دانلود برنامه دو ماهه – دانلود رایگان برنامه دو ماهه حرف آخر

دانلود رایگان برنامه دو ماهه حرف آخر را برای دانش آموزان و داوطلبانی که پروژه ۶۰۴۰ را تهیه کرده اند اختصاص دادیم. سایر داوطلبانی که پکیج های ۶۰۴۰ را در اختیار ندارند بعد از تهیه پکیج دو ماهه میتوانند از برنامه دو ماهه حرف آخر استفاده کنند. محدودیت زمان برای داوطلبان باعث شده که خیلی از کنکوری ها نتوانند به موقع مباحث آموزشی و یادگیری را تمام کنند به همین منظور موسسه حرف آخر برنامه دو ماهه را ارائه کرده است که داوطلبان بتوانند در ظرف دو ماه به درصد بالای در دروس عمومی و اختصاصی برسند.

دانلود رایگان برنامه دو ماهه حرف آخر

سوال خیلی از داوطلبان این است که برنامه دوماهه چیست؟  گروهی از دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به دلایل متعددی به موقع نمیتوانند برنامه کنکور خود را شروع کنند. شاید از نظر خیلی ها، این گروه از داوطلبان محکوم به شکست هستند. اما حرف آخر برای این عزیزان چاره اندیشی کرده است. به شرطی که فقط دو ماه از زمان خود را به برنامه دو ماهه حرف آخر اختصاص بدهند. برنامه دو ماهه یا ۶۰۴۰ از دو بخش آموزش(۶۰ روز) و مرور(۴۰ روز) تشکیل شده است. کافیست ۲ ماه از زمان طلایی خود را به یادگیری و آموزش به سبک حرف آخر اختصاص بدهید. روش های به کار گرفته شده از قبیل تکنیک های پویا نمایی و راهکارهای سریع محاسباتی، مانند یک سکوی پرتاب شما را به هدفتان خواهد رساند.

تشریح بیشتر برنامه ۶۰ روزه

شاید خیلی ها معتقد باشند که با ۲ ماه نمیتوان به مصاف کنکور رفت. این دیدگاه ناشی و متاثر از روش های سنتی در فضای رسمی آموزش میباشد. عدم کارایی روش های سنتی باعث شکل گیری دیدگاه اشتباه در مورد زمان مطالعه کنکور شده است. روش معمول و رایج برای کسب آمادگی آزمون سراسری، حفظ کردن مطالب درسی میباشد. این روند فرسایشی، باعث اتلاف زمان و انرژی دانش آموزان و داوطلبان کنکوری شده است. حرف آخر برای اولین بار در کشور، از روش های در آموزش استفاده کرده، که مورد تایید نظام های آموزشی پیشرفته جهان است. این سبک از تدریس باعث تقویت حافظه بلند مدت و تصویری دانش آموزان و داوطلبان کنکوری شده است. بنابراین با اختصاص ۲ ماه از زمان طلایی خود میتوانید رتبه دلخواه خود را کسب کنید.

آیا بعد ازبرنامه دو ماهه، مرور و جمعبندی ارائه شده است؟

مرور و جمعبندی یکی از آیتم های مهم موفقیت در کنکور است. حرف آخر برای این منظور ۲۰ آزمون جامع سوالات احتمالی کنکور را طراحی کرده است. سوالات با دقت بالای طراحی شده اند به نحوی که حداقل با آزمون سراسری بالغ بر ۷۰ درصد تطبیق دارد. این آزمون ها دارای پاسخنماست. یعنی اساتید بجز حل تست، درسنامه هر سوال را نیز به صورت تصویری حل و تشریح میکنند. شما میتوانید با ۲۰ آزمون چندین مرحله بخش مرور و جمعبندی را انجام دهید.

من چندین سال از مطالعه و درس دور بوده ام آیا میتوانم از این پکیج استفاده کنم؟

بخشی از داوطلبان کنکور، کسانی هستند که چندین سال از مطالعه و کنکور به دور بوده اند. و احساس میکنند دیگر نمیتوانند کنکور موفقی را پشت سر بگذارند. حرف آخر در کلیه پکیج های کنکوری، آموزش و تدریس را از پایین ترین سطح شروع کرده است. بنابراین داوطلبانی که از مطالعه به دور بوده اند نگران آموزش و یادگیری نباشند.

ارتباط با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر

دانش آموزان و داطلبان کنکوری برای سفارش ۶۰۴۰ حرف آخر و ثبت نام در طرح نخبگان حرف آخر میتوانند با شماره های ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ و ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرماید.

 • مشاوره کنکوری
 • تهیه محصولات حرف آخر
 • ارتباط با مشاورین ارشد
 • ارتباط با رتبه برتهای حرف آخر

دانلود رایگان برنامه دو ماهه حرف آخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  ۱۰ دیدگاه. Leave new

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست