تطبیق حرف آخر با کنکور ۹۹ – تطبیق سوالات حرف آخر با کنکور

تطبیق حرف آخر با کنکور ۹۹ مثال سالهای قبل همه کنکوری ها را شگفت زده کرد. تسلط کافی و عالی اساتید در تدریس و طراحی سوالات تالیفی استاندارد باعث تطبیق هر ساله با آزمون سراسری شده است. کنکور ۹۹ بر خلاف سالهای قبل دارای ادبیات و تیپ بسیار متفاوت بود و این امر باعث غافلگیری بسیاری از داوطلبان شد. اما دانش آموزان حرف آخری با دست پر سرجلسه کنکور ۹۹ حاضر شدند و تطابق سوالات حرف آخر با کنکور ۹۹ کار را برای حرف آخری ها بسیار ساده و آسان کرد.

 

تطبیق حرف آخر با کنکور ۹۹

تسلط بالای اساتید حرف آخر در تدریس و آموزش با روش های نوین باعث افزایش کیفیت تدریس در این مجموعه شده است. پکیج های کنکوری و آموزشی متناسب با سطح دانش آموزان و داوطلبان کنکوری در سالهای اخیر باعث افزایش جامعه آماری دانش آموزان حرف آخری شده است که خوشبختانه درصد چشمگیری از داوطلبان موفق به کسب رتبه و قبولی در رشته های مد نظر خود شده اند.

 

آزمون سوالات احتمالی حرف آخر

در پکیج های آموزشی و کنکوری حرف آخر، بعد از تدریس و تشریح کامل درسنامه توسط اساتید، جهت تفهیم کامل درسنامه و آشنای دانش آموزان و داوطلبان با سوالات کنکوری، اساتید اقدام به حل و تشریح سوالات تالیفی استاندارد و سراسری میکنند. در همه پکیج ها متناسب با حجم درسنامه، تست های تالیفی ارائه شده است. اما قوی ترین پکیج حرف آخر برای کنکوری ها، پکیج سوالات احتمالی حرف آخر است. این بسته حاوی سوالات احتمالی همه دروس تخصصی و عمومی است. این سوالات با دقت بسیار بالا توسط بهترین اساتید کشور طراحی  شده، به طوریکه حداقل ۷۰ درصد با سوالات آزمون سراسری تطبیق دارد.

 

نمونه ای از تطبیق کنکور ۹۹

در کنکور ۹۹ دروس ریاضی، زیست، فیزیک و دین و زندگی تطبیق بالای با سوالات آزمون سراسری داشت. سوالات تالیفی استاندارد حرف آخر کمک میکند تا داوطلبان بتوانند در کمترین زمان بیشترین بازدهی را داشته باشند. حل تست های استاندارد، یادگیری راهکارهای سریع تست زنی، مرور مجدد درسنامه از ویژگی های پکیج های سوالات احتمالی کنکور حرف آخر است.

تطبیق حرف آخر با کنکور 99

تطبیق حرف آخر با کنکور 99

تطبیق حرف آخر با کنکور 99

 

ارتباط با ما

برای کسب مشاوره کنکوری، ارتباط با مشاورین ارشد و سفارش پکیج های حرف آخر میتوانید با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ تماس حاصل فرماید.

 • مشاوره کنکوری
 • برنامه ریزی
 • پشتیبانی

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  ۱۷ دیدگاه. Leave new

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست