جمعبندی کنکور ۹۸ حرف اخر- جمع بندی کنکور ۹۸ حرف اخر

به روال هر سال بنابر بر شرایط زمانی کنکور امسال نیز جمعبندی کنکور ۹۸ حرف اخر با تلاش اساتید بی نظیر مجموعه حرف اخر تدریس و آماده شد. دلایلی متعددی برای تهیه پکیج های جمعبندی کنکور ۹۸ حرف اخر وجود دارد که به طور مفصل به تشریح آنها خواهیم پرداخت. خوشبختانه جمعبندی کنکور ۹۷ برای داوطلبان بسیار موثر واقع شد و تاثیر مثبت و بزرگی در کسب رتبه و افزایش درصد آنها داشت. این تجربه بسیار عالی باعث شد که اساتید حرف اخر با جدیت بیشتر و روش های بهتر جمعبندی کنکور ۹۸ را تدریس و آماده کنند.

جمعبندی کنکور 98 حرف اخر

جمعبندی کنکور ۹۸ حرف اخر

کنکور سراسری از حیث زمانی و مطالعه مقوله فرسایشی و خسته کننده است. در طول مسیر موفقیت در کنکور دانش آموزانی زیادی به صورت کلی از هدف و برنامه خود دور میشوند و رغبتی برای ادامه در آنها دیگر دیده نمیشود. یک منبع مناسب از حیث شیوه تدریس و زمان آن می تواند به کلی همه چیز را دگرگون کند و باعث اشتیاق داوطلب کنکوری برای ادامه راه و موفقیت شود. بنابر حساسیت موجود در کنکور ۹۸ بخصوص در رشته تجربی اساتید حرف اخر به صورت بسیار حرفه ای جمعبندی کنکور ۹۸ را تدریس کرده اند تا امید و انگیزه از دست رفته بسیاری از داوطلبان و دانش اموزان کنکوری برگردد و مجددا به جرگه موفقیت و رقابت وارد شوند.

مزایایی جمعبندی کنکور ۹۸ حرف اخر

رقابت در کنکور سراسری تیپ های مختلف دانش آموزان و داوطلبان را شامل میشود. مزایایی که جمعبندی کنکور ۹۸ حرف اخر دارد میتواند به همه دانش اموزان کمک شایان و قابل توجه ای داشته باشد که به توضیح آن خواهیم پرداخت.

مناسب برای همه داوطلبان

دسته ای از داوطلبان از مهرماه و قبل از آن مطالعه برای کنکور را شروع کرده اند، از دی ماه بخواهند وارد دوران مرور و جمعبندی شوند، منبعی می تواند به آنها کمک کند که در شیوه تدریس، زمان ارائه و تطبیق با کنکور سراسری دارای نقاط قوت باشد. که خوشبختانه جمعبندی کنکور ۹۸ حرف اخر این سه ویژگی یعنی شیوه تدریس عالی، زمان مناسب و تطبیق با کنکور سراسری را دارا و مد نظر قرار داده است. بنابراین با اطمینان کامل می توانند دوران مرور خود را شروع کنند.

برای شروع دیر نشده است

شاید خیلی از دوستان کنکوری و دانش آموزان سال دوازدهم به دلایل متعددی نتوانسته اند که با کیفیت و به صورت جدی مطالعه کنند و خود را برای کنکور آماده کنند. جمعبندی کنکور ۹۸ حرف اخر به دلیل زمان مناسب تدریس، تاکید روی نکات مهم کنکوری و حل تست، سکوی پرتابی برای رسیدن به رتبه و هدف دوستانی است که هنوز شورع نکردن و یا خیلی دیر استارت موفقیت را زده اند. برای رسیدن به هدفتان با پکیج جمعبندی کنکور ۹۸ حرف اخر هنوز دیرنشده است.

تاکید اساسی روی نکات مهم کنکوری

یکی از ویژگی های اصلی جمعبندی کنکور ۹۸ حرف اخر تاکید ویژه روی نکات مهم و کنکوری است. در پکیج های جمعبندی برخلاف پکیج های صفرتا صد فقط روی نکات مهم و کنکوری تاکید میشود و سعی شده از پرداختن و تدریس مباحث کم اهمیت اجتناب شود و فقط و فقط روی مباحث کنکوری تمرکز شود.

مزایایی تدریسدر پکیج جمعبندی کنکور ۹۸ حرف اخر

استفاده از روش پویا نمایی برای درک مفهومی و شهودی مباحث حفظیاتی

به کارگیری روش های سریع محاسباتی برای دروس محاسباتی

تدریس مفهومی دروس عمومی

حل تست های کنکور و تالیفی

مشاوره و تهیه جمعبندی کنکور ۹۸ حرف اخر

دانش آموزان نظام جدید و داوطلبان کنکور نظام قدیم برای مشاوره و تهیه جمعبندی کنکور ۹۸ حرف اخر از دفتر مرکزی این انتشارات در تهران با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرماید.

 • مشاوره کنکوری
 • مشاوره انگیزشی
 • تهیه جمعبندی های حرف آخر
 • ارتباط با مشاورین ارشد حرف آخر

جمعبندی کنکور 98 حرف اخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست