ثبت شکایات از حرف آخر

ثبت شکایات از حرف آخر برای افزایش رضایت مندی دانش آموزان و داوطلبانی است که از پکیج های کنکوری حرف آخر استفاده میکنند. با توجه به افزایش چشم گیر جامعه آماری دانش آموزان حرف آخر به دلیل کیفیت بالای پکیج های آموزشی و کنکوری دپارتمان رتبه برتر حرف آخر از سوی مدیریت موسسه بعنوان مسئول رسیدگی به ثبت و رفع شکایات انتخاب شده است. تا در اسرع وقت به شکایات و انتقادات داوطلبان کنکوری و دانش آموزان حرف آخری رسیدگی شود. برای اخذ نتیجه بهتر خواهشمندیم که محتوای پست را مطالعه فرماید. برای بیشتر مشکلات راه حلهای که موسسه اتخاذ کرده است را اعلام میکنیم تا بتوانید در اسرع وقت، به نتیجه مناسب برسید.

کسب انتقاد و پیشنهاد

هر موسسه، سازمان یا شرکتی( خصوصی یا دولتی) مبرا از مشکل یا انتقاد نیست. حرف آخر نیز بعنوان موسسه تولید محتوای آموزشی و کنکوری با توجه به گستردگی کار و تعداد پرسنل زیاد، از هر گونه مشکل و ایرادی مبرا نیست. اما با توجه به رسالت کار موسسه، وظیفه ما این است که بتوانیم در قدم نخست بهترین خدمات را خدمت شما دانش آموزان ارائه دهیم. در قدم بعدی چنانچه دانش آموزان و داوطلبان در استفاده از محصولات دچار مشکل شدند، بتوانیم در کمترین زمان پاسخگوی شما عزیزان باشیم. همانگونه که اشاره شد، خواهشا جهت دریافت نتیجه انتقاد و شکایت خود در زمان مناسب، محتوای پست فوق را مطالعه و با توجه با ماهیت انتقاد و شکایت خود، از طریق راحلهای پیشنهادی اقدام فرماید.

ثبت شکایات از حرف آخر

خوشبختانه با تلاش اساتید مجموعه حرف آخر دروس متوسطه اول، متوسطه دوم گروه تجربی، ریاضی و انسانی تدریس و ضبط شده است. شیوه تدریس نوین و استفاده از روش های آموزشی جدید همراه با کیفیت عالی تدریس باعث شده که دایره جامعه آماری دانش آموزان حرف آخر به طور چشم گیری افزایش پیدا کند. تکریم به مشتری و افزایش رضایت مندی دانش آموزان یکی از مفاد و جزء اساسنامه اخلاقی حرف آخر است. چون دانش آموزان عزیزی که در قبال پرداخت هزینه محصولات حرف اخر را تهیه کرده اند. بالطبع انتظار دارند جدا از کیفیت عالی تدریس، سایر خدمات آموزشی مانند مشاوره، ثبت گارانتی، مشکلات نصب و اجرای محصولات، برنامه ریزی و غیره نیز به شیوه مطلوب ارائه شود. به همین جهت زمینه ثبت شکایات و انتقادات از حرف آخر زیر نظر دپارتمان رتبه ایجاد شده است.

راه حلهای پیگیری ثبت شکایت از حرف آخر با توجه به ماهیت مشکلات شما

دریافت ناقص پکیج ها: در چه صورتی امکان دارد شما محصولاتی را سفارش داده اید ناقص دریافت کنید؟

در حالت اول: چنانچه سفارش شما در انبار موسسه موجود نباشد، محصول با تاخیر میرسد. اگر بخشی از محصولات را دریافت و الباقی را دریافت نکردید. پکیجی که دریافت نشده بعد از چند روز با هزینه رایگان به آدرس شما ارسال خواهد شد. به دلیل نقص موجودی محصول در انبار هزینه پست با موسسه است. اما چنانچه هزینه ای از شما دریافت شد از سوی اداره پست، به مشاور خود اطلاع، تا موسسه هزینه پست را عودت بدهد. ( گاها مشاور هزینه شما را عودت و موسسه با مشاور تسویه حساب خواهدکرد).

حالت دوم: هزینه پکیج ها مصوب موسسه است. به جزء ایام و زمانهای تخفیف این هزینه ها کاهش پیدا نمیکند. پیشنهاد ارسال پکیج ها به صورت هارد، پکیج های غیر اورجینال موسسه و کمتر از قیمت مصوب موسسه، ناشی از سواستفاده افراد سود میباشد. در این موارد قبل از خرید با شماره ۰۲۱۶۶۰۴۱۵۳۵ تماس حاصل فرماید. خرید به اشکال یاد شده و کمتر از قیمت موسسه بر عهده خریدار میباشد. و موسسه هیچگونه تعهدی برای رفع این مشکل و شکایت ندارد.

حالت سوم: چنانچه از قبل با مشاور برای دریافت پکیج های به توافق رسیده اید، اما پکیج ها را ناقص دریافت کرده اید؛ به استثنای حالت اول، برای ثبت شکایت از عملکرد مشاور به دلیل نقص ارسال پکیج ها میتوانید از طریق شماره ۰۲۱۶۴۰۳۵ داخلی ۱ ثبت شکایت و پیگیری فرماید.

ارتباط با بخش پشتیبانی و رفع مشکلات فنی

گاها برخی از دی وی دی ها روی سیستم دانش آموزان اجرا نمیشود. مواجه با همچین مشکلی از دو حالت خارج نمیباشد. در حالت اول سیستم شما برخی از نرم افزارهای اجرای دی وی دی را ندارد. در این صورت با رفع مشکل پکیج قابل اجراست. در حالت دوم  چنانچه دی وی دی خراب باشد، شامل یکبار گارانتی رایگان میباشد. در هر صورت برای رفع مشکلات نصب، اجرای محتوای دی وی دی ها، استفاده از گارانتی و ارتباط با بخش فنی موسسه میتوانید با شماره ۰۲۱۶۴۰۳۵ داخلی ۳ تماس حاصل فرماید. یا اینکه از طریق تلگرام شماره ۰۹۳۹۵۷۵۷۰۵۹ از مشکل پکیج های خود عکس یا فیلم تهیه کنید. برای تلگرام فوق همراه با توضیحات کافی ارسال کنید

در صورت تماس ممکن است خط پشتیبانی مشغول باشد. با کمی صبر و تحمل ارتباط مقدور و مشکل شما پیگیری خواهد شد. در صورت ارسال عکس و فیلم از مشکل پکیج ها حداقل چند ساعت منتظر جواب بمانید. تا به ترتیب پیام ها بررسی و جواب داده شود. توجه فرماید که برای دریافت پاسخ در اولین زمان، بیش از یکبار پیام ارسال نکنید. اما پیام و مکاتبه شما کامل باشد( عکس یا فیلم+ توضیحات کافی).

تعویض ویندوز

در صورت تعویض ویندوز، پکیج شما مجددا باید نصب شود. خوشبختانه بدون نیاز به کد دوم و فقط با کد و شناسه های قبلی قابل نصب و اجرای مجدد میباشد. در صورت عدم رفع مشکل با شماره بخش پشتبانی ۰۲۱۶۴۰۳۵ داخلی ۳ و یا از طریق تلگرام ۰۹۳۹۵۷۵۷۰۵۹ اقدام به پیگیری فرماید.

دریافت کد دوم

دریافت کد دوم دو حالت دارد. در صورتی که سیستم شما دچار مشکل سخت افزاری شده است. فورا مشکل را به مشاور خود یا بخش پشتیبانی فنی اطلاع دهید. چون بعد از تعمیر شما نیازمند دریافت کد دوم برای نصب خواهید شد. برای دریافت کد دوم میتوانید مستندات خود بعد از تعمیر که شامل فاکتور تعمیر از نمایندگی مجاز میباشد همراه با مشخصات اسمی خود، نام مشاور و سریال پشت پگیج(سریال نامبر)  همراه با توضیحات کافی برای تلگرام ۰۹۳۹۵۷۵۷۰۵۹ ارسال کنید. در این حالت کد دوم شما رایگان ارسال خواهد شد.

 حالت دوم: در این حالت برای دریافت کد دوم برای استفاده اشتراکی از پکیج های حرف آخر  میتوانید با شماره ۰۲۱۶۶۰۴۱۵۳۵ تماس حاصل فرماید.

ثبت شکایت از مشاورین

برای ثبت شکایت از مشاور یا مشاورین در صورت عدم پاسخگویی یا هرگونه مشکل دیگر میتوانید با شماره ۰۲۱۶۴۰۳۵ داخلی ۱ تماس حاصل فرماید.

پیگیری سفارش و خرید

برای پیگیری سفارش و خرید خود میتوانید با شماره ۰۲۱۶۴۰۳۵ داخلی ۴ تماس حاصل فرماید. البته دریافت کد مرسوله نیز از طریق مشاور خود نیز قابل دریافت و پیگیری نیز میباشد.

ارتباط با ما

در صورت عدم دریافت نتیجه  شکایت و انتقادات خود از طریق شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ با ما در تماس باشید. رسالت حرف آخر ارائه محتوای با کیفیت و خدمات ارزنده برای شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری میباشد.

 • مشاوره کنکوری
 • خرید محصولات کنکوری

 

 

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  ۱۸ دیدگاه. Leave new

  • امیرمهدی فروغی اصل
   تیر ۲۲, ۱۳۹۹ ۴:۵۲ ب٫ظ

   آقا یعنی چی اخه
   من بسته ریاضی حرف آخر رو خریدم بعد از نصب نسخه ی پیش نیاز دی وی دی ۶ کار نمی کنه
   هیچکس هم پاسخگو نیست
   اگر هم جوابتون اینه که به واحد پشتیبانی خبر بدیم واحد پشتیبانی اصلا گوشی برنمیداره
   یا میگه ۱۰ نفر بعد از شما منتظر هستند بعد که میرسی به نفر اول تلفن اشغال میشه
   من واقعا نمیدونم چیکار کنم
   فقط حواستون باشه اگه تا روزای آینده به وظعیت بسته ی من رسیدگی نشه شما در ازای مشکل من مسئولید و باید پاسخگو باشید.
   به امید اینکه بتونیم با واحد پشتیبانی تون تماس بگیریم.
   تمام.

   پاسخ
  • این پشتیبانی ب چ درد میخوره ک اونجا گذاشتین من فاکتور خرابی کامپیوترمو و اسم و فامیل مشاورو همه چیز براش فرستادم چرا یه جواب درست و حسابی ب آدم نمیدین ب قرآن قسم اگ کنکور ک بیاد رد بشه و جوابو بهم ندین بعدا شما درقبال مشکل من مسئولید و باید جواب بدین
   والسلام

   پاسخ
  • این پشتیبانی ب چ درد میخوره ک اونجا گذاشتین من فاکتور خرابی کامپیوترمو و اسم و فامیل مشاورو همه چیز براش فرستادم شمارع سریال جدید میخوام نمیدن ب من چرا یه جواب درست و حسابی ب آدم نمیدین ب قرآن قسم اگ کنکور ک بیاد رد بشه و جوابو بهم ندین بعدا شما درقبال مشکل من مسئولید و باید جواب بدین
   والسلام

   پاسخ
  • مشتری حرف اخر
   دی ۹, ۱۳۹۹ ۱:۱۱ ب٫ظ

   یک ماه پیش موسسه حرف اخر ۴۰هزار پول بابت دو بسته رایگان ۲۰درصدی از من گرفت قرار بود ۴روزه بسته به دست من برسه یک ماه نرسید وقتی تماس گرفتم انقدر پاس کاری کردن که فکر میکنم مجور شدم با۱۰ شماره متفاوت تماس بگیرم نتیجه این شد که به من گفت شماره حساب بفرست پولتو برگردونم ولی پولو برنگردوند هیچ دیگه هیچ کدوم جواب گوشی منو نمیدن واقعا ۴۰ تومن ارزش اینو نداره که اعتبار موسسه پیش مشتری از بین بره هر چند برا شما مهم نیست حالا من پولمو از کی بگیرم هر چند که پول واریزی من کمه ولی کسی حق ندارد که مسخره کنه وبگه به خاطر ۴۰ گریه میکنی

   پاسخ
   • فواد شهسواری
    دی ۹, ۱۳۹۹ ۵:۴۲ ب٫ظ

    سلام و احترام
    حتی اگر ۱ هزار تومان هم باشد حق شماست و بی شک قابل پیگیری است. شما لطف کنید با شماره ۰۲۱۶۴۰۳۵ داخلی یک تماس حاصل فرماید.
    یا اینکه با مشاورتون صحبت کنید که پکیج را واسه شما ارسال و یا پیگیر عودت وجه تان باشد.

    پاسخ
  • این کجاش تلفن گویاست دو ساعت پشت تلفن انتظار کشیدم اخرشم نوبتم که شد هیچکی جواب نداد خدا میدونه چقدر پول تلفن برام میاد

   پاسخ
  • سلام من یک ماه هس که تمام هزینه محصولات حرف آخر رو پرداخت کردم ولی کتابهای الگو تا رتبه زیست برام ارسال نشدن به مشاورم گفتم گفتن پیگیری میکنن ولی یه ماهه خبری نیس با ۰۲۱۶۴۰۳۵داخلی ۱ هم تماس گرفتم دوبار گفتن در دسترس باشم باهام تماس میگیرن ولی بازم خبری نشده و کسی مشکل من رو حل نکرده خواهشا شما یه راه حل بگین من خیلی از درس زیست عقب موندم

   پاسخ
  • سلام، من پک صفر تا صد خریدم ولی مشاورم جوابمو نمیده. فقط روز اول که خواستم ثبت نام کنم مشاور رسیدگی میکرد. میشه راهنماییم کنید که‌ چطور مشکلمو حل کنم

   پاسخ
  • من بسته هزار ساعته رو خریدم ولی فیزیک دهم اصلا بالا نمیاد بقیه دروس بالا میاد انگار DVD فیزیک دهم مشکل داره زنگ هم می زنم جواب نمی دید و همیشه مشغوله به مشاورتون هم می گم هی میگن زنگ بزنید ما چی کار باید بکنیم ؟

   پاسخ

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad