حرف آخر
حرف آخر

ثبت شکایات از حرف آخر

ثبت شکایات از حرف آخر برای افزایش رضایت مندی دانش آموزان و داوطلبانی است که از پکیج های کنکوری حرف آخر استفاده میکنند. با توجه به افزایش چشم گیر جامعه آماری دانش آموزان حرف آخر به دلیل کیفیت بالای پکیج های آموزشی و کنکوری دپارتمان رتبه برتر حرف آخر از سوی مدیریت موسسه بعنوان مسئول رسیدگی به ثبت و رفع شکایات انتخاب شده است تا در اسرع وقت به شکایات و انتقادات داوطلبان کنکوری و دانش آموزان حرف آخری رسیدگی شود.

 

ثبت شکایات از حرف آخر

خوشبختانه کلیه دروس تخصصی و عمومی نظام قدیم و نظام جدید دو گروه آزمایشی تجربی و ریاضی با تلاش اساتید بی نظیر کشور در مجموعه حرف آخر ضبط و تدریس شده است. شیوه تدریس نوین و استفاده از روش های آموزشی جدید همراه با کیفیت عالی تدریس باعث شده که دایره جامعه آماری دانش آموزان حرف آخر به طور چشم گیری افزایش پیدا کند. تکریم به مشتری و افزایش رضایت مندی دانش آموزان یکی از مفاد و جزء اساسنامه اخلاقی حرف آخر است. چون دانش آموزان عزیز در قبل پرداخت هزینه محصولات حرف اخر را تهیه میکنند و بالطبع انتظار دارند جدا از کیفیت عالی تدریس، سایر خدمات آموزشی مانند مشاوره، ثبت گارانتی، مشکلات نصب و اجرای محصولات، برنامه ریزی و غیره نیز به شیوه مطلوب ارائه شود. به همین جهت زمینه ثبت شکایات و انتقادات از حرف آخر زیر نظر دپارتمان رتبه ایجاد شده است.

 

داوطلبان و دانش آموزان در چه صورتی میتوانند اقدام به ثبت شکایات از حرف آخر کنند؟

ثبت شکایات دانش آموزان منوط به عدم رعایت وظایف مقرر شده از سوی موسسه حرف آخر در قبال دانش آموزان و داوطلبانی است که محصولات حرف آخر را تهیه کرده اند این امر را میتواند در چند بند خلاصه کرد.

  • یکی از اساسی ترین خدمات حرف آخر به دانش آموزان ارائه مشاوره رایگان و بدون هزینه است. هر مشاوری که پکیج های کنکوری را به دانش آموز معرفی و در اختیار ایشان قرار میدهد موظف به ارائه خدمات مشاوره ای به صورت رایگان است که غیر از این تخلف محسوب میشود و ثبت شکایات موجه و قابل پیگیری است.
  • بسیاری از دانش آموزان مشکلاتی از قبیل نصب، ثبت گارانتی، دریافت کد فعال سازی دارند که این امر برعهده قسمت پشتیبانی موسسه است و به دلیل حجم زیاد تماس ها برای این امور، خط های ارتباطی پشتیبانی گاها بسیار شلوغ است و دانش آموزان موفق به رفع مشکلات خود نیستند. این دسته از دوستان با مشاورین خود در ارتباط باشند تا از طریق مشاوره خود مشکلات فوق را پیگیری کنند و درصورت عدم همکاری مشاور با دانش آموز، ثبت شکایات و انتقادات موجه و قابل پیگیری است.
  • عدم دریافت به موقع محصولات نیز یکی از مواردی است که گاها باعث نارضایتی و ناراحتی دانش آموزان حرف آخری میشود. در صورتی که به هر دلیلی محصولات خود را دیر دریافت کردید میتوانید نسبت به ثبت شکایات خود اقدام کنید تا سریعا امر شما پیگیری شود.

 

از چه طریق شکایات خود را ثبت کنیم؟

دانش آموزان و داوطلبان عزیز میتوانند برای ثبت شکایات خود از حرف آخر پیام و مسندات خود را به آیدی تلگرامی Harfehakhar98@ و یا شماره 09106620394 ارسال کنند که سریعا نسبت به پیگیری و رفع آن اقدام شود.

  • مشاوره کنکوری
  • مشاوره انگیزشی
  • ارتباط با مشاورین ارشد
  • ارتباط با رتبه برترهای حرف آخر
  • خرید محصولات کنکوری
  • پشتیبانی

ثبت شکایات از حرف آخر

 

دیدگاه‌ها (0)

*
*

3 × سه =

enamad