بهترین موسسه کنکور تجربی

بهترین موسسه کنکور تجربی-حرف آخر

بهترین موسسه کنکور تجربی کدام است؟ کدام موسسه را برای کنکور انتخاب کنیم؟ بهترین منابع کنکوری کدام‌اند؟ بهترین موسسه تجربی در تهران و کشور، کدام موسسه بیشترین قبولی کنکور را دارد؟ و سؤالات زیادی در زمینهٔ انتخاب بهترین موسسه و منابع کنکوری وجود دارد. دغدغه همه خانواده‌ها انتخاب بهترین موسسه برای تحصیل فرزندانشان است. بحث اصلی در این زمینه معیار بهترین‌ها است.

برحسب چه آیتم‌های ما باید بهترین موسسه را انتخاب کنیم؟ قیمت؟ کیفیت آموزش؟ حجم تدریس؟ اساتید؟ روش تدریس؟ میزان موفقیت موسسه؟ و … دانش آموزان، داوطلبان کنکوری و خانواده هرکدام برحسب هدف و خواسته‌های ذهنی خود در این زمینه معیار و ملاکی برای انتخاب بهترین موسسه دارند. در این مقاله می‌خواهیم به آیتم‌های مهم انتخاب بهترین آموزشگاه کنکور تجربی بپردازیم.

 

برای دریافت مشاوره رایگان، نکات کنکوری و ارتباط با رتبه های برتر حرف آخر میتوانید روی گروه تلگرامی حرف آخر کلیک کنید و به جمع رتبه برترها اضافه شوید.

 

سیاست‌های اشتباه نظام آموزشی

می‌خواهیم بدانیم چرا مؤسسات و انتشارات کنکوری زیادی در کشور ایجادشده؟ آیا این اتفاق خوب است یا بد؟ مؤسسات و انتشارات ایجادشده چه کمکی به‌نظام آموزش رسمی کشور کرده‌اند؟ چه تغییری در فرآیند یادگیری دانش آموزان حاصل‌شده است؟ در چند دهه اخیر به دلیل اتخاذ سیاست‌های اشتباه آموزشی در سطح کشور، تعداد مؤسسات عالی افزایش پیدا کرد.

نتیجه این موضوع افزایش فارغ‌التحصیلان، اشباع بازار کار و مدرک‌گرایی شد. هم سو با آزمون سراسری، دانشگاه‌های شهریه پرداز زیادی در کشور ایجاد شد. این موضوع در اشباع بازار کار فارغ‌التحصیلان کنکوری بسیار تأثیرگذار بود.

عدم تعادل در خروجی دانشگاه‌ها و بازار کار و همچنین عدم توجه به زیرساخت‌های جذب و توسعه خیلی از رشته‌ها، باعث افزایش توجه‌ها فقط به برخی رشته‌های خاص شد. در گروه ریاضی رشته‌های پرطرفدار مهندسی، در گروه انسانی کلیه رشته‌ها و در تجربی به‌جز پزشکی، دندان، دارو و پیراپزشکی‌ها، همه اشباع و با رکود جذب مواجه شد.

 

علت چرای ایجاد مؤسسات کنکوری

همان‌گونه که اشاره مختصر شد؛ سیاست‌های اشتباه نظام آموزشی باعث اشباع رشته‌های دانشگاهی شد. این امر به‌نوبه خود باعث جلب‌توجه رشته‌های پزشکی در گروه تجربی شد. افزایش داوطلبان در کنکور تجربی و بازار کار مناسب این رشته‌ها، تب‌وتاب قبولی و کسب رتبه را بیش‌ازپیش افزایش داد. رقابت شدید برای تصاحب رشته برتر گروه تجربی باعث ایجاد انتشارات و مؤسسات کنکوری زیادی در کشور شد.

ازدیاد مؤسسات رازمانی متوان مثمر ثمر خواند که هرکدام از آن‌ها، در بخش آموزش و یادگیری دارای سبک و سیاق جدید و به‌روز باشند. ازآنجای که سنتی‌ترین نظام آموزشی دنیا راداریم و هنوز بر حفظ کردن مطالب درسی در مدارس و حتی دانشگاه‌ها تأکید می‌شود، مؤسسات کنکوری نیز دقیقه همین راه را طی کرده‌اند.

باوجود مؤسسات و انتشارات کنکوری زیاد در کشور، هیچ‌گونه تغییری در نظام آموزشی حاصل نشده است. فقط منابع تکراری، فاقد نوآوری، متکی بر روش‌های سنتی و سرگرم کردن دانش آموزان نتیجه ازدیاد مؤسسات کنکوری بوده است؛ بنابراین سیاست‌های اشتباه نظام آموزش کشور، ازجمله ایجاد دانشگاه‌های شهریه پرداز، برهم زدن تعادل فارغ‌التحصیلان دانشگاه و بازار کار مرتبط و از سوی با بولد کردن فقط رشته‌های پزشکی و تمرکز رقابت فقط در گروه آزمایشی تجربی از دلایل اصلی و عمده ایجاد مؤسسات کنکوری در کشور است.

بهترین موسسه کنکور تجربی

 

شیوه تدریس بیشتر مؤسسات کنکوری

همان‌گونه که اشاره شد، به‌رغم پیشرفت‌های چشمگیر و برق‌آسای، دنیای دیجیتال و فناوری‌های تصویری، هنوز مدارس کشور میزبان تخته‌سیاه و وایت برد است. روش تدریس غالب، حفظ کردن مطالب و فرمولهای متعدد می‌باشد. دانش آموزان برای یادگیری باید کلی فرمولهای متعدد را حفظ کنند. آمار و شواهد نشان می‌دهد که مشکلات آموزشی دانش آموزان از پایه متوسطه اول شروع می‌شود.

به دلیل همبستگی مطالب درسی به‌ویژه در دروس محاسباتی، با بالا رفتن پایه تحصیلی، مشکلات آموزشی بیشتر می‌شود. در مقطع متوسطه دوم، دانش آموزان و داوطلبان کنکوری با کوهی از مشکلات آموزشی مواجه می‌شوند. ضعف در پایه متوسطه اول و کاستی‌های متوسطه دوم، دانش‌آموز را با چالش‌های زیادی مواجه می‌کند. به‌نحوی‌که اکثریت داوطلبان قادر به مطالعه دروس ریاضی، فیزیک، شیمی و زیست نیستند. تنها بامطالعه دروس عمومی به‌صورت ناقص به استقبال آزمون سراسری خواهند رفت.

متأسفانه مؤسسات کنکوری که در چند دهه اخیر در کشور به وجود آمده‌اند، توانایی پر کردن خلأ آموزش و یادگیری در کشور را نداشته‌اند. فقط با متد و روش‌های نظام رسمی آموزش در حال پیشروی هستند. دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به امید رفع کاستی‌های آموزش خود به سمت مؤسسات کنکوری گسیل می‌شوند. غافل از اینکه مؤسسات فاقد هرگونه ابداع، نوآوری و تغییر در شیوه تدریس هستند.

سؤالی که پیش میاید این است که چرا به‌رغم پیشرفت‌های عرصه دیجیتال و نوآوری‌های تصویری هنوز سبک منسوخ‌شده آموزش در کشور و منابع مؤسسات حاکم است؟ فقط می‌توان یک جواب برای آن پیدا کرد و آن این است که مؤسسات فقط در پی کسب منافع خود بوده و کاستی‌ها و خلأهای موجود در پایین‌ترین سطح برنامه‌های آن‌هاست.

 

بهترین موسسه کنکور تجربی در تهران و کشور

با توجه به مباحثی که مطرح شد، سال 1390 موسسه کنکوری حرف آخر، با سبک و سیاقی متفاوت به جرگه مؤسسات و انتشارات کنکوری پیوست. علیرغم تمام مشکلات پیش رو، فقط 4 سال بر سبک تدریس و ایجاد ساختار مناسب برای آموزش تلاش و کوشش کرد. حرف آخر به‌خوبی ضعف نظام آموزشی کشور و سایر مؤسسات دیگر را درک کرد.

برای مطرح ساختن خود، مسیر تدریس را متفاوت و مجزا ساخت. برای اولین بار در کشور، تکنولوژی پویانمایی را جهت آموزش مفهومی و شهودی وارد عرصه آموزش کرد. هرچند در سالهای اولیه از سوی برخی مؤسسات، موانعی برای پیشرفت و توسعه حرف آخر ایجاد شد؛ اما استقبال اولیه دانش آموزان و داوطلبان کنکور نظام قدیم از پکیج‌های موسسه حرف آخر باعث شد، حرف آخر وارد عرصه بزرگ‌تری در تولید منابع آمورشی و کنکوری شود.

حرف آخر برای متفاوت ساختن خود از سایر مؤسسات، روش منحصربه‌فردی را برای آموزش انتخاب کرد. به صورتی که هنوز مؤسسات دیگر هم قادر به کپی یا تقلید آن نیستند. از دبیران و مدرسان کشور که در عرصه آموزش صاحب ایده و خلاقیت هستند دعوت به عمل آمد. با تشکیل اتاق فکرهای مجزا برای هر درس، ضعف و کاستی‌های آموزشی شناسایی و بهترین روش تدریس انتخاب شد. آموزش مفهومی و شهودی در موسسه حرف آخر جایگزین روش‌های سنتی تدریس شد.

 

آموزش مفهومی و شهودی حرف آخر

بررسی‌ها نشان می‌دهد که حفظ کردن مطالب به‌صورت سنتی، به دلیل تأثیرگذاری روی حافظه کوتاه‌مدت در نیمکره چپ مغز، بسیار ماندگار نیست و خیلی سریع به فراموشی سپرده می‌شود. همین موضوع در ایجاد و بزرگ‌شده مشکلات آمورشی دانش آموزان و داوطلبان کنکور تأثیر بسیار بزرگی داشته است.

به‌طور مثال دانش آموزان پایه دهم، با حفظ فرمولهای ریاضی دهم، در سال تحصیلی جدید به دلیل همبستگی مباحث ریاضی و فراموش کردن فرمولهای متعدد، با مشکلات بیشتر در ریاضی سال یازدهم مواجه می‌شوند. حرف آخر با بهره‌گیری از نوآوری‌های عرصه دیجیتال در آموزش، برای اولین بار آموزش مفهومی و شهودی را به کار گرفت. تأثیرگذاری تکنیک پویانمایی بر حافظه بلندمدت و تصویری در نیمکره سمت راست مغز، باعث تسریع در یادگیری و عدم فراموشی مطالب می‌شود.

 

آموزش مفهومی با روش پویانمایی

سلطه آموزش سنتی و منسوخ‌شده بر تمام مقاطع به‌ویژه، علوم تجربی، سبب شده که دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به‌ندرت به کاوش، جستجو و خلق ایده‌های متفاوت بپردازند. این عمل باعث شده تا پرورش مهارت‌ها و خلاقیت علمی دانش آموزان مورد غفلت گیرد. در چنین شرایطی دانش آموزان به‌جای یادگیری مفهومی مطالب درسی، با حفظ کردن آن، فقط به کسب نمره در حد عبور از امتحانات و پایه تحصیلی راضی می‌شوند.

روش‌های آموزش مبتنی بر پویانمایی، دانش آموزان را به تعامل برای یادگیری فرامی‌خواند. در این روش برخلاف روش‌های سنتی که دانش آموزان با تصاویر ثابت و ایستا مواجه هستند، پویانمایی با متون و تصاویر روان و سیال باعث پویایی مطالعه و فرآیند یادگیری می‌شود.

شهودی سازی یکی دیگر از مزایایی استفاده از پویانمایی در آموزش هست. دانش آموزان از نزدیک با پدیده‌های درسی آشنا خواهند شد. در درس زیست‌شناسی، مباحث متفاوت انسانی، جانوری و گیاهی این امکان را فراهم می‌سازد تا دانش آموزان از نزدیک پدیدها را شهودی درک کنند. عدم حفظ کردن مطالب و یادگیری مفهومی باعث ایجاد علاقه و اشتیاق در دانش آموزان برای کسب یادگیری بیشتر می‌شود.

درحالی‌که در روش‌های سنتی، بین دانش آموزان و دروس مهم مانند دروس محاسباتی، شکاف بزرگی ایجادشده است. به‌طوری‌که 6 درصد داوطلبان کنکوری قادر به کسب درصد بالای 60 دروس تخصصی آزمون سراسری هستند.

 

افتخار آفرینی حرف آخر بعنوان بهترین موسسه کنکور تجربی

موسسه حرف آخر به دلیل استفاده از روش های مفهومی در تدریس برای اولین بار در ایران در شهریور ماه 1396 از سوی دکتر محب حسینی، مدیر گروه آموزش کمیسیون ملی یونسکو و پورهادی کارشناس این بخش و مهندس مهرداد مهرعبدالهی، مشاور معاون وزیر صنایع  موفق به کسب گواهی ICOM شد. این گواهی به دلیل تلاش حرف آخر در جهت استفاده از روش های به روز دنیا در آموزش و تدریس ارائه شده است.

بهترین موسسه کنکور تجربی

 

 بهترین موسسه کنکور تجربی در رسانه ملی

برای اولین بار در کشور از طریق رسانه ملی از یک موسسه کنکوری حمایت و دفاع شد. این حمایت به جهت نو آوری های ایجاد شده توسط حرف آخر در عرصه آموزش و تدریس بوده است.

 

ویژگی های آموزشی و کنکوری حرف آخر

 همانگونه که اشاره شد موسسه حرف آخر بر خلاف سایر موسسات کنکور، سبک جدیدی در آموزش را انتخاب کرده است. با فناوری های جدید در تدریس، زمینه بهتر درک مطالب درسی و کنکوری را فراهم ساخته است. برای آشنایی شما و کمک به انتخاب آگاهانه منابع کنکوری برخی از مزایا و ویژگی های پکیج ها حرف آخر را بازگو خواهیم کرد.

آموزش جامع درسنامه

آزمون سراسری غیر قابل پیش بینی است. از طرفی چون دارای زمان طولانی و فرسایشی است داوطلبان باید سعی کنند در سال اول رتبه برتر را کسب کنند. به همین جهت از دید حرف آخر همه دانش آموزان در پایین ترین سطح ممکن آمادگی و توانایی برای کنکور هستند. به همین دلیل از مقدمه و پایه به صورت جامع، توام با تشریح و تحلیل کامل، درسنامه کلیه دروس عمومی و اختصاصی را تدریس کرده است. با این اوصاف حتی داوطلبانی که سالها زیادی از مطالعه و جو کنکور به دور مانده اند میتوانند از پکیج های حرف آخر استفاده کنند.

آموزش مفهومی و شهودی کلیه دروس

همانگونه که اشاره شد، حرف آخردر تقابل کامل با روش های سنتی آموزش است. حفظ کردن مطالب و فرمولهای متعدد، به کلی از نظام های آموزشی دنیا حذف شده است. تمامی دروس به صورت کاملا مفهومی و شهودی تدریس شده است. خوشبختانه برای اولین بار در کشور، دروس محاسباتی توسط اساتید حرف آخر به صورت مفهومی تدریس شده است. به این معنی که دانش آموزان مجبور به حفظ کردن فرمولهای متعدد نیستند.

ارائه راهکارهای ساده و آسان برای دروس محاسباتی

یکی دیگر از نقاط قوت حرف آخر، استفاده از راهکارهای ساده و کوتاه محاسباتی برای دروس ریاضی، فیزیک و شیمی است. با توجه به عدم استفاده از ماشین حساب در آزمون سراسری، برخی از تست ها بسیار زمان بر هستند. به همین دلیل حرف آخر راهکارهای ساده محاسباتی را ارائه داده تا داوطلبان بتوانند در کمتر از 1 دقیقه پاسخ هر تست را بیایند. راهکارهای ارائه شده در کلیه پکیج ها آموزش داده میشود. 

استفاده از نقشه راه

با نقشه راه حرف آخر، دانش آموزان و داوطلبان کنکور حرف آخر به یک انسجام ذهنی و فکری برای پیشرفت در مطالعه خواهند رسید. این نقشه راه یک برنامه تصویری و بصری است که بعنوان راهنما مسیر حرکت مطالعه را مشخص میکند. نقشه راه ارائه شده در پکیج ها به برنامه ریزی و انسجام مطالعه نیز کمک فراوانی میکند.

استفاده از هوش مصنوعی در تدریس

در جدیدترین آپدیت حرف آخر بر خلاف سالهای قبل، محصولات آموزشی این موسسه به صورت VOD برای دانش آموزان و داوطلبان ارسال میشود. ترکیب در سیستم هوش مصنوعی و هیبرید، علاوه بر دسترسی سریع به محتوای درسی و آموزشی، دارای مزایایی زیادی از جمله، افزایش تمرکز دانش آموزان بر محتوای درسی میباشد. حین استفاده از محتوای آموزشی، برای دانش آموزان تست های از بخش مورد حین مطالعه ارسال میشود که میزان دقت و یادگیری داوطلبان با آن سنجیده میشود.

 

کلاس های رفع اشکال

برای اولین در موسسه حرف آخر، برای تعامل بهتر دانش آموزان با مدرسان مجموعه، کلاس رفع اشکال ایجاد شده است. در این کلاسها دانش آموزان و داوطلبان کنکوری میتوانند سوالات و دغدغه های خود را به طور مستقیم با اساتید به اشتراک بگذارند.

حل تست های کنکوری

برای آشنایی دانش آموزان و داوطلبان کنکور با نمونه سوالات کنکوری، اساتید حرف آخر بعد از تدریس کامل درسنامه سوالات کنکوری را تحلیل و تجزیه میکنند.

زمان مناسب تدریس

یکی از آیتم های کسب موفقیت در کنکور و کسب رتبه برتر، استفاده بهینه از زمان است. محصولات کنکوری حرف آخر برخلاف سایر منابع کنکوری و آموزشی دارای حجم بسیار کم و مناسب است که کمک میکند داوطلبان در یک زمان بسیار کم دوره آموزش را تمام کنند و وارد فاز مرور و تمرین و تکرار شوند.

تطبیق 80 درصد با کنکور

تسلط و توانایی اساتید موسسه، در تدریس دروس باعث تطبیق 80 درصد تست ها و تدریس حرف آخر با آزمون سراسری شده است. در هر کدام از مباحث ارائه شده، اساتید ببرای تفهیم بهتر مطالب درسی، سوا از حل کردن تست های سراسری، تست های تالیفی خود طرح را نیز حل و تحلیل میکنند. این امر سبب تطبیق پکیج های حرف آخر با آزمون سراسری شده است. نمونه های جید از تطبیق فیزیک حرف آخر با فیزیک کنکور دیماه 1401 تجربی

بهترین موسسه کنکور تجربی
بهترین موسسه کنکور تجربی
بهترین موسسه کنکور تجربی
بهترین موسسه کنکور تجربی

 

ویژگی های کلی پکیج های حرف آخر

 1. آموزش مفهومی و شهودی
 2. استفاده از روش پویانمایی
 3. بکار گیری حافظه تصویری و بلندت مدت
 4. کاهش زمان فراموشی دروس
 5. استفاده از راهکارهای ساده
 6. حل تمام سالات کنکور 10 سال اخیر
 7. آموزش صفرتا صد
 8. استفاده از نقشه راه
 9. زمان تدریس مناسب وحجم کم تدریس
 10. صرفه جویی در هزینه

 

پزشکی بهتر است یا دندانپزشکی

 

معرفی پکیج های حرف آخر

 

ریاضی حرف آخر

ریاضی حرف آخر توسط استاد عبدالرضا منتظری به صورت کاملا مفهومی تدریس شده است. استاد منتظری دارای سابقه طولانی در تدریس ریاضی و ابداع روش های جدید در آموزش ریاضی میباشند. متاسفانه در همه گروه های آزمایشی آزمون سراسری داوطلبان توانایی زیادی در کسب درصد بالا در ریاضی ندارند. به طور مثال میانگین درصد داوطلبان گروه تجربی در درس ریاضی کمتر از 6 درصد است.

به این اوصاف خیلی از داوطلبان خواهان کسب رتبه و قبولی در رشته پزشکی هستند.!! استاد منتظری با سبک متفاوت و راهکارهای ساده محاسباتی ریاضی را بسیار جذاب و شیرین تدریس کرده است.

 

شیمی حرف آخر

شیمی حرف آخر در 4 مجموعه توسط مدرس جوان شیمی کشور، استاد سلوکی تدریس شده است. بخش مفاهیم شیمی شامل مفاهیم شیمی دهم حرف آخر، مفاهیم شیمی یازدهم، مفاهیم شیمی دوازدهم و کل مسائل به صورت جامع تدریس شده است. ضریب شیمی برای کنکور طبق تغییر و تحولات جدید 9 است و این موضوع اهمیت شیمی را برای کسب رتبه به خوبی نشان میدهد.

تدریس شیمی حرف آخر مبتنی بر یادگیری مفهومی با استفاده از روش های نوین آموزشی میباشد. در بخش مسائل شیمی که سخترین مباحث شیمی را به خود اختصاص میدهد، راهکارهای ساده محاسباتی به کار گرفته شده است. این راهکارها کمک میکند که نیاز به حفظ کردن فرمولهای سخت و پیچیده شیمی نباشد.

 

فیزیک حرف آخر

تدریس فیزیک حرف آخر بر عهده مهندس کامیار، فارغ التحصیل فیزیک دانشگاه شریف و مدرس مدارس تیزهوشان تهران است. سبک تدریس درس فیزیک نیز مانند ریاضی به صورت کاملا مفهومی و با راهکارهای سریع محاسباتی است. متاسفانه فیزیک نیز به دلیل ضعف آموزشی دانش آموزان و داوطلبان همواره مورد کم لطفی قرار گرفته است.

همین موضوع نیز این درس را به یکی از چالش های کنکوری ها تبدیل کرده است. کسب رتبه برتر مرهون موفقیت در درصد بالای دروس محاسباتی میباشد. دانش آموزان به دلیل مشکلات آموزشی در فیزیک و ریاضی، زمان خود را بیشت صرف دروس حافظیاتی میکنند. اما حرف آخر بسیار ساده و جذاب فیزیک را به صورت مفهومی تدریس کرده است.

پک فیزیک دوره نظام جدید شامل فیزیک دهم حرف آخر، فیزیک یازدهم و فیزیک دوازدهم است.نمونه تدریس حرکت شناسی یا سینماتیک و دینامیک بعنوان سختترین بخش های فیزیک را برای آشنایی بیشتر شما اختصاص داده ایم.

 

زیست حرف آخر

برای گروه تجربی زیست شناسی، سرنوشت سازترین درس محسوب میشود. ضریب بالا و تعداد تست زیاد، زیست شناسی را به سکوی پرتاب موفقیت در گروه تجربی تبدیل کرده است.  محتوای درسی زیست، بسیار ریز، فرار و مهم است. از سوی تست های آن به شدت مفهومی و ترکیبی طرح میشود.

در تغییر و تحولات جدید کنکور، زیست شناسی برای تمامی زیر گروه های علوم تجربی، 12 میباشد. این موضوع اهمیت و تاثیر گذاری زیست شناسی را نسبت به سابق بسیار بیشتر کرده است.

برای درک بهتر و یادگیری سریع زیست شناسی، دپارتمان زیست حرف آخر با تدریس استاد همدانی بهترین مدرس زیست کشور،از روش های جدید و پویانمایی در تدریس استفاده شده است. این فناوری کمک میکند برای یادگیری زیست شناسی متکی بر حفظ کردن محتوا نباشید.

به کار گیری حافظه بلندمدت و تصویری از شگردهای تدریس میباشد. با این روش اختصاص زمان طولانی برای مطالعه زیست شناسی در برنامه داوطلبان کاهش پیدا میکند و زمان باقیمانده صرف حل تست های بیشتر میشود.

 

دروس عمومی حرف آخر

با توجه به مصوبه های جدید سازمان سنجش، دروس عمومی در آزمون سراسری حذف شده است. اما با توجه به اینکه بخش از موفقیت در آزمون سراسری، مرهون معدل است، دروس عمومی بخش از بار این موضوع را یدک میکشند و تاثیر قوی مستقیم در کسب و افزایش معدل دارند.

به همین منظور دروس عمومی به صورت تشریحی برای کمک به کسب نمره کلاسی و نهایی، جهت افزایش معدل تدریس شده است. اساتید با تجربه حرف آخر با روش های جدید آموزشی از قبیل نقشه راه، روش های مفهومی و شهودی ساز دروس عمومی را به صورت جامع تدریس کرده اند.

 

ادبیات حرف آخر

ادبیات حرف آخر توسط استاد بی نظیر، محسن منتظری تدریس شده است. بخش های مهارتی مانند زبان فارسی و آرایه های ادبی بسیار جذاب و مفهومی با نقشه راه تدریس شده است. دو مبحث زبان فارسی و آرایه ادبی به ندرت مطالعه میشود و داوطلبان کمتر پاسخگویی تست های آن هستند.

اما استاد منتظری بسیار حرفه ای و مفهومی این دو بخش را تدریس کرده اند که داوطلبان میتوانند تست های آن را به راحتی بزنند. یکی از ویژگی ههای ادبیات حرف آخر تدریس جامع آن میباشد.

 

عربی حرف آخر

عربی جامع حرف آخر توسط استاد بزرگ عربی کشور، استاد وحدت تدریس شده است. استاد وحدت پدیده جدید تدریس عربی توانسته با روش نوین و منحصربفرد گام های اساسی در جهت آموزش مفهومی عربی بردارد و شکاف بین دانش آموزان با این درس را کاهش دهد. عربی تشریحی نیز جامع تدریس شده است

 

دین و زندگی حرف آخر

همه داوطلبان سابق کنکور نظام قدیم و نظام جدید با تدریس قوی و بی نظیر استاد یوسفیانپور آشنا هستند. تدریس مفهومی و عالی که خیلی از کنکورها با منابع استاد یوسفیانپور توانسته اند درصد بالای 90 آزمون سراسری در درس دین و زندگی را تجربه کنند.

دین و زندگی تشریحی نیز با همین رویه و سبک به صورت جامع برای دانش آموزان تدریس شده است. کسب نمره 20 و معدل بالا در دروس تشریحی هدف دانش آموزان است که دین و زندگی استاد یوسفیانپور این موضوع را محقق ساخته است.

 

زبان انگلیسی حرف آخر

زبان انگلیسی درس کاربردی و مهم است که در در موفقیت دانش آموزان به ویژه در دانشگاه دارای اهمیت زیادی است. استفاده از روش های سنتی و منسوخ شده در آموزش زبان در مدارس باعث شده که شکاف بزرگی بین دانش آموزان و این درس ایجاد شود. استاد محمودی مدرس زبان حرف آخر با روش های جدیدآموزش زبان این مشکل را به خوبی حل کرده است.

 
اساتید حرف آخر
 1. استاد منتظری، مدرس ریاضی
 2. استا سلوکی، مدرس شیمی
 3. استاد کامیار، مدرس فیزیک
 4. استاد همدانی مدرس زیست شناسی
 5. استاد محسن منتظری، مدرس ادبیات
 6. استاد یوسفیان پور، مدرس دین و زندگی
 7. استاد محمودی، مدرس زبان
 8. استاد وحدت مدرس عربی

با توجه به توضیحات داده شده موسسه حرف آخر به عنوان بهترین موسسه کنکور تجربی در تهران و کشور شناخته میشود و هر ساله با توجه به محتوای بی نظیر آموزشی تعداد بی شماری رتبه های برتر کنکور در گروه های آزمایشی تجربی، ریاضی و انسانی دارد.

 

پاسخ به برخی سوالات داوطلبان

کدام موسسه بیشترین قبولی کنکور را دارد

یکی از سوالات همیشگی دانش آموزان این است که کدام موسسه بیشترین قبولی کنکور را دارد. عوامل زیادی در کسب موفقیت و رتبه برتر دخیل است. یکی از مهمترین آنها منبع است. حرف آخر توانسته با استفاده از منابع مفهومی و تدریس بصری، جامعه اماری بزرگی از دانش آموزان و کنکوری ها را پوشش دهد و همین موضوع باعث شده موسسه پیشرو در بیشترین قبولی کنکور باشد.

هر ساله حرف آخر از رتبه های زیر 500 کشوری در رشته تجربی، ریاضی و انسانی دعوت به مصاحبه میکند که خوشبختانه در سالهای اخیر یک چهارم الی یک سوم رتبه های زیر 500 کشور برای موسسه حرف آخر بوده است.

بهترین موسسه کنکور پزشکی

بهترین موسسه کنکور پزشکی کدام است؟ موسسه ای که تضمین کننده قبولی در پزشکی باشد چه ویژگی های دارد؟ شروع فعالیت موسسه حرف آخر با تدریس دروس تجربی بود. سالهای اول دهه 90 شمسی دانش آموزان دوره نظام قدیم به محصولات کنکوری حرف آخر توانستند که در آزمون سراسری بدرخشند.

قبولی چشمگیر داوطلبان حرف آخری در رشته پزشکی، دارو و دندان باعث شد تا اساتید گروه تجربی حرف آخر با جدیدیت و تلاش بیشتر، منابع بسیار عالی در اختیار داوطلبان قرار بدهند و بعد از چند سال موسسه حرف آخر عنوان بهترین موسسه کنکور پزشکی را دریافت کند.

بهترین موسسه کنکور تجربی در تهران

بهترین موسسه کنکور تجربی در تهران هم جزء پرسش های خیلی از دانش آموزان تهران است. حرف آخر موقعیت جغرافیایی خاص در کشور ندارد و تمامی استانهای کشور را پوشش میدهد. همانگونه که اشاره شد رسالت حرف آخر عدالت آموزشی و دسترسی تمامی دانش آموزان کشور به آموزش مفهومی و با کیفیت میباشد. 

 

مشاوره و برنامه ریزی رایگان حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری میتوانند برای کسب مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایند.

 • 09106620394
 • 09120085450
 • 02166094258

 

نویسنده مقاله: حمید مشایخی مشاور ارشد حرف آخر و عضو دپاتمان رتبه برتر که فعالیت خود با حرف آخر را از سال 1396 بعنوان رتبه برتر شروع کرده و در سالهای اخیر توانسته تجربه موفقیت خود با بسیار از دانش آموزان و داوطلبان کنکور به اشتراک بگذارد.

 

16 نظر در “بهترین موسسه کنکور تجربی

 1. النا گفت:

  سلام وقت بخیر برای کنکور تجربه با کتب نظام جدید هزینه خرید منابع چقدر میشه ؟؟؟من دیپلم قدیم محسوب میشم و فارغ التحصیل هستم

 2. فرزانه قاسمی گفت:

  سلام من پایه یازدهمی هستم و توی طرح های مشاوره ای نخبگان حرف آخر شرکت کردم خوشحالم که این مجموعه انتخاب کردم وجا داره اینجا از مشاور خوبم اقای الله یاری تشکر کنم .واقعا نتیجه گرفتم .

  1. دپارتمان رتبه برتر گفت:

   سلام
   از رضایت و موفقیت شما خرسندیم. با آرزوی موفقیت و سلامتی

 3. مهسا سهیلی گفت:

  سلام من پایه یازدهمی هستم وتوی طرح های مشاوره ای نخبگان شرکت کردم جا داره اینجا از استاد خوبم اقای شهسواری تشکر کنم واقعا نتیجه گرفتم

  1. دپارتمان رتبه برتر گفت:

   با سلام
   با آرزوی موفقیت برای شما. از لطفتان به محموعه حرف آخر سپاسگزاریم

 4. شبنم گفت:

  سلام من خودم دو سال شاگرد اقای پیمان کامیار بودم به قدری ایشون کلاس هاشون عالی هستش که من واقعا نتیجه گرفتم ممنونم از استاد خوبم

  1. دپارتمان رتبه برتر گفت:

   با سلام
   با آروزی موفقیت برای شما

 5. مونا گفت:

  بهترین استاد در ریاضی فقط استاد منتظری

 6. Ebrahimi گفت:

  شنیدم حرف آخر کلی برنامه جدید برای کنکور 1402 داره
  ممکنه در این مورد اطلاعا رسانی بیشتر کنید چون خب حرف آخر رو خیلی شنیدم میخوام بیشتر با حرف آخر آشنا بشم

  1. دپارتمان رتبه برتر گفت:

   سلام
   برای کنکور 1402 کلاس رفع اشکال دروس اختصاصی و تشریحی توسط اساتید
   برنامه ریزی و مشاوره اختصاصی
   ارسال محصولات به صورت VOD اختصاص داده شده است
   برای کسب اطلاعات بیشتر نیز میتوانید با شماره 09106620394 تماس حاصل فرماید

 7. رویا رضوی گفت:

  بهترین استاد کنکور ریاضی فقط استاد منتظری

 8. سحر ابراهیمی گفت:

  سلام می‌خوام تو این موسسه حرف آخر ثبت نام کنم چه جوری؟؟

  1. دپارتمان رتبه برتر گفت:

   سلام
   روز بخیر لطفا با شماره 09106620394 یا 02166094258 تماس حاصل فرماید

 9. هنریون گفت:

  سلام من از شاگردان جناب کامیار بودم . و واقعا راضی بودم

 10. N.m گفت:

  مشاوره رایگان میتونیم بگیریم ازتون قبل از خرید؟

  1. دپارتمان رتبه برتر گفت:

   سلام بله میتونی با شماره 09106620394 تماس حاصل فرماید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *