بهترین پکیج دین و زندگی کنکور- دینی کنکور- دینی نظام جدید- دینی یوسفیانپور

بهترین پکیج دین و زندگی کنکور

در معرفی بهترین های کنکور قصد داریم بهترین پکیج دین و زندگی کنکور را معرفی کنیم. پکیجی که در کمترین زمان و به طور تضمینی شما را به درصد بالای ۸۵ در درس دین و زندگی در آمزون سراسری میرساند بدون اینکه نیاز به تکرار مکررات و زمان زیاد باشد. بهترین پکیج دین و زندگی کنکور را بهترین استاد و با عالی ترین روش های آموزشی تدریس شده است. در این مقاله شما را با بهترین دین و زندگی کنکوری آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

بهترین پکیج دین و زندگی کنکور

درس دین و زندگی بر خلاف ظاهر ساده و قابل فهم، بسیار فریبنده است و بر این اساس داوطلب سرجلسه آزمون سراسری زمینگیر میشود و نمیتواند درصد بالای را کسب کند این در حالیست که این درس دارای ضریب ۳ و تاثیر بزرگی در کسب رتبه دارد. خیلی از داوطلبان هم به رغم مطالعه زیاد و وقت گذاشتن برای دین و زندگی درصد بسیار پایینی در این درس کسب میکنند. راهبرد موفقیت در کنکور، استفاده از مفهومی و کم حجم در بازه زمانی کم است. براساس این تاکتیک استاد یوسفیانپور دبیر دین و زندگی موسسه حرف آخر در ۳۵ ساعت کل مباحث دین و زندگی را به صورت مفهومی و شهودی تدریس کرده است.

 

ویژگی های پکیج دین و زندگی حرف آخر

همانگونه که اشاره شد حرف آخر برای افزایش راندمان و کسب درصد بالا در دین و زندگی آزمون سراسری با ۱۴ الگوی طلایی کلیه مباحث دین و زندگی را تدریس کرده است. حسن الگوهای طلایی ایجاد زمینه درک مفهومی و شهودی مباحث است. با وجود این الگوها، داوطلب نیازی به حفظ کردن مفاهیم آیات، روایات و بخش های مهم  دین و زندگی ندارد و یکبار برای همیشه همه مطالب را یاد خواهد گرفت. تدریس بی نظیر و منحصربفرد استاد یوسفیانپور باعث شده داوطلب بتواند در کمتر از ۳۵ ساعت درصد بالای ۸۵ کسب کند. از سوی این امر باعث صرفه جویی در زمان و وقت داوطلبان و جلوگیری از تکرار مکررات نیز میشود. حسن عالی تدریس استاد یوسفیانپور و موفقیت داوطلبان و دانش آموزان حرف آخر در درس دین و زندگی باعث شده که کسب درصد بالای ۸۵ برای شما کنکوری ها تضمین شود.

سفارش بهترین پکیج دین و زندگی کنکور

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای سفارش پکیج فوق از دفتر مرکزی انتشارات حرف آخر میتوانید با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱ تماس حاصل فرماید.

 • مشاوره کنکوری و تحصیلی
 • سفارش پکیج های حرف آخر
 • ارتباط با مشاورین رتبه

 

 

 

 1. مفاهیم شیمی دهم و یازدهم حرف آخر
 2. مسایل شیمی دهم و یازدهم حرف آخر
 3. فیزیک دهم کنکوری حرف آخر
 4. سوالات احتمالی کنکور ۹۹

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad