حرف آخر
حرف آخر

بهترین دی وی دی های کنکور – بهترین منبع کنکور

در این مقاله قصد داریم بهترین دی وی دی های کنکور  را معرفی کنیم. چون امروزه دغدغه بسیاری از دانش آموزان، داوطلبان و خانواده های آنها در زمینه آموزشی و تحصیلی، مدارس عالی، مراکز کمک کنکور بهتر و محصولات کنکوری است. از سوی دیگر تعدد مراکز آموزشی و کنکوری بر حساسیت و وسواس دانش آموزان و خانواده ها افزوده است. خیلیا واقعا نمیدانند بین این همه موسسه کنکوری و محصولات متنوع کنکور کدام یک را انتخاب کنند. کدام یک از این محصولات کنکوری از همه بهتر است؟ و دلیل برتر بودنش چیست؟ امروز میخواهیم به شما کمک کنیم تا در بین این همه موسسات کنکوری و محصولات کنکوری شما بدون دغدغه و ترس بهترین را انتخاب کنید. تا باخیال راحت سر وقت درس و کنکور و اهدافتان بروید.

قبل از معرفی بهترین دی وی دی های کنکور  مروری بر ویژگی های این محصولات داشته باشیم.

 

 

بهترین دی وی دی های کنکور  باید چه ویژگی های داشته باشد؟

در اینجا به توضیح و معرفی مهمترین ویژگی بهترین دی وی دی های کنکور خواهیم پرداخت.

 1. جامعیت: یک پکیج خوب کنکوری باید تمام مباحث را به صورت کامل پوشش بدهد. درسنامه هر درس باید به صورت کامل تدریس شود و دارای جامعیت کامل باشد.
 2. زمان تدریس مناسب: بسیاری از محصولات کمک کنکوری دارای زمان تدریس زیادی هستند، دانش آموزان و داوطلبان کنکوری خیلی از وقت خود را پای زمان یک درس صرف می کنند. که این امر خسته کننده است. هر درس باید در کنار پوشش کامل مباحث از زمان تدریس خوب هم برخوردار باشد. در کمترین زمان بیشترین مطالب را به داوطلبان منتقل کنند.
 3. راهکارهای ساده و کوتاه: پیشوند کمک کنکور بدین معنی است به دانش آموز و داوطلب کنکور کمک کند تا در یک بازه زمان مناسب بیشترین مطالب را دراختیار آنها قرار بدهد. بنابراین قسمت مهمی از ویژگی پکیج های کنکوری ارائه راهکار ساده و کوتاه است. انتقال تمام تکنیک ها و فرمولهای کتاب به دانش آموزان کمکی نمیکند. چون می توانند با استفاده از منبع درسی خود مشکلات درسیشان را حل کند. اما پکیج مناسب کنکوری باید ساده ترین راه حل ها و روش ها را به دانش آموزان یاد بدهد.در واقع می توان گفت که یک مجموعه کنکوری خوب و عالی باید کوتاه ترین راهکار برای رسیدن به پاسخ درست را به دانش آموزان و داوطلبان کنکور آموزش دهد.

 

ویژگی های کیفی بهترین دی وی دی های کنکور 

 1. آموزش مفهومی و شهودی: بررسی سوالات کنکوری سالهای اخیر نشان می دهد که سوالات کنکور به نسبت هر سال مفهومی تر طرح می گردد. بی شک داوطلبانی که برای بار دوم یا سوم کنکور را تجربه می کنند به این نکته پی برده اند. مجموعه کنکوری خوب باید با روش های منحصر بفرد، استفاده از فناوری های جدید آموزشی، شیوه تدریس خوب و راهکاری مناسب در طول چند ماه قبل کنکور زمینه آموزش مفهومی را برای داوطلبان مهیا کرده باشد.
 2. پرهیز از آموزش نکته وار: بعضیا بسیاری از محصولات و پکیج های کنکوری مباحث کنکوری را به صورت نکته وار تدریس می کنند. این کار دارای چند اشکال اساسی است
 • دانش آموز یا داوطلب کنکوری که پایه ضعیفی داشته باشد نمی تواند با همچین مجموعه ای پیشرفت کند و خودش را برای کنکور آماده کند.
 • تدریس نکات مهم پیش سرهم باعث ایجاد استرس می شود و به دلیل اینکه نکته ها مهم هستند دانش آموزان و داوطلبان مجبور به حفظ کردن آن هستند که این امر باعث تاثیر گذاری روی حافظه کوتاه مدت می شود و بعد از 1 الی 2 هفته احساس خواهید کرد همه مطالب را فراموش کرده اید.

بنابراین یک مجموعه خوب کنکوری باید نکات مهم را در طول زمان تدریس با راهکارهای مفهومی و شهودی و ارائه راهکارهای ساده در اختیار دانش آموزان و داوطلبان کنکور قرار بدهد.

به اختصار مهمترین ویژگی های بهترین دی وی دی های کنکور  را توضیح دادیم. حالا میخواهیم بهترینها را خدمت شما معرفی کنیم تا بتوانید با تلاش و پشتکار خودتان، رتبه برتر کنکور را کسب کنید و جزء برترین های باشید.

 

موسسه حرف آخر

بی شک امروزه خیلی از شما ها اسم موسسه حرف آخر را شنیده اید و برنامه های آن را دیده اید. یا خیلی از دوستان شما محصولات موسسه حرف آخر را تهیه کرده اند اما اطلاعاتش را در اختیار شما قرار نداده اند.

می خواهیم به اختصار و کوتاه موسسه کنکوری حرف آخر را معرفی کنیم تا با اطلاعات جامع و آگاهانه بهترین دی وی دی های کنکور 98را انتخاب کنید.

موسسه حرف آخر بعد از 3سال کار شبانه روزی اساتید مجموعه و برنامه ریزی مدون، در سال 1390 فعالیت خود را  در زمینه تولید محصولات آموزشی، با تاکید ویژه بر دروس کنکوری، شروع کرد. زمانی که مجموعه حرف آخر پا به عرصه فعالیت در زمینه تولید محصولات آموزشی- کنکوری گذاشت، چندین موسسه و کانون دیگر در این عرصه مشغول به فعالیت بودند. اما آنچه این مجموعه را به صدر بهترین ها در زمینه تولید محصولات کنکوری ارتقاء داد، ویژگی های بی نظیر تدریس، روش های فوق العاده و آموزش مفهومی و شهودی بود. که به توضیح بیشتر در باره آن می پردازیم.

 

ویژگی های دی وی دی های موسسه حرف آخر

 1. پویا نمایی و آموزش دیجیتالی: تمام محصولات کنکوری موسسه حرف آخر برای تمام دروس براساس روش پویا نمایی و دیجیتال تدریس شده است. حال این سوال پیش می آید که روش پویا نمایی و دیجیتال چه مزایایی در آموزش دارند؟؟

امروزه در تمام دنیا روی آموزش پویا نمایی و دیجیتال در تدریس تاکید می کنند. چون این شیوه آموزش برخلاف شیوه های سنتی تدریس، باعث ایجاد درک مفهومی و شهودی می شود و همچنین باعث تقویت حافظه بلند مدت و حافظه تصویری می شود. دانش آموزان و داوطلبان کنکوری دیگر با تخته سیاه و وایت برد سرو کار ندارند بلکه تمام مباحث را به صورت تصاویر سه بعدی و انیمیشن می بینند. که این شیوه تدریس علاوه برجذابیت در تدریس دنیای جدیدی از آموزش را پیش پای دانش آموزان قرار خواهد.

بطور مثال تمام مباحث زیست شناسی موسسه حرف آخر به صورت تصاویر سه بعدی و دیجیتال تدریس شده است. دانش آموزان و داوطلبان کنکور می توانند تمام جزئیات زیست شناسی ، بافت های گیاهی، جانوری و انسانی را به عینه ببینند. بطوریکه احساس می کنند در یک محیط آزمایشگاهی زیست شناسی هستند. با این روش دیگر نیازی به حفظ کردن خط به خط کتاب نیست.

بهترین دی وی دی های کنکور

برای مشاهده نمونه تدریس زیست شناسی براساس روش پویا نمایی می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

https://www.aparat.com/v/pDolR

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاثیر گذاری پویانمایی در آموزش می توانید به مقالات زیر مراجعه کنید.

 1. کیارسی، زهرا و همکاران(1394)، تاثیر تدریس مبتنی بر تکنیک انیمیشن، تصاویر گرافیکی و ایستا بر یادگیری درس علوم، مجله فناوری آموزش و یادگیری، شماره5، زمستان 94.
 2. جعفرخانی، فاطمه و همکاران(1392)، بررسی کاربرد تصویر در آموزش ویژه، مجله تعلیم و تربیت، شماره7.
 3. صابرزاده، ونوس(1389)، بررسی انیمیشن پزشکی و کاربرد آن در آموزش، شماره 89، زمستان 89.
 4. نظری،حشمت اله(1390)، کاربرد شبیه سازی در آموزش.

2. راهکارهای ساده در دروس محاسباتی با الگو: موسسه حرف آخر برخلاف سایر موسسات کنکوری از تکنیک های قدیمی و سنتی در تدریس به شدت پرهیز کرده است و با همفکری اساتید و اتاق فکر مجموعه راهکارهای ساده ای برای دروس ریاضی، شیمی و فیزیک پیدا کرده اند. این الگو ها در واقع راه های میانبر هستند که به شما کمک میکند در کمترین زمان ممکن بحث آموزش را ببندید و تست ها را در کمترین زمان نیز حل کنید.

 • بطور مثال تمام مباحث مسایل شیمی با سه الگو بسته می شود.
 • هر کدام از مباحث فیزیک فقط دارای یک الگو هستند
 • هر کدام مباحث ریاضی را می توان با یک الگوی کاربردی یادگرفت.

برای مشاهده نمونه تدریس ریاضی استاد منتظری می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

https://www.aparat.com/v/3Ds48

بهترین دی وی دی های کنکور

 

3. زمان تدریس مناسب و متناسب با برنامه درسی دانش آموزان

پکیج های کنکوری موسسه حرف آخر دارای زمان مناسب است. سعی شده است که بیشترین مطالب در کمترین زمان آموزش داده شود تا ضمن انتقال کامل مباحث به داوطلبان، زمان تدریس خسته کننده نباشد.

4.جامعیت: در تمام دروس فرض براین گرفته شده است که دانش آموزان و داوطلبان کنکور در پایین ترین سطح آموزشی هستند بنابراین سعی کردیم تمام درسنامه به کامل و جامع تدریس شود تا مشکلات درسی و آموزشی شما رفع شود.

5.حل تست های کنکور و تالیفی: ویژگی دیگر دی وی دی های حرف آخر حل تست های کنکور و تالیفی در پایان هر مبحث است. هر کدام از اساتید در پایان درسنامه هر بخش تست های کنکوری سالهای اخیر به اضافه تست های تالیفی را حل و تحلیل کرده اند.

6.هزینه مناسب و مقرون به صرفه بودن: به نسبت کامل بودن و شیوه تدریس عالی و به نسبت سایر موسسات کنکوری دیگر، هزینه محصولات حرف آخر بسیار مناسب است.

اکنون مشخصات و ویژگی های بهترین دی وی دی های کنکور 98 را برای شما دانش آموزان و داوطلبان کنکور توضیح دادیم. و در نهایت با توجه شاخص های بهترین دی وی دی های کنکور 98 مجموعه پکیج های موسسه کنکوری حرف آخر را معرفی کردیم. امیداوایم که توانسته باشیم در انتخاب بهترین دی وی دی های کنکور 98 به شما داوطلبان عزیز کمک کرده باشیم.

اساتید مجموعه حرف آخر

 • استاد عبدالرضا منتظری( دبیرریاضی)
 • دکتر شیروانی( دبیر شیمی)
 • مهندس کامیار(دبیر فیزیک)
 • استاد شعبانی، شاکر و روان( دبیران زیست شناسی)
 • استاد واعظی(دبیر عربی)
 • استاد یوسفیانپور(دبیر دین و زندگی)
 • استاد محمودی(دبیر زبان)
 • استاد منتظری(دبیر ادبیات)

مجموعه پکیج های موسسه حرف آخر

 • پکیج جامع ریاضی(تجربی –  ریاضی)

ریاضی هدیه حرف آخر

ریاضی جامع حرف آخر

احتمال ریاضی حرف آخر

جمع بندی ریاضی حرف آخر

 • پکیج جامع شیمی

مفاهیم جامع شیمی دهم حرف آخر

مسایل دهم و یازدهم شیمی حرف آخر

جمع بندی شیمی حرف آخر

مسایل جامع شیمی

مفاهیم جامع شیمی

بهترین دی وی دی های کنکور

 • پکیج جامع فیزیک

فیزیک دهم حرف آخر

جمع بندی فیزیک حرف آخر

فیزیک ۶۰۴۰ حرف آخر

 • پکیج جامع زیست شناسی

زیست جامع یازدهم حرف آخر

زیست دهم حرف آخر

زیست جانوری و انسانی حرف آخر

زیست جامع

کتاب پارادوکس زیست شناسی حرف آخر

 • پکیج جامع عربی
 • پکیج جامع دین و زندگی
 • پکیج جامع زبان
 • پکیج جامع ادبیات

عربی دهم حرف آخر نظام جدید

عربی جامع

دین و زندگی یازدهم حرف آخر

کتاب مصور دین و زندگی حرف آخر

جمع بندی دین و زندگی حرف آخر

زبان دهم

ادبیات جامع حرف آخر

کتاب کار ادبیات حرف آخر

تاریخ ادبیات

مشاوره رایگان و تهیه بهترین دی وی دی های کنکور 98

دانش آموزان و داوطلبان کنکور می توانید برای دریافت مشاوره رایگان و خرید بهترین دی وی دی های کنکور 98 با ما مشاورین رتبه برتر ما در ارتباط باشید. مزایایی ارتباط با مشاورین رتبه برتر…

 • برنامه ریزی درسی و کنکوری
 • ایجاد لینک بین دانش آموزان و داوطلبان کنکور با رتبه های برتر سالهای قبل
 • انتقال تجربه رتبه های برتر به دانش آموزان
 • چک کردن برنامه هفتگی و کارنامه کنکورهای آزمایشی
 • مشاوره تخصصی
 • مشاوره انگیزشی
 • رفع مشکلات درسی داوطلبان

 

 ارتباط با ما

برای کسب مشاوره و دریافت محصولات حرف آخر میتوانید با شماره های 09106620394 و 09120085450 تماس حاصل فرماید.

 

دیدگاه‌ها (0)

*
*

چهار × 1 =

enamad