دانلود رایگان جزوه عربی حرف آخر

این بار برای شما اوطلبان کنکور دانلود رایگان جزوه عربی حرف آخر را قرار داده ایم. شاید خیلی از داوطلبان به این جزوه دسترسی نداشته باشند به همین دلیل جهت سهولت دسترسی دانلود رایگان جزوه عربی حرف آخر را قرار داده ایم. بی شک خیلی از دانش آموزان دوره نظام جدید و داوطلبان کنکور نظام قدیم استاد محمد واعظی دبیرعربی موسسه حرف اخر را میشناسند. استاد واعظی مبدع سبک جدید تدریس درس عربی به شیوه ترکیبی و نقشه راه است. داوطلبان زیادی بوده که در فاصله کمتر از ۲ ماه مانده به کنکور سراسری با پکیج عربی جامع حرف آخر درصد بالای ۷۰ در کنکور سراسری کسب کرده اند. این واقعیت برای بسیاری از داوطلبان که در درس عربی ضعف اساسی دارند و درصد بسیار پایینی را کسب میکنند نوید دهنده موفقیت و کسب رتبه برتر است.

 

ویژگی عربی حرف آخر

عربی جامع نظام جدید حرف آخر و جامع نظام قدیم همانگونه که از اسم پکیج مشخص است به صورت جامع تدریس شده است. استاد واعظی با روش ترکیبی و با استفاده از نقشه راه به زیبای و با سبک نوین عربی را بسیار متفاوت تدریس کرده است. برای کسب درصد بالا در درس عربی کنکور کافیست که فقط ۲۲ ساعت از زمان خود را به عربی حرف آخر اختصاص بدهید. بله درست شنیدید، اختصاص فقط ۲۲ ساعت از زمان خود به پکیج عربی حرف آخر کمک میکند تا درصد بالای ۷۰ در کنکور سراسری کسب کنید.

 

دانلود رایگان جزوه عربی حرف آخر

 

تاثیر عربی در کسب رتبه

عربی دارای ضریب ۲ میباشد. اما تاثیر قوی و زیادی که کسب رتبه دارد. بسیاری از داوطلبان قادر به کسب درصد بالا در این درس نیستند. از طرفی سوالات مفهومی دین و زندگی و سوالات بخش های مختلف ادبیات باعث میشود که داوطلب درصد پایین در دروس عمومی کسب کند. این در حالیست که تاثیر درصد دروس عمومی به شدت در کسب رتبه تاثیرگذار است. به قول رتبه برترهای کنکور سراسری درصد بالای درس عربی آسانسور کنکوراست.

 

دانلود رایگان جزوه عربی حرف آخر

برای دانلود رایگان جزوه عربی حرف آخر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود جزوه عربی

 

سایر مقالات مشابه

برای دانلود سایر جزوات دیگر حرف آخر میتوانید روی دانلود رایگان کتاب پارادوکس زیست شناسی حرف آخر، دانلود رایگان جزوه شیمی حرف آخر ، دانلود رایگان زیست حرف آخر و دانلود رایگان برنامه دو ماهه حرف آخر کلیک کنید.

 

ارتباط مستقیم با دفتر مرکزی حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری میتوانند با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱ با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر و دفتر مرکزی انتشارات حرف آخر برای تهیه محصولات کنکوری و مشاوره در تماس باشند.

 • تهیه محصولات کنکوری حرف آخر
 • ارتباط با مشاورین ارشد
 • ارتباط با رتبه برترهای حرف آخر

دانلود رایگان جزوه عربی حرف آخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad