دین و زندگی دهم حرف آخر – دینی دوره نظام جدید- دینی دهم حرف آخر

دین و زندگی دهم حرف آخر برای دانش آموزان دهم و داوطلبان کنکور نظام جدید ۹۸ توسط استاد یوسفیان پور تدریس شده است. پکیج دین و زندگی دهم حرف آخر به صورت کامل و جامع تا مباحث دین و زندگی دهم را پوشش می دهد. تاکید اصلی در تدریس دین و زندگی دهم آموزش مفهومی و شهودی است و استاد یوسفیان پور سعی کرده که با استفاده از الگو، تصاویر و شهودی سازی این امر را برای شما دانش آموزان و داوطلبان کنکور نظام جدید مهیا کند. لازم به ذکر است که دین و زندگی یازدهم و دوازدهم حرف آخر نیز به همین شیوه برای دانش آموزان و داوطلبان نظام جدید تدریس شده است.

 

ویژگی دین و زندگی دهم حرف آخر

دین و زندگی دهم حرف آخر به صورت کامل و جامع ۱۲ درس را پوشش می دهد. دین و زندگی دارای ظاهر فریبنده است و در کنکور سراسری کمتر داوطلبی می تواند درصد بالا در آن کسب کند. برای آموزش مفهومی و شهودی آن در دین و زندگی دهم حرف آخر از الگوهای طلایی استفاده شده است. این الگوها در واقع راه های میانبر یا کدینگ برای فهم و درک بهتر بخش آیات و احادیث است.

صرف حفظ کردن مطالب، آیات و احادیث در دین و زندگی جوابگو نیست چون این شیوه تدریس فقط روی حافظه کوتاه مدت در نیمکره سمت چپ مغز تاثیر دارد و بعد از مدت کوتاهی دانش آموزان و داوطلبان احساس میکنند که اصلا هیچی از آنچه خواندن در ذهنشان باقی نمانده است. که این امر باعث اضطراب و ناامیدی داوطلبان می شود.

اما استفاده از الگوهای طلایی ضمن تقویت حافظه تصویری روی حافظه بلند مدت نیز تاثیر گذار است و ماندگاری بیشتر دارد. علاوه براین ترکیب آموزش تصویری با الگوهای طلایی سرعت یادگیری و آموزش را بالا می برد و باعث درک مفهومی و شهودی مطالب می شود.

در دین و زندگی دهم حرف آخر علاوه بر تدریس کامل درسنامه، سوالات کنکوری و تالیفی نیز حل و تحلیل می گردد. دانش آموزان و داوطلبان کنکور نظام جدید می تواند با اختصاص زمان بسیار کم به دین و زندگی دهم حرف آخر در کمترین زمان بیشترین بازدهی را داشته باشند و یکبار برای همیشه این درس را یاد بگیرند.

 

ویژگی های بارز دین و زندگی دهم حرف آخر

 • تدریس کامل تمام دروس با استفاده از ۱۴ الگوی طلایی
 • آموزش تصویری و انیمیشن سازی تمام مفاهیم دین و زندگی برای درک بهتر و آسان تر مطالب
 • استفاده و بکارگیری تکنیک های رمز گردانی برای یادگیری سریع آیات(بدون اینکه نیازی به حفظ مطالب باشد)
 • حل تست های کنکوری و تالیفی با الگوهای طلایی جهت تمرین و تکرار
 • صرفه جویی در زمان و هزینه

مزیت آموزش تصویری در دین و زندگی یازدهم نظام جدید حرف آخر

 • درک مفهومی و شهودی مطالب، احادیث و روایات
 • تقویت حافظه تصویری و حافظه بلند مدت
 • ماندگاری بیشتر مطلب در حافظه بلند مدت

 

استاد دین و زندگی دهم حرف آخر

دین و زندگی دهم حرف آخر توسط استاد یوسفیان پور تدریس شده است. به جرات می توان گفت که استاد یوسفیان پور از بهترین مدرسان دین و زندگی کشور است که با نوآوری درشیوه تدریس دین و زندگی سبک جدیدی را ایجاد کرده تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری بتوانند در بازه زمانی کم حداکثر نتیجه را بگیرند و در کنکور سراسری درصد عالی کسب کنند.

 • مدرس شبکه۳ و ۱ سیما و همچنین مدرس برنامه کارنامه ۲۰ شبکه آموزش
 • مولف کتاب مصور دین و زندگی برای کنکور
 • مبتکر طرح جامع دینی ۱۰۰ در ایران( که می توان با ۱۴ الگوی طلایی در کنکور دین وز ندگی را بالا۱۰۰ بزنید)
 • استاد پروازی به تمام استانهای کشور
 • سابقه ۸ سال تدریس در بهترین مراکز آموزشی تهران و سایر استانهای دیگر کشور

 

اهمیت دین و زندگی در کسب رتبه برتر

درس دین و زندگی با ضریب ۳ در بین دروس عمومی دارای اهمیت خاصی است. و هر سال ۲۵ سوال از تست های کنکور را به خود اختصاص می دهد. زدن درصد بالا در این درس می تواند تاثیر خیلی قوی و مثبتی در نتیجه نهایی داشته باشد.

اما این درس در عین اینکه شاید برای خیلی از دوستان کنکوری ساده به نظر برسد اما بسیار پرحجم و به دلیل وجود آیات، متون طولانی، تفاسیر و پیام آیه ها خیلی مشکل و فرار است؛ همچنین به دلیل ماهیت توصیفی و ظاهر ساده آن بسیار گول زننده است. سوالات این درس از دو بخش آیات و متن طرح می شود اما آمیختن موضوع آیات با تست های مربوط به متن باعث سردرگرمی و مشکل داوطلبان سرجلسه کنکور می شود. بسیاری از دوستان  کنکوری گروه تجربی و ریاضی احساس می کنند به دلیل ماهیت حفظیاتی این درس، می توانند براحتی درصد خیلی بالای بزنند.بررسی تست های اخیر کنکورهای سراسر نشان می دهد که طراحی تست های ترکیبی و مفهومی از این درس کار را خیلی مشکل کرده است و نیاز است که داوطلبان عزیز به دقت و به صورت مفهومی با درس دین وزندگی روبرو بشوند.

سه تله گمراه کننده در دین و زندگی

به دلایل زیر داوطلبان کنکور نمی توانند درصد بالای در درس دین و زندگی کسب کنند

 1. داوطلبانی که پایه ضعیفی دارند در برخورد اول با درس دین و زندگی احساس میکنند بسیار راحت و آسان است. بنابراین وقت کافی به این درس اختصاص نمی دهد.
 2. داوطلبانی که اطلاعات دینی و عقیدتی دارند و احساس میکنند این اطلاعات کافی است.
 3. داوطلبانی که تست های دین و زندگی را از قبل کار نکرده اند و آشنای کافی با نحوه تست ها ندارند.

 

مشاوره رایگان و تهیه محصولات کنکوری حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکور می توانید برای دریافت مشاوره رایگان و خرید محصولات کنکوری حرف آخربا شماره های ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ و ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ درارتباط باشند.

 • برنامه ریزی درسی و کنکوری
 • ایجاد لینک بین دانش آموزان و داوطلبان کنکور با رتبه های برتر سالهای قبل
 • انتقال تجربه رتبه های برتر به دانش آموزان
 • چک کردن برنامه هفتگی و کارنامه کنکورهای آزمایشی
 • مشاوره تخصصی
 • مشاوره انگیزشی

کتاب مصور دین و زندگی حرف آخر

دین و زندگی جامع حرف آخر

دین و زندگی دوم حرف آخر

دین و زندگی سوم حرف آخر

دین و زندگی چهارم حرف آخر

محصولات نظام جدید حرف آخر

 

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad