بخشی از مشاورین ارشد حرف آخر

مشاورین ارشد حرف آخر

جهت آشنایی دانش آموزان و داوطلبان کنکوری با بخشی از مشاورین ارشد حرف آخر قصد داریم در این پست به معرفی بخشی از مشاورین ارشد بپردازیم. چون بسیاری از دانش آموزان انتظار دارند که بعد از تهیه و خرید محصولات حرف آخر با مشاورین ارشد هم جهت امر مشاوره تحصیلی و درسی در ارتباط باشند و از تجربیات آنها نیز استفاده کنند.

 بخشی از مشاورین ارشد حرف آخر

آزمون سراسری فرآیند چالش برانگیز و توام با استرس و هیجان است. گاها خیلی از داوطلبان با شور و اشتیاق زیادی استارات کنکور را میزنند و بعد از مدت کوتاهی به دلایلی از قبیل استرس زیاد، نا امیدی، عدم وجود برنامه ریزی و مشاور با تجربه از رقابت برای موفقیت دست برمیدارند. وجود مشاور با تجربه میتواند در زمینه مباحث درسی، راهنمایی نحوه مطالعه، آموزش نکات تست زنی و مباحث انگیزشی یاری دهنده داوطلب کنکوری باشد. موسسه حرف آخر برای دانش آموزان حرف آخری، با توجه به سوابق و عملکرد مشاورین، گروهی از مشاورین در مرتبه ارشد معرفی کرده است که خوشبختانه تا به امروز عملکرد پر بار و عالی داشته اند که در ادامه همین مقاله به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

تماس با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر 09106620394 – 09120085450

مشاوره حرف آخر چگونه است؟؟

موسسات و مراکز مختلفی در کشور وجود دارند که در قبال ارائه مشاوره تحصیلی و درسی به طور ماهیانه از دانش آموزان و داوطلبان کنکوری وجهی را بابت حق الزحمه مشاوره دریافت میکنند. اما موسسه حرف آخر برای کاهش هزینه های مادی دانش آموزانی که از پکیج های حرف آخر استفاده و هزینه کرده اند، بابت امر مشاوره حق الزحمه ای دریافت نمیکنند و به صورت رایگان است. برای ارائه خدمات بهتر مشاوره ای به دانش آموزان مشاورین خود را رتبه بندی کرده و با توجه به رزومه، رشته تحصیلی، سابقه مشاوره، عنوان ارشد را برای گروهی از مشاورین انتخاب کرده است.

تماس با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر 09106620394 – 09120085450

خدمات مشاوره ای گروه مشاورین ارشد حرف آخر

همانگونه که اشاره شد گروه مشاورین ارشد حرف آخر از میان سایر مشاورین به دلایلی از قبیل سابقه کاری، رتبه برتر بودن و موفقیت در امر مشاوره برگزیده شده اند. این گروه از مشاورین خود راه موفقیت را طی کرده اند و آشنای کامل روی منابع حرف آخر و باید و نباید های کنکور دارند به همین دلیل میتوانند در زمینه آموزشی و انگیزشی یاری دهنده خوبی برای داوطلبان کنکوری باشند.

اسامی  بخشی مشاورین ارشد حرف آخر

آقای دکتر شهسواری( رتبه برتر- عضو بنیاد نخبگان- مشاوره با سابقه حرف آخر – مشاور رتبه های دو رقمی و سه رقمی کنکور سراسری و مسئول دپارتمان رتبه برتر).

آقای زانیار یاری( مشاور ارشد – عضو بنیاد نخبگان و دپارتمان رتبه برتر حرف آخر – مشاور رتبه های دو و سه رقمی کنکور)

آقای مهران رحمانی( مشاور ارشد – عضور دپارتمان رتبه برتر حرف آخر)

آقای هوشمند شاهی( رتبه برتر – دانشجوی پزشکی – مشاوره با سابقه حرف آخر – مشاور رتبه های دو رقمی و سه رقمی).

آقای دکتر مهدی ایمانی( رتبه برتر کنکور 97 – دانشجوی پزشکی دانشگاه ایران).

خانم دکتر نادری ( رتبه برتر کنکور 97 – دانشجوی پزشکی دانشگاه شهید بهشتی  – مشاور ارشد)