دانلود رایگان ۶۰۴۰ حرف آخر- ۲۰ درصد حرف آخر

دانلود رایگان ۶۰۴۰ حرف آخر برای آن دسته از دوستانی است که به دلایلی حرف آخر را نمیشناسند و قصد دارند با یک نمونه تدریس عالی بیشتر با این مجموعه بی نظیر آشنا شوند و در بین این همه منبع مختلف در بازار کنکور بهترین منبع را انتخاب کنند و فصلی جدیدی پر از موفقیت در کنکور سراسری را برای خود رقم بزنند.

 

دانلود رایگان ۶۰۴۰ حرف آخر

خوشبختانه هر ساله تعداد زیادی از دانش آموزان حرف آخری روی صندلی کلاس های پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی دانشگاه برتر قرار میگیرند. علت اصلی این موفقیت بزرگ، ایجاد مثلث موفقیت است(تلاش، منبع کنکوری و برنامه ریزی). موسسه حرف آخر دو ضلع از مثلث موفقیت( منبع کنکوری و برنامه ریزی) را در اختیار شما دوستان کنکوری قرار میدهد در زمینه مشاوره انگیزشی نیز مشاوران رتبه برتر ما کنارتان هستند. برای برتر شدن شما، همه زمینه آماده است کافیه خودتان بخواهید و شروع کنید. برای آشنای بیشتر با منابع بی نظیر حرف آخر قسمتی را بعنوان دانلود رایگان ۶۰۴۰ حرف آخر قرار داده ایم تا شما عزیزان کنکوری بتوانید بیشتر با حرف آخر آشنا شوید و به جرگه دانش آموزان حرف آخری بپیوندید.

 

۶۰۴۰ حرف آخر چیست؟؟

شاید سوال خیلی از شما دوستان این باشد که اصلا ۶۰۴۰ حرف آخر چیست؟؟ قسمت ۶۰ این پروژه برنامه ای ۲ ماهه برای دوستان کنکوری است. کلیه دروس عمومی و تخصصی در یک برنامه ۲ ماهه طراحی شده است و حدود ۳۰۰ ساعت زمان نیاز است تا شما کنکوری عزیز با کیفیت عالی بتوانید کلیه دروس عمومی و تخصصی را یاد بگیرید و کنار بگذارید. قسمت ۴۰ به ۲۰ آزمون جامع شبیه ساز کنکور اشاره دارد. سوالات در ۲۰ دفترچه کاغذی طراحی شده و پاسخنامه به صورت تصویری در پکیج های DVD طراحی شده است. نکته قابل توجه و مهم در این پاسخنامه ها، مرور و درسنامه مجدد تک تک سوالات است. اساتید حرف آخر با این ۲۰ آزمون سه هدف اساسی را نشانه گرفتند؛ تست های حرفه ای، مرور و جمعبندی. دوستان کنکوری میتوانند با این مجموعه در ۱۰۰ روز آموزش، تست و مرور در کنار هم داشته باشند.

 

نحوه دانلود رایگان ۶۰۴۰ حرف آخر

به دلیل حجم بالای پکیج رایگان ۶۰۴۰ حرف آخر، واحد ارسال و تولید فیلم موسسه حرف آخر تصمیم به تهیه این مجموعه رایگان به صورت DVD و ارسال برای همه دانش آموزان گرفته است. دانش آموزان عزیز و داوطلبان کنکور میتوانند با تماس با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ پکیج رایگان  ۶۰۴۰ حرف آخر را سفارش یا از لینکی زیر استفاده کنند.

 

۵ روز با حرف آخر

پکیج های رایگان موسسه  حرف آخر

 

مشاوره و ارتباط با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای مشاوره رایگان و ارتباط با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرمایند.

 • مشاوره کنکوری
 • مشاوره انگیزشی
 • تهیه محصولات حرف آخر
 • ارتباط با مشاورین ارشد

دانلود رایگان 6040 حرف آخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست