رزرو تخفیفات حرف آخر- تخفیفات ویژه- تخفیف حرف اخر

تخفیف ویژه و استثنایی حرف آخر

رزرو تخفیفات حرف آخر برای آن دسته از داوطلبان و دانش آموزانی که در حال حاضر و با وجود تخفیفات حرف آخر قادر به تهیه پکیج های کنکوری نیستند، کلید خورد. به مناسبت جشن رتبه برترهای کنکور۹۸ حرف آخر برای داوطلبان و دانش آموزان کنکور ۹۹ تخفیفات ویژه در نظر گرفته شد که خوشبختانه با استقبال شدید مواجه شد. با توجه به محدودیت زمانی و نزدیک شدن به تاریخ اتمام تخفیفات، به دستور استاد منتظری رزرو تخفیفات حرف آخر شروع شد.

 

تماس با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ – ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱

رزرو تخفیفات حرف آخر

داوطلبانی که تا ۵ شهریور ماه ۱۳۹۸ موفق به استفاده از تخفیفات حرف آخر نشده اند و امکان استفاده از این تخفیفات را به دلیل شرایط مالی ندارند میتوانند از رزرو تخفیفات ویژه استفاده کنند. این امر باعث میشود که دوستان کنکوری و دانش آموزان بتوانند شرایط استفاده را رزرو و در زمان مناسب نسبت به تهیه پکیج ها اقدام کنند.

 

تخفیفات تکرار نشدنی

در طول سال موسسه حرف آخر به مناسبت های مختلف اقدام به اعطای تخفیفات متعددی میکند. اما بزرگترین تخفیفات ارائه شده به مناسبت جشن رتبه برترهای کنکور بزرگترین رقم تخفیف حرف آخر محسوب میشود و این امر تکرار نشدنی است. بنابراین دانش آموزان و کنکوری ها میتوانند با رزرو تخفیفات از این فرصت طلایی استفاده کنند.

 

تماس با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ – ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱

افتخارات حرف آخر

خوشبختانه هر ساله بر تعداد رتبه برترهای حرف آخر در آزمون سراسری و قبولی در رشته های پزشکی، دندانپزشکی، مهندسی و غیره افزوده میشود. این موفقیت مرهون تلاش شبانه روزی اساتید برتر کشور در مجموعه حرف آخر است؛ چرا که منبع کنکوری قوی با ایجاد انگیزه و اشتیاق و رفع مشکلات آموزشی زمینه برتر شدن در داوطلبان کنکوری را مهیا میکنند.

 

رزرو تخفیفات حرف آخر

ارتباط با دفتر مرکزی حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای رزرو تخفیفات حرف آخر و ارتباط با مشاورین ارشد در دپارتمان رتبه برتر حرف آخر میتوانند با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱ تماس حاصل فرمایند.

 • مشاوره تحصیلی و کنکوری
 • ارتباط با مشاورین رتبه برتر
 • سفارش محصولات حرف آخر
 1. مفاهیم شیمی دهم و یازدهم حرف آخر
 2. مسایل شیمی دهم و یازدهم حرف آخر
 3. فیزیک دهم کنکوری حرف آخر
 4. سوالات احتمالی کنکور ۹۹

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست