حرف آخر
حرف آخر

بهترین موسسه کنکور تجربی – بهترین منابع کنکوری – حرف اخر

بهترین موسسه کنکور تجربی

به دلایل متعدد امروزه بیشتر دانش آموزان دوستان دارند در رشته تجربی ادامه تحصیل بدهند و امروز میخواهیم بهترین موسسه کنکور تجربی را خدمت شما دوستان معرفی کنیم و توضیح بدهیم. بیشتر خانواده ها به دلایل خیلی زیادی خواهان ادامه تحصیل فرزندانشان در رشته تجربی هستند. این امر باعث نگرانی آنها برای آموزش و از همه مهمتر کنکور و کسب رتبه برتر در آزمون سراسری شده است.

به لطف تب و تاب رشته تجربی، و قبولی در رشته های پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی و پیرا پزشکی، موسسات و انتشارات متعددی در سراسر کشور به وجود آمده است. که هر کدام از این موسسات بنا بر تبلیغات گسترده، خط مشی و نقاط برتر خود را تبلیغ میکنند. امروز میخواهیم موسسه کنکوری حرف اخر را بعنوان بهترین موسسه کنکور تجربی خدمت شما دوستان تجربی معرفی کنیم. تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید.

 

بهترین موسسه کنکور تجربی

همانگونه که اشاره کردیم اهمیت روز افزون رشته تجربی و قبولی در رشته برتر این گروه آزمایشی، باعث ایجاد موسسات و انتشارات متعدد آموزشی و کنکوری برای رشته تجربی شده است. فراوانی این موسسات متاسفانه باعث ایجاد سردرگمی و گاها ناکامی و شکست بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان کنکوری شده است.

به این دلیل مهم میخواهیم موسسه حرف آخر را بیشتر معرفی کنیم تا دانش آموزان و داوطلبان کنکور به راحتی موسسه مورد نظر کنکوری خود را انتخاب کنند.

موسسه حرف آخر از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه تولید محتوای آموزشی و کنکوری رشته تجربی و ریاضی، برای دسترسی دانش آموزان مناظق مختلف کشور به منابع خوب و عالی آموزشی و کنکوری آغاز کرد. خوشبختانه در کمتر از یک دهه، موسسه حرف آخر به صدر بهترین های آموزشی و کنکوری کشور رسید. اما چه عواملی باعث این برتری شد؟؟؟ میخواهیم به آن بپردازیم.

 

ویژگی های آموزشی و کنکوری حرف آخر

موسسه حرف آخر در عرضه تولید محتوای آموزشی و کنکوری، برای اولین بار در کشور روش پویانمایی و آموزش مفهومی با تصاویر را وارد آموزش کرد. قبل از آن آموزش کاملا به صورت سنتی و با استفاده از تخته سیاه، گچ و وایت برد بود. اما حرف آخر بعنوان پیشتاز آموزش نوین، روش های جدید را وارد مقوله آموزش کرد. با تلاش شبانه روزی اساتید به نظیر حرف آخر و روش های جدید، امروزه انقلاب جدیدی در آموزش کشور رخ داده است. که این توسعه و ترقی روزافزون است و هر روزه دانش آموزان و داوطلبان کنکوری بیشتر را جذب میکند.

شیوه تدریس عالی

تدریس حرف آخر در راستای تغییر و تحولات کنکور است. بررسی سوالات کنکور سالهای اخیر نشان میدهد که کنکور کاملا مفهومی شده است و دیگر روش های سنتی و قدیمی جوابگو کنکور این دهه نیست. برهمین اساس حرف آخر تمام جزئیات دروس تجربی را با روش پویا نمایی به عرصه آموزش مفهومی و شهودی رسانده است. با این روش دیگر نیازی به حفظ کردن مطالب نیست.

تمام جزئیات زیست شناسی به صورت کاملا سه بعدی و با روش پویانمایی تدریس میشود. یک آزمایشگاه زیست شناسی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور ایجاد شده که میتوانند با آن تمام پدیده های زیستی را با چشم خود ببینند. و به صورت مفهومی و شهودی یاد بگیرند.

 

ارائه راهکارهای ساده و آسان برای دروس محاسباتی

اساتید ریاضی، فیزیک و شیمی حرف آخر، ریاضیات، فیزیک و شیمی پایه را به مباحث پیشرفته این دروس گره زده اند. با ارائه راهکاری ساده تحت عنوان الگو، برای همیشه حفظ کردن فرمولها و تکنیک های قدیمی را کنار میگذارید و فقط با این الگوها به جنگ کنکور خواهید رفت. تجربه خواهید کرد که چگونه با این الگوها در کمتر از 20 ثانیه میتوان پاسخ درست را بدست آورد.

خیلی از دانش آموزان و داوطلبان کنکور هر چند با آمادگی کامل سرجلسه کنکور هم رفته باشند اما بدلیل استفاده از فرمولهای متعدد زمان بر و قدیمی، زمان پاسخدهی را از دست میدهند و نتیجه مطلوب را کسب نخواهند کرد. اساتید دروس محاسباتی حرف آخر، برای هر مبحث یک الگو یا راهکار ساده ارائه داده اند که میتوانید با این الگو کل مبحث را پاسخ درست دهید.

 

بهترین موسسه کنکور تجربی

استفاده از نقشه راه

با نقشه راه حرف آخر، دانش آموزان و داوطلبان کنکور حرف آخر به یک انسجام ذهنی و فکری برای پیشرفت در مطالعه خواهند رسید. این نقشه راه یک برنامه تصویری و بصری است که بعنوان راهنما مسیر حرکت مطالعه را مشخص میکند.

 

حل تست های کنکوری

برای آشنایی دانش آموزان و داوطلبان کنکور با نمونه سوالات کنکوری، اساتید حرف آخر بعد از تدریس کامل درسنامه سوالات کنکوری را تحلیل و تجزیه میکنند.

 

زمان مناسب تدریس

یکی از آیتم های کسب موفقیت در کنکور و کسب رتبه برتر، استفاده بهینه از زمان است. محصولات کنکوری حرف آخر برخلاف سایر منابع کنکوری و آموزشی دارای حجم بسیار کم و مناسب است که کمک میکند داوطلبان در یک زمان بسیار کم دوره آموزش را تمام کنند و وارد فاز مرور و تمرین و تکرار شوند.

 

تطبیق 100 درصد با کنکور

بررسی سوالات کنکور با تدریس و حل تست های پکیج های آموزشی حرف آخر بیانگر تطبیق 100 درصد محصولات کنکوری حرف آخر با کنکور است.

 

بهترین موسسه کنکور تجربی

بهترین موسسه کنکور تجربی

ویژگی های کلی پکیج های حرف آخر

 1. آموزش مفهومی و شهودی
 2. استفاده از روش پویانمایی
 3. بکار گیری حافظه تصویری و بلندت مدت
 4. کاهش زمان فراموشی دروس
 5. استفاده از راهکارهای ساده
 6. حل تمام سالات کنکور 10 سال اخیر
 7. آموزش صفرتا صد
 8. استفاده از نقشه راه
 9. زمان تدریس مناسب وحجم کم تدریس
 10. صرفه جویی در هزینه

 

برترینهای موسسه کنکور تجربی

خوشبختانه کسب رتبه های برتر هر ساله در کنکورهای سراسری، موید برتر بودن حرف آخر در عرصه آموزش و کنکور کشور است. بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور ، حرف آخر  میزبان داوطلبان رتبه برتر حرف آخری بود که توانسته بودند با تلاش خودشان و منابع حرف آخر، افتخار آفرینی کنند.

 

آقای فرهمندی رتبه 39

آقای فرهمندی رتبه 39

آقای خادمی رتبه برتر

آقای خادمی رتبه برتر

 

آقای ایمانی رتبه 66

آقای ایمانی رتبه 66

آقای شهبازی رتبه 101

آقای شهبازی رتبه 101

پکیج های کنکوری حرف آخر

ریاضی

ریاضی  نظام جدید توسط استاد منتظری تدریس شده است. که به جرات میتوان گفت بهترین استاد ریاضی کشور است. پکیج ریاضی حرف آخر برای دانش آموزان نظام قدیم شامل مثلثات حرف آخر، هندسه حرف آخر، ریاضی جامع یک حرف آخر و مقاطع مخروطی حرف آخر است.

 

شیمی

شیمی دوره نظام جدید حرف آخر نیز شامل مفاهیم شیمی دهم و یازدهم حرف آخر، مسایل شیمی دهم و یازدهم حرف آخر، مفاهیم شیمی دوازدهم حرف آخر و مسایل شیمی دوازدهم حرف آخر است.

 

فیزیک

فیزیک حرف آخر با تدریس استاد کامیار برای دوره نظام جدید شامل فیزیک دهم، فیزیک یازدهم و فیزیک دوازدهم است.

زیست 

زیست حرف آخر با تدریس استاد شعبانی و استاد روان به صورت کاملا فول انیمیشن تدریس شده است که شامل

 1. زیست دهم حرف آخر
 2. زیست یازدهم حرف آخر
 3. زیست دوازدهم حرف آخر 
 4. زیست گیاهی
 5. ژنتیک حرف آخر

دروس عمومی حرف آخر

موسسه حرف آخر تمام دروس عمومی را نیز به صورت کامل و با روش پویانمایی و با نقشه راه تدریس کرده است که به توضیح آنها خواهیم پرداخت.

 

ادبیات

ادبیات حرف آخر شامل 5 بخش مجزا اما جامع است که با روش پویانمایی و خیلی جذاب و عالی تدریس شده است که شامل قرابت معنایی حرف آخر، آرایه ادبی حرف آخر، زبان فارسی حرف آخر، تاریخ ادبیات حرف آخر و لغات و وازگان حرف آخر است.

عربی

عربی جامع حرف آخر به صورت جامع و ترکیبی توسط استاد واعظی تدریس شده است که یکی از بهترین پکیج های کنکوری کشور محسوب میشود.

 

دین و زندگی

دین و زندگی حرف آخر با تدریس استاد یوسفیان پور به صورت مجزا و با 14 الگو طلایی تدریس شده است. بی شک همه دانش آموزانی که دین و زندگی حرف آخر را تهیه کردند کسب درصد بالا در دین و زندگی کنکور سراسری را تجربه کرده اند. 

 

 1. دین و زندگی دهم حرف آخر
 2. دین و زندگی یازدهم حرف آخر
 3. دین و زندگی دوازدهم حرف آخر

زبان انگلیسی

زبان انگلیسی حرف آخر با تدریس استاد محمودی مدرس عالی زبان کشور، در دو بخش لغات و گرامر با روش پویانمایی و به صورت تصویری تدریس شده است.

 

بهترین موسسه کنکور تجربی

اساتید حرف آخر

 1. استاد منتظری
 2. دکتر شیروانی
 3. استاد کامیار
 4. استاد شعبانی 
 5. استاد روان
 6. استاد شاکری
 7. استاد واعظی
 8. استاد محسن منتظری
 9. استاد یوسفیان پور
 10. استاد محمودی

برای مشاهده قیمت محصولات حرف آخر میتوانید از لینک لیست قیمت محصولات نظام جدید حرف آخر وارد شوید.

 1. قیمت شیمی حرف آخر
 2. قیمت فیزیک حرف آخر
 3. قیمت ریاضی حرف آخر
 4. قیمت زیست حرف آخر
 5. پکیج کامل تجربی حرف آخر

 

مشاوره و برنامه ریزی رایگان حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری میتوانند برای دریافت مشاوره رایگان و برنامه ریزی با دپارتمان حرف آخر با شماره 09106620394  و 09120085450 در تماس باشند.

 1. مشاوره کنکوری
 2. مشاوره تخصصی
 3. برنامه ریزی
 4. پشتیبانی
 5. ارتباط با دانش آموزان رتبه برتر

 

بهترین موسسه کنکور تجربی

بهترین موسسه کنکور تجربی

 

دیدگاه‌ها (1)

*
*

  النا پاسخ

  سلام وقت بخیر برای کنکور تجربه با کتب نظام جدید هزینه خرید منابع چقدر میشه ؟؟؟من دیپلم قدیم محسوب میشم و فارغ التحصیل هستم

enamad