بهترین دی وی دی های کنکور – بهترین منبع کنکور – پکیج برتر کنکور

بهترین دی وی دی های کنکور

در این مقاله قصد داریم بهترین دی وی دی های کنکور  را معرفی کنیم. چون امروزه دغدغه بسیاری از دانش آموزان، داوطلبان و خانواده های آنها در زمینه آموزشی و تحصیلی، مدارس عالی، مراکز کمک کنکور بهتر و محصولات کنکوری است. از سوی دیگر تعدد مراکز آموزشی و کنکوری بر حساسیت و وسواس دانش آموزان و خانواده ها افزوده است. خیلیا واقعا نمیدانند بین این همه موسسه کنکوری و محصولات متنوع کنکور کدام یک را انتخاب کنند. کدام یک از این محصولات کنکوری از همه بهتر است؟ و دلیل برتر بودنش چیست؟ میخواهیم به شما کمک کنیم تا در بین این همه محصولات کنکوری شما بدون دغدغه بهترین را انتخاب کنید. تا باخیال راحت سر وقت درس و کنکور و اهدافتان بروید.

 

بهترین دی وی دی های کنکور

بهترین پکیج کنکوری باید چه ویژگی های داشته باشد؟

 1. جامعیت: یک پکیج خوب کنکوری باید تمام مباحث را به صورت کامل پوشش بدهد. درسنامه هر درس باید به صورت کامل تدریس شود و دارای جامعیت کامل باشد.
 2. زمان تدریس مناسب: بسیاری از محصولات کمک کنکوری دارای زمان تدریس زیادی هستند. دانش آموزان و داوطلبان کنکوری خیلی از وقت خود را پای زمان یک درس صرف می کنند. که این امر خسته کننده است. هر درس باید در کمترین زمان بیشترین مطالب را به داوطلبان منتقل کنند.
 3. راهکارهای ساده و کوتاه:  قسمت مهمی از ویژگی پکیج های کنکوری ارائه راهکار ساده و کوتاه است. در واقع می توان گفت که یک مجموعه کنکوری خوب و عالی باید کوتاه ترین راهکار برای رسیدن به پاسخ درست را به دانش آموزان و داوطلبان کنکور آموزش دهد.

 

 

ویژگی های کیفی بهترین دی وی دی های کنکور

 1. آموزش مفهومی و شهودی: بررسی سوالات کنکوری سالهای اخیر نشان می دهد که سوالات کنکور به نسبت هر سال مفهومی تر طرح می گردد. بی شک داوطلبانی که برای بار دوم یا سوم کنکور را تجربه می کنند به این نکته پی برده اند. 
 2. پرهیز از آموزش نکته وار: بعضیا بسیاری از محصولات و پکیج های کنکوری مباحث کنکوری را به صورت نکته وار تدریس می کنند. این کار دارای چند اشکال اساسی است.
 • دانش آموز یا داوطلب کنکوری که پایه ضعیفی داشته باشد نمی تواند با همچین مجموعه ای پیشرفت کند و خودش را برای کنکور آماده کند.
 • تدریس نکات مهم پشت سرهم باعث ایجاد استرس می شود. 

 

موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر بعد از چندین سال کار شبانه روزی اساتید مجموعه و برنامه ریزی مدون، در سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات آموزشی، با تاکید ویژه بر دروس کنکوری، شروع کرد. زمانی که مجموعه حرف آخر پا به عرصه فعالیت در زمینه تولید محصولات آموزشی- کنکوری گذاشت، چندین موسسه و کانون دیگر در این عرصه مشغول به فعالیت بودند. اما آنچه این مجموعه را به صدر بهترین ها در زمینه تولید محصولات کنکوری ارتقاء داد، ویژگی های بی نظیر تدریس بود. روش های فوق العاده و آموزش مفهومی و شهودی که به توضیح بیشتر در باره آن می پردازیم.

 

ویژگی های دی وی دی های موسسه حرف آخر

 1. پویا نمایی و آموزش دیجیتالی: تمام محصولات کنکوری موسسه حرف آخر برای تمام دروس براساس روش پویا نمایی و دیجیتال تدریس شده است. حال این سوال پیش می آید که روش پویا نمایی و دیجیتال چه مزایایی در آموزش دارند؟؟

امروزه در تمام دنیا روی آموزش پویا نمایی و دیجیتال در تدریس تاکید می کنند. چون این شیوه آموزش برخلاف شیوه های سنتی تدریس، باعث ایجاد درک مفهومی و شهودی می شود. همچنین باعث تقویت حافظه بلند مدت و حافظه تصویری می شود. دانش آموزان و داوطلبان کنکوری دیگر با تخته سیاه و وایت برد سرو کار ندارند. بلکه تمام مباحث را به صورت تصاویر سه بعدی و انیمیشن می بینند. که این شیوه تدریس علاوه برجذابیت در تدریس دنیای جدیدی از آموزش را پیش پای دانش آموزان قرار خواهد.

 

زیست حرف آخر – بهترین دی وی دی های کنکور

بطور مثال تمام مباحث زیست شناسی موسسه حرف آخر به صورت تصاویر سه بعدی و دیجیتال تدریس شده است. داوطلبان کنکور می توانند تمام جزئیات زیست شناسی، بافت های گیاهی، جانوری و انسانی را به عینه ببینند. بطوریکه احساس می کنند در یک محیط آزمایشگاهی زیست شناسی هستند. با این روش دیگر نیازی به حفظ کردن خط به خط کتاب نیست.

 

بهترین دی وی دی های کنکور

برای مشاهده نمونه تدریس زیست شناسی براساس روش پویا نمایی می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

https://www.aparat.com/v/pDolR

 

مقالات مرتبط در ارتباط با تاثیر پویانمایی در آموزش

 1. کیارسی، زهرا و همکاران(۱۳۹۴)، تاثیر تدریس مبتنی بر تکنیک انیمیشن، تصاویر گرافیکی و ایستا بر یادگیری درس علوم، مجله فناوری آموزش و یادگیری، شماره۵، زمستان ۹۴.
 2. جعفرخانی، فاطمه و همکاران(۱۳۹۲)، بررسی کاربرد تصویر در آموزش ویژه، مجله تعلیم و تربیت، شماره۷.
 3. صابرزاده، ونوس(۱۳۸۹)، بررسی انیمیشن پزشکی و کاربرد آن در آموزش، شماره ۸۹، زمستان ۸۹.
 4. نظری،حشمت اله(۱۳۹۰)، کاربرد شبیه سازی در آموزش.

 

 

۲. راهکارهای ساده در دروس محاسباتی با الگو: موسسه حرف آخر برخلاف سایر موسسات کنکوری از تکنیک های قدیمی و سنتی در تدریس به شدت پرهیز کرده است. با همفکری اساتید و اتاق فکرهای مجموعه راهکارهای ساده ای برای دروس محاسباتی پیدا کرده اند. این الگو ها در واقع راه های میانبر هستند.  به شما کمک میکند در کمترین زمان ممکن بحث آموزش را ببندید و تست ها را در کمترین زمان نیز حل کنید.

 • بطور مثال تمام مباحث مسایل شیمی با سه الگو بسته می شود.
 • هر کدام از مباحث فیزیک فقط دارای یک الگو هستند.
 • هر کدام مباحث ریاضی را می توان با یک الگوی کاربردی یادگرفت.

برای مشاهده نمونه تدریس ریاضی استاد منتظری می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

https://www.aparat.com/v/3Ds48

 

بهترین دی وی دی های کنکور

ویژگی دی وی دی های کنکوری حرف آخر…

۳. زمان تدریس مناسب 

۴.جامعیت: در تمام دروس فرض براین گرفته شده است که دانش آموزان و داوطلبان کنکور در پایین ترین سطح آموزشی هستند. بنابراین سعی کردیم تمام درسنامه به کامل و جامع تدریس شود.

۵.حل تست های کنکور و تالیفی: ویژگی دیگر دی وی دی های حرف آخر حل تست های کنکور و تالیفی در پایان هر مبحث است. هر کدام از اساتید در پایان درسنامه هر بخش تست های کنکوری سالهای اخیر به اضافه تست های تالیفی را حل و تحلیل کرده اند.

۶.هزینه مناسب و مقرون به صرفه بودن: به نسبت کامل بودن و شیوه تدریس عالی و به نسبت سایر موسسات کنکوری دیگر، هزینه محصولات حرف آخر بسیار مناسب است.

 

اساتید مجموعه حرف آخر

 • استاد عبدالرضا منتظری( دبیر ریاضی)
 • دکتر شیروانی( دبیر شیمی)
 • مهندس کامیار(دبیر فیزیک)
 • استاد شعبانی، شاکر و روان( دبیران زیست شناسی)
 • استاد واعظی(دبیر عربی)
 • استاد یوسفیانپور(دبیر دین و زندگی)
 • استاد محمودی(دبیر زبان)
 • استاد محسن منتظری(دبیر ادبیات)

مجموعه پکیج های موسسه حرف آخر

هم اکنون موسسه حرف آخر برای مقطع ابتدایی تا کنکور، تولید محتوای آموزشی و کنکوری انجام میدهد. دروس عمومی و اختصاصی رشته های تجربی و ریاضی با روش های تدریس که پیش تر اشاره شد برای کنکوری ها موجود است. 

دروس عمومی 

۴ درس عمومی با تدریس منحصربفرد و عالی توسط بهترین اساتید کشور در زمان تدریس کم ارائه شده است.  به طور نمونه عربی جامع تدریس استاد واعظی نمونه بسیار قوی از کمک کنکور درس عربی میباشد. ادبیات با تدریس استاد محسن منتظری در ۴ پکیج قرابت معنایی، زبان فارسی، آرایه، لغات و تاریخ ادبیات تدریس شده است. 

دروس اختصاصی

برخی از دروس اختصاصی مانند ریاضی و بخش های از شیمی، به دلیل ماهیت آموزشی و تاثیر تدریس در یادگیری، به صورت جامع ارائه شده است. بطور مثال کل مسایل شیمی به صورت جامع توسط دکتر شیروانی در کمتر از ۲۴ ساعت ارائه شده است. اما درس های زیست شناسی و فیزیک بر پایه سال تحصیلی تدریس و پک بندی انجام گرفته است. زیست دهم حرف آخر با تدریس استاد شعبانی و شاکری نمونه بسیار عالی از آموزش مفهومی با روش پویا نمایی است. 

مهندس کامیار نیز مباحث فیزیک را با راهکارهای ساده محاسباتی و کوتاه برای دانش آموزان تجربی و ریاضی تدریس کرده است.  برای مثال فیزیک دهم حرف آخر در ۲۵ ساعت تدریس با راهکار ساده محاسباتی تدریس شده.

 

ارتباط با ما

دانش آموزان مقاطع ابتدایی، راهنمایی و کنکوری می توانید برای دریافت مشاوره رایگان و تهیه پکیج های کنکوری حرف آخر با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ تماس حاصل فرماید.

ثبت نام طرح نخبگان

ارتباط با مشاورین ارشد

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad