بهترین پکیج دین و زندگی کنکور- دینی کنکور- دینی نظام جدید- دینی یوسفیانپور

بهترین پکیج دین و زندگی کنکور

در معرفی بهترین های کنکور قصد داریم بهترین پکیج دین و زندگی کنکور را معرفی کنیم. پکیجی که در کمترین زمان و به طور تضمینی شما را به درصد بالای ۸۵ در درس دین و زندگی در آمزون سراسری میرساند بدون اینکه نیاز به تکرار مکررات و زمان زیاد باشد. بهترین پکیج دین و زندگی کنکور را بهترین استاد و با عالی ترین روش های آموزشی تدریس شده است. در این مقاله شما را با بهترین دین و زندگی کنکوری آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

بهترین پکیج دین و زندگی کنکور

درس دین و زندگی بر خلاف ظاهر ساده و قابل فهم، بسیار فریبنده است و بر این اساس داوطلب سرجلسه آزمون سراسری زمینگیر میشود و نمیتواند درصد بالای را کسب کند این در حالیست که این درس دارای ضریب ۳ و تاثیر بزرگی در کسب رتبه دارد. خیلی از داوطلبان هم به رغم مطالعه زیاد و وقت گذاشتن برای دین و زندگی درصد بسیار پایینی در این درس کسب میکنند. راهبرد موفقیت در کنکور، استفاده از مفهومی و کم حجم در بازه زمانی کم است. براساس این تاکتیک استاد یوسفیانپور دبیر دین و زندگی موسسه حرف آخر در ۳۵ ساعت کل مباحث دین و زندگی را به صورت مفهومی و شهودی تدریس کرده است.

 

ویژگی های پکیج دین و زندگی حرف آخر

همانگونه که اشاره شد حرف آخر برای افزایش راندمان و کسب درصد بالا در دین و زندگی آزمون سراسری با ۱۴ الگوی طلایی کلیه مباحث دین و زندگی را تدریس کرده است. حسن الگوهای طلایی ایجاد زمینه درک مفهومی و شهودی مباحث است. با وجود این الگوها، داوطلب نیازی به حفظ کردن مفاهیم آیات، روایات و بخش های مهم  دین و زندگی ندارد و یکبار برای همیشه همه مطالب را یاد خواهد گرفت. تدریس بی نظیر و منحصربفرد استاد یوسفیانپور باعث شده داوطلب بتواند در کمتر از ۳۵ ساعت درصد بالای ۸۵ کسب کند. از سوی این امر باعث صرفه جویی در زمان و وقت داوطلبان و جلوگیری از تکرار مکررات نیز میشود. حسن عالی تدریس استاد یوسفیانپور و موفقیت داوطلبان و دانش آموزان حرف آخر در درس دین و زندگی باعث شده که کسب درصد بالای ۸۵ برای شما کنکوری ها تضمین شود.

سفارش بهترین پکیج دین و زندگی کنکور

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای سفارش پکیج فوق از دفتر مرکزی انتشارات حرف آخر میتوانید با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱ تماس حاصل فرماید.

 • مشاوره کنکوری و تحصیلی
 • سفارش پکیج های حرف آخر
 • ارتباط با مشاورین رتبه

 

 

 

 1. مفاهیم شیمی دهم و یازدهم حرف آخر
 2. مسایل شیمی دهم و یازدهم حرف آخر
 3. فیزیک دهم کنکوری حرف آخر
 4. سوالات احتمالی کنکور ۹۹

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست