بهترین پکیج عربی کنکور- عربی کنکور- عربی استاد واعظی

عربی جامع حرف آخر

بی شک خیلی از داوطلبان دنبال بهترین پکیج عربی کنکور هستند به همین منظور قصد داریم با بهترین پکیج عربی شما را آشنا کنیم تا بتوانید درصد بالای در کنکور را کسب کنید. استاد بهترین پکیج عربی کشور، کسی نیست جزء استاد محمد واعظی دبیر عالیقدر عربی کشور که خیلی از داوطلبان در سالهای گذشته توانسته اند با پکیج ایشان درصد بالای در عربی آزمون سراسری کسب کنند. معجزه و جادوی استاد واعظی چیست که به داوطلبان میتواند با اختصاص زمان بسیار کم  درصد بالای را کسب کنند. با ما همراه باشید.

 

بهترین پکیج عربی کنکور

داوطلبان و دانش آموزان ارتباط و رابطه خوبی با درس عربی در کنکور ندارند به همین جهت وقت و زمان خود را روی ادبیات و دین و زندگی صرف میکنند. که این اشتباه بزرگی محسوب میشود. برای رتبه برتر شدن باید درصدهای کلیه دروس نزدیک بهم و میانگین کل بالای ۷۰ باشد. از سوی دیگر داوطلبی که برخلاف سایر رقیبان بتواند درصد خوبی درعربی کسب کند میتواند رتبه خوبی را نیز کسب کند. سرمایه گذاری روی ضعف رقیبان به نفع شماست. سخن و توصیه رتبه برترها رو نیز از یاد نبریم که میگویند عربی آسانسور کنکور است.

 

عربی استاد واعظی

اما استاد واعظی چطوری تدریس را ارائه داده که به اینصورت معجزه آسا داوطلبان درصد خوبی را در عربی آزمون سراسری کسب میکنند. حتی داوطلبانی که از پایه ضعیف و رابطه خوبی با عربی نداشته اند میتوانند با این پکیج افتخار آفرینی کنند. شیوه تدریس استاد واعظی منحصربفرد است و با روش ترکیبی به صورت صورت جامع با نقشه راه کلیه عربی را تدریس کرده است. استفاده از ریتم زیبای صرف قواعد باعث جذابیت و رسای تدریس شده است. رعایت اصول تدریس و تاکید روی نکات کلیدی از ویژگی های این پکیج بی نظیر است. برای عدم فراموشی مطالب و درک بهتر کلیه مباحث به صورت پیوسته و تصویری در قالب نقشه راه ارائه شده است که تاثیر بزرگی رو حافظه بلندت مدت و درک مفهومی دارد.

 

عربی را ۱۰۰ بزنید

کلیه مباحث عربی نظام جدید و نظام قدیم در دو پکیج جداگانه تدریس شده است. داوطلبان با اختصاص ۲۳ ساعت از زمان خود یکبار برای همیشه میتوانند عربی را کنار بگذارند و درصد ۱۰۰ را در کارنامه خود ثبت کنند. ارزیابی مثبت و رضایت فوق العاده داوطلبان سالهای قبل و دانش آموزان حرف آخر باعث شده است که با افتخار عربی استاد واعظی بهترین پکیج عربی کنکور کشور لقب گیرد.

 

 

پکیج های موجود

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری نظام جدید و نظام قدیم میتوانند از لینک های زیر پکیج عربی خود را از دفتر مرکزی حرف آخر سفارش  بدهند.

عربی جامع نظام جدید حرف آخر

عربی جامع نظام قدیم حرف آخر

ارتباط با ما

برای مشاوره رایگان کنکوری و تحصیلی و همچنین سفارش محصولات حرف آخر از دفتر مرکزی این انتشارات میتوانید با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱ تماس حاصل فرماید.

 

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  ۲ دیدگاه. Leave new

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست