درصد ۱۰۰ در کنکور با ۱۵ دقیقه- چطوری در کنکو ۱۰۰ بزنیم

درصد 100 در کنکور با 15 دقیقه

کسب درصد ۱۰۰ در کنکور با ۱۵ دقیقه شاید برای شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری مقداری غیرقابل باور باشد. اما امروز ما قصد داریم به شما تکنیک ساده را آموزش بدهیم که بتوانید در ۱۵ دقیقه در دروسی که ضعیف هستی درصد ۱۰۰ را کسب کنید. این آموزش مبتنی بر قانون ۱۵ دقیقه ساموئل اسمایلز نویسنده کتاب پرفروش اعتماد به نفس است. مشکل اساسی که در برنامه ریزی دانش آموزان و داوطلبان کنکوری وجود دارد، ترس از مواجه شدن با ضعف ها و قبول شکست در برابر آنهاست. بسیاری از داوطلبان کنکوری عادت دارند که مدام رفع مشکلات یادگیری و آموزش را به وقت دیگری موکول و با این کار خود فریبی را قبول کنند. اما ما امروز به شما خواهیم گفت که چگونه درصد ۱۰۰ در کنکور با ۱۵ دقیقه را به آسانی رقم بزنید.

 

درصد ۱۰۰ در کنکور با ۱۵ دقیقه

ساموئل اسمایلز، روانشناس و نویسنده کتاب پر فروش ” اعتماد به نفس” در کتاب خود از قانون ۱۵ دقیقه صحبت کرده است. به اعتقاد ایشان میتوان به زمان فقط ۱۵ دقیقه در روز خیلی از کارهای بزرگ را انجام داد که در شرایط عادی از مواجه شدن با آن ترس داریم. اسمایلز اعتقاد دارد که تغییرات کوچک و مستمر، قدرت بزرگی را خلق خواهند کرد. همه دانش آموزان و داوطلبان به اندازه کافی وقت دارند که روزانه برای دروسی که ضعیف هستند ۱۵ دقیقه وقت اختصاص بدهند و با اختصاص ۱۵ دقیقه تست به صورت مستمر و روزانه به بالاترین سطح آمادگی در دروس مد نظر برسند.

 

برنامه ریزی براساس قانون ۱۵ دقیقه

قطع یقین داوطلبان و دانش آموزان در همه دروس نقطه قوت یا ضعف مطلق ندارند. سعی کنید با تهیه چک لیست وضعیت همه دروس را با عنوان” قوی و ضعیف” مشخص کنید. برای دروسی که نقطه قوت دارید و یا متوسط هستید برنامه ریزی کنید و بخشی از زمان خود را با تایم های ۱۵ دقیقه ای برای دروسی که ضعیف هستید مشخص کنید. روزانه ۱۵ دقیقه به مباحثی که مشکل دارید اختصاص بدهید. این کار باعث میشود در کوتاه مدت قدم های اساسی برای دروسی که ضعیف هستید بردارید و ترس ذهنی شما نسبت با آن کاهش پیدا میکند.

 

ارتباط با دفتر مرکزی حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برا ی دریافت مشاوره رایگان و سفارش محصولات حرف آخر از دپارتمان رتبه برتر حرف آخر با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱ تماس حاصل فرمایند.

 • مشاوره کنکوری و تحصیلی
 • ارتباط با مشاورین ارشد
 • سفارش محصولات حرف آخر

 

 

مفاهیم شیمی دهم و یازدهم حرف آخر

مسایل شیمی دهم و یازدهم حرف آخر

بورسیه حرف آخر

انجمن دانش آموزان حرف آخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  ۲ دیدگاه. Leave new

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست