برنامه جمعبندی کنکور 98 حرف آخر

خوشبختانه برنامه جمعبندی کنکور 98 حرف آخر برای داوطلبان نظام قدیم و جدید ارائه شد. این برنامه در قالب 20 آزمون جامع برای هر دو دوره نظام قدیم و نظام جدید متناسب با منابع درسی ارائه شده است. دانش آموزان حرف آخر و غیر حرف آخری میتوانند با این مجموعه بی نظیر به بهترین نحو ممکن کلیه دروس عمومی و تخصصی را مرور کنند. برنامه جمعبندی کنکور 98 حرف آخر از سه بخش تست، مرور و جمعبندی به طور همزمان تشکیل شده است. داوطلبان کنکور 98 با این برنامه منظم دیگر نگران جمعبندی ماه های منتهی به کنکور نباشند، حرف آخر بهترین برنامه را برای شما تدارک دیده است.

 

برنامه جمعبندی کنکور 98 حرف آخر

برنامه جمعبندی کنکور 98 حرف آخر بسته سوالات احتمالی کنکور حرف آخر است، که سه هدف تست، جمعبندی و مرور را دنبال میکند. اساتید بی نظیر کشور در مجموعه حرف آخر سعی کرده اند در قالب 20 آزمون شبیه ساز کنکور و احتمالی، بهترین برنامه جمعبندی کنکور 98 را ارائه بدهند. داوطلبان کنکور با مجموعه ای از سوالات مواجه میشوند که سوالات احتمالی کنکور است و میتوانند فقط با اختصاص 300 ساعت از وقت خود کلیه دروس را مرور و جمعبندی کنند.

نقطه قوت جمعبندی کنکور 98 حرف آخر

نقطه قوت برنامه جمعبندی کنکور 98 حرف آخر، پاسخنامه تصویری آن است. مرور و جمعبندی کلیه کتب تخصصی و عمومی به شکل تست طراحی شده است و هر کدام از تست ها دارای پاسخنامه تصویری است. اساتید حرف آخر جدا از حل کردن تست و تشریح کامل آن به صورت تصویری، درسنامه تست را نیز مجددا جهت آموزش و مرور ارائه میدهند. این امر کمک میکند تا داوطلبانی که بعضا در خیلی موارد اشکال و مشکل آموزشی دارند با ارائه آموزش و درسنامه هر سوال، این امر را رفع کنند. بنابراین جهت کسب آمادگی در سطح حرفه ای و بالا  در کنکور 98 کافیست فقط 300 ساعت وقت بگذارید.

 

بسته جمعندی کنکور 98

همانگونه که اشاره شده برنامه جمعبندی کنکور 98 شامل بسته سوالات احتمالی کنکور 98 است که در قالب 20 آزمون طراحی شده است. این مجموعه به صورت مجزا برای دو دسته نظام جدید و نظام قدیم است.

  • 20 آزمون نظام جدید حرف آخر
  • 20 آزمون جامع عمومی و تخصصی(دوره نظام قدیم)

مشاوره و تهیه بسته جمعبندی کنکور 98

دانش آموزان و داوطلبان کنکور 98 میتواند برای مشاوره رایگان و تهیه بسته جمعبندی کنکور 98 از دفتر مرکزی موسسه حرف آخر واقع در تهران می توانند با شماره 09106620394 تماس حاصل فرمایند.

  • مشاوره انگیزشی
  • مشاوره کنکوری
  • تهیه محصولات کنکوری حرف آخر
  • ارتباط با مشاورین ارشد حرف آخر

برنامه جمعبندی کنکور 98 حرف آخر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *