برنامه دو ماهه کنکور رایگان – دانلود رایگان برنامه دو ماهه حرف اخر

دانلود برنامه دو ماهه کنکور رایگان حرف آخر را برای دانش آموزان و داوطلبانی که پروژه 6040 را تهیه کرده اند اختصاص دادیم. سایر داوطلبانی که پکیج های 6040 را در اختیار ندارند بعد از تهیه پکیج دو ماهه میتوانند از برنامه دو ماهه حرف آخر استفاده کنند. محدودیت زمان برای داوطلبان باعث شده که خیلی از کنکوری ها نتوانند به موقع مباحث آموزشی و یادگیری را تمام کنند به همین منظور موسسه حرف آخر برنامه دو ماهه را ارائه کرده است که داوطلبان بتوانند در ظرف دو ماه به درصد بالای در دروس عمومی و اختصاصی برسند.

دانلود برنامه دو ماهه کنکور رایگان حرف آخر

سوال خیلی از داوطلبان این است که برنامه دوماهه چیست؟  گروهی از دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به دلایل متعددی به موقع نمیتوانند برنامه کنکور خود را شروع کنند. شاید از نظر خیلی ها، این گروه از داوطلبان محکوم به شکست هستند. اما حرف آخر برای این عزیزان چاره اندیشی کرده است. به شرطی که فقط دو ماه از زمان خود را به برنامه دو ماهه حرف آخر اختصاص بدهند. برنامه دو ماهه یا 6040 از دو بخش آموزش(60 روز) و مرور(40 روز) تشکیل شده است. کافیست 2 ماه از زمان طلایی خود را به یادگیری و آموزش به سبک حرف آخر اختصاص بدهید. روش های به کار گرفته شده از قبیل تکنیک های پویا نمایی و راهکارهای سریع محاسباتی، مانند یک سکوی پرتاب شما را به هدفتان خواهد رساند.

تشریح بیشتر برنامه 60 روزه

شاید خیلی ها معتقد باشند که با 2 ماه نمیتوان به مصاف کنکور رفت. این دیدگاه ناشی و متاثر از روش های سنتی در فضای رسمی آموزش میباشد. عدم کارایی روش های سنتی باعث شکل گیری دیدگاه اشتباه در مورد زمان مطالعه کنکور شده است. روش معمول و رایج برای کسب آمادگی آزمون سراسری، حفظ کردن مطالب درسی میباشد. این روند فرسایشی، باعث اتلاف زمان و انرژی دانش آموزان و داوطلبان کنکوری شده است. حرف آخر برای اولین بار در کشور، از روش های در آموزش استفاده کرده، که مورد تایید نظام های آموزشی پیشرفته جهان است. این سبک از تدریس باعث تقویت حافظه بلند مدت و تصویری دانش آموزان و داوطلبان کنکوری شده است. بنابراین با اختصاص 2 ماه از زمان طلایی خود میتوانید رتبه دلخواه خود را کسب کنید.

آیا بعد ازبرنامه دو ماهه، مرور و جمعبندی ارائه شده است؟

مرور و جمعبندی یکی از آیتم های مهم موفقیت در کنکور است. حرف آخر برای این منظور 20 آزمون جامع سوالات احتمالی کنکور را طراحی کرده است. سوالات با دقت بالای طراحی شده اند به نحوی که حداقل با آزمون سراسری بالغ بر 70 درصد تطبیق دارد. این آزمون ها دارای پاسخنماست. یعنی اساتید بجز حل تست، درسنامه هر سوال را نیز به صورت تصویری حل و تشریح میکنند. شما میتوانید با 20 آزمون چندین مرحله بخش مرور و جمعبندی را انجام دهید.

من چندین سال از مطالعه و درس دور بوده ام آیا میتوانم از این پکیج استفاده کنم؟

بخشی از داوطلبان کنکور، کسانی هستند که چندین سال از مطالعه و کنکور به دور بوده اند. و احساس میکنند دیگر نمیتوانند کنکور موفقی را پشت سر بگذارند. حرف آخر در کلیه پکیج های کنکوری، آموزش و تدریس را از پایین ترین سطح شروع کرده است. بنابراین داوطلبانی که از مطالعه به دور بوده اند نگران آموزش و یادگیری نباشند.

ارتباط با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر

دانش آموزان و داطلبان کنکوری برای سفارش 6040 حرف آخر و ثبت نام در طرح نخبگان حرف آخر میتوانند با شماره های 09120085450 و 09106620394 تماس حاصل فرماید.

 • مشاوره کنکوری
 • تهیه محصولات حرف آخر
 • ارتباط با مشاورین ارشد
 • ارتباط با رتبه برتهای حرف آخر

دانلود رایگان برنامه دو ماهه حرف آخر

 

10 نظر در “برنامه دو ماهه کنکور رایگان – دانلود رایگان برنامه دو ماهه حرف اخر

 1. amir ali گفت:

  خیلی وقت بود منتظر این برنامه بودم حتی با موسسه هم تماس گرفتم… ممنونم از زحماتتونننننننن

  1. تیم رتبه برتر حرف آخر گفت:

   سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که تونسته ایم برای دانش آموزان حرف آخری کاری انجام بدهیم

 2. arshin گفت:

  لطفا واسه نظام قدیم بزارید

  1. تیم رتبه برتر حرف آخر گفت:

   سلام دوست عزیز
   به زودی واسه نظام قدیم هم را هم میزاریم

 3. Sadra گفت:

  سلام من زیست 6040 پارسال رو دارم برای کنکور 98 ، برای کنکور 99 می خوام استفاده کنم مشکل نداره از زیست 6040 پارسال استفاده کنم ؟

  1. فواد شهسواری گفت:

   سلام بله میتونی

 4. raziyeh.f.b گفت:

  سلام برنامه رایگان تون جزوه هستش یا سی دی
  بعد واسه نظام قدیم انسانی نمیزارید
  بعد اگه سی دی هستن این سی دی ها رو که باید بخری چه قیمتی هستن

  1. فواد شهسواری گفت:

   سلام
   متاسفانه این برنامه موجود نیس
   برای گروه ازمایشی انسانی پکیج های عربی- زبان- دین و زندگی و ادبیات موجوده

   1. نگار گفت:

    خب برنامه رایگان کجاست لینک دانلود نداره این صفحه…..
    فقط برای سه تا درس لینک گذاشتید مگه یه برنامه کلی نیست؟

 5. Mobina گفت:

  سلام چطوری باید دانلود کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *