابت میکند.

کنکور آسان است….

ارتباط با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر

برای کسب مشاوره رایگان و سفارش محصولات حرف آخر میتوانید با شماره های 09120085450 و 09106620394 تماس حاصل فرماید.

مشاوره کنکوری

برنامه ریزی

سفارش محصولات کنکوری

پشتیبانی

 

پکیج دوران طلایی کنکور

سوالات احتمالی کنکور

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *