دروس تاثیر گذار در رشته انسانی – موفقیت در کنکور رشته انسانی

دروس تاثیر گذار در رشته انسانی

دروس تاثیر گذار در رشته انسانی به دلیل عدم وجود آموزش کافی و صحیح مورد بی مهری دانش آموزان و داوطلبان کنکوری این رشته قرار میگیرد. دروس ریاضی، زبان و عربی از دورس رتبه آور و تاثیر گذار در رشته انسانی محسوب میشوند. اما اکثریت دانش آموزان و داوطلبان این گروه آزمایشی به دلیل عدم دسترسی به اموزش مناسب و ضعف پایه ای در این دروس در آزمون سراسری از مطالعه و تست های آنها صرف نظر میکنند و وقت خود را به مطالعه و تست سایر دروس اختصاص میدهند. این امر اشکال اساسی مطالعه و تست زنی گروه انسانی محسوب میشود. که در این مقاله قصد داریم به تشریح بیشتر آن بپردازیم.

 

دروس تاثیر گذار در رشته انسانی

ماهیت مفهومی و حفظ کردنی بیشتر دروس انسانی  به همراه عدم دسترسی به آموزش مناسب باعث شده که دانش آموزان و داوطلبان کنکوری وقت بیشتری را برای دروس حفظیاتی اختصاص بدهند. این در حالی است که کسب درصد متوسط در دروس ریاضی، زبان و عربی به همراه سایر دروس میتوانند برای کسب رتبه برتر بسیار کمک کننده باشد.  بررسی کارنامه اولیه داوطلبان گروه انسانی نشان میدهد که بیشتر داوطلبان قادر به پاسخگویی تست این سه درس نیستند و اقلیت بسیار کمی از داوطلبان میتوانند درصد متوسطی از تست های این دروس را کسب کنند.

 

 

ضعف رقیب نقطه قوت شما باشد

آزمون سراسری، رقابتی بزرگ در عرصه علمی کشور محسوب میشود.  داوطلبان تلاش میکنند درصد بالا در دروس و رتبه عالی کسب کنند. اما گروهی بزرگی از داوطلبان در برخی دروس مهارتی ضعیف عمل میکنند و زمان خود را به سایر دروس اختصاص میدهند. در گروه انسانی برای کسب رتبه برتر باید روی سه درس تاثیرگذار به طور ویژه کار شود چون این سه درس به جرات ضعف مشترک ۸۵ درصد داوطلبان گروه انسانی است. برای احراز رتبه برتر باید در کنار مطالعه سایر دروس وقت ویژه برای آنها اختصاص داده شود. این امر از اینجا که ضعف اکثریت داوطلبان است به کسب رتبه برتر شما بسیار کمک میکند. حتی کسب متوسط در این دروس میتوانند هزاران نفر رتبه شما را جابجا کنند.بنابراین دروس تاثیر گذار در رشته انسانی پلی بین موفقیت و داوطلب محسوب میشود که عدم توجه به آن باعث عدم موفقیت در این گروه آزمایشی میشود.

 

ترس از مواجه شدن

مشکل اساسی در این زمینه ترس از مواجه شدن با نقاط ضعف است. داوطلبان همیشه از مواجه شدن با ترس ها و ضعف هایشان واهمه دارند و مدام آن را به تعویق می اندازند تا زمان طلایی کنکور سپری شود. برای برتر شدن در قدم نخست به سراغ ضعف و شکست هایتان بروید و آنها را تقویت کنید. این امر از حیث روحی نیز باعث افزایش اعتماد به نفس و انگیزه شما نیز میشود.

 

پکیج های جادوی حرف آخر برای گروه انسانی

موسسه حرف آخر برای گروه انسانی ۴ درس ادبیات، زبان ، عربی و دین و زندگی را به صورت ویژه کار کرده است. آموزش مفهومی و شهودی همراه با آموزش حل تست های کنکوری در بازه زمانی کم کمک میکند تا بتوانید درصد بالای در این دروس، بخصوص درس عربی و زبان کسب کنید. تدریس منحصربفرد با تکنیک های ویژه کمک میکند در هر سطحی که باشید درصد بالای ۸۰ کسب کنید و کنکور را با موفقیت سپری کنید.

 

اساتید  دروس عمومی

استاد محمد واعظی مدرس عربی

استاد مجتبی محمودی مدرس زبان

استاد محسن منتظری مدرس ادبیات

استاد یوسفیانپور مدرس دین و زندگی

 

ارتباط با ما

جهت کسب مشاوره ویژه رشته انسانی و ارتباط با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر میتوانید با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱ تماس حاصل فرماید.

مشاوره کنکوری

سفارش محصولات حرف آخر

برنامه ریزی

پشتیبانی

 

عربی جامع نظام جدید حرف آخر

دینی دوازدهم حرف آخر

زبان دوازدهم حرف آخر

 

منبع: دپارتمان رتبه برتر حرف آخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad