حرف آخر
حرف آخر

دانلود رایگان برنامه دو ماهه حرف آخر

دانلود رایگان برنامه دو ماهه حرف آخر را برای دانش آموزان و داوطلبانی که پروژه 6040 را تهیه کرده اند اختصاص دادیم. سایر داوطلبانی که پکیج های 6040 را در اختیار ندارند بعد از تهیه پکیج دو ماهه میتوانند از برنمه دو ماهه حرف آخر استفاده کنند. محدودیت زمان برای داوطلبان باعث شده که خیلی از کنکوری ها نتوانند به موقع مباحث آموزشی و یادگیری را تمام کنند به همین منظور موسسه حرف آخر برنامه دو ماهه را ارائه کرده است که داوطلبان بتوانند در ظرف دو ماه به درصد بالای در دروس عمومی و اختصاصی برسند.

 

دانلود رایگان برنامه دو ماهه حرف آخر

این روزها خیلی از دانش آموزان حرف آخری پیگیر برنامه دو ماهه هستند. اما برنامه دوماهه چیست؟؟ هم اکمون موسسه حرف اخر برای زمان باقی مانده تا کنکور دو برنامه 50 درصد و 80 درصد ارائه کرده است. داوطلبان برحسب نیاز آموزشی، زمان، توانایی و انتظار از خود میتوانند بخشی از این برنامه را تهیه و استفاده کنند. شاید داوطلبی بخواهد فقط در حد 50 درصد از مباحث را مطالعه کنند که برنامه ریزی مربوط به مطالعه 50 درصد کلیه دروس عمومی و اختصاصی در اختیارش قرار داده میشود. اما داوطلبانی که پروژه 6040 را در اختیار دارند نیاز به تهیه برنامه دو ماهه( منظور پکیج های آموزشی) ندارند فقط میتوانند از دفتر چه برنامه ریزی آن استفاده کنند که به همین منظور دانلود رایگان برنامه دو ماهه حرف آخر را همین پست قرار داده ایم.

 

کدام دوره آموزشی میتوانند از برنامه دو ماهه حرف آخر استفاده کنند؟

برناهه دو ماهه برای هر دو دوره نظام قدیم و نظام جدید با توجه به منابع آموزشی و درسی مربوط به هر دوره تدریس شده است. ویژگی خوب برنامه دوماهه انسجام در مطالعه و زمان کم آن است. داوطلبان با اختصاص زمان کم میتوانند مهمترین بخش از هر درس را مطالعه کنند و به درصد بالای دست پیدا کنند. روزهای طلایی و پایانی کنکور است استفاده از این زمان طلایی میتوانند مسیر زندگی شما را تغییر دهد بنابراین نهایت استفاده را زمان ببرید.

 

دانلود رایگان برنامه دو ماهه حرف آخر

 

برنامه50و80 -اختصاصی نظام جدید

روی لینک بالا کلیک کنید.

لازم به ذکر است که برنامه دو ماههحرف آخر برای دروس عمومی نظام جدید و دروس نظام قدیم به زودی در سایت قرار میگیرد.

 

ارتباط با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان دوره نظام جدیدو نظام قدیم برای مشاوره رایگان و تهیه محصولات کنکوری حرف آخر میتوانند با شماره 09106620394 تماس حاصل فرمایند.

 • مشاوره کنکوری
 • تهیه محصولات حرف آخر
 • ارتباط با مشاورین ارشد
 • ارتباط با رتبه برتهای حرف آخر

دانلود رایگان برنامه دو ماهه حرف آخر

دیدگاه‌ها (2)
5 based on 1 reviews

*
*

6 + دوازده =

  amir ali پاسخ

  خیلی وقت بود منتظر این برنامه بودم حتی با موسسه هم تماس گرفتم... ممنونم از زحماتتونننننننن

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که تونسته ایم برای دانش آموزان حرف آخری کاری انجام بدهیم