رمز موفقیت در کنکور

رمز موفقیت در کنکور سوال ذهنی همه دانش آموزان و داوطلبان کنکوریست. خیلی از داوطلبانی که موفق به کسب رتبه و رشته مورد نظر خود نمیشوند و دنبال رمز موفقیت در کنکور هستند. برای برتر شدن در کنکور سراسری باید راه پرچالش و استرس را طی کرد. چون سرنوشت ساز ترین مقطع زندگی یک دانش آموز یا داوطلب محسوب میشود. آینده داوطلبان کنکور به موفقیت و یا عدم موفقیت در کنکور گره خورده است که در صورت عدم موفقیت و کسب رتبه برتر متاسفانه آینده و زندگی آنها تحت تاثیر این مقطع از زندگی، به کلی دگرگون و تغییر خواهد کرد. بنابراین داوطلبان کنکوری باید با جدید و تلاش بهترین ها را برای خود رقم بزنند تا بعدا دچار پشیمانی نشوند.

 

رمز موفقیت در کنکور

متاسفانه خیلی از خانواده های و دانش آموزان رمز موفقیت در کنکور را صرفا شرکت در آزمون های آزمایشی میدانند و به همین دلیل بدون هیچ گونه آمادگی و آموزش دروس اقدام به شرکت در کنکوری های آزمایشی میکنند. این امر بزرگترین ضربه را به دانش آموز و داوطلب میزند و باعث کاهش راندمان، انرژی، تلف شدن زمان و صرف هزینه های زیادی برای منابع کنکوری میشود. اولین رمز موفقیت در کنکور آموزش و یادگیری است. دانش آموزان و داوطلبان باید قبل از محک زدن آمادگی خود و سنجش توانایی کنکوری، باید به اندازه کافی برای آموزش و یادگیری وقت اختصاص داده باشند. مباحثی که مشکل یادگیری دارند تحت هیچ عنوانی با تست زدن رفع نمیشود. مثلا مشکلات آموزشی در درس زیست که کاملا مفهومی و شهودی است باید با منابع مفهومی به سطح مورد انتظار رسید.

باید و نباید موفقیت

گام دوم رمز موفقیت در کنکور تلاش و پشتکار مستمر و مداوم است. حرکت آهسته و پیوسته به نتیجه و مقصد خواهد رسید. گروه زیادی از داوطلبان متاسفانه تحت تاثیر هیجانات کنکوری به صورت غیر مستمر و با وقفه برنامه کنکوری خود را دنبال میکنند که نتیجه ای جز شکست و ناکامی در کنکور ندارد. کسب رتبه برتر مستلزم تلاش و پشتکار مداوم است.

 

 رمز موفقیت در کنکور
رمز موفقیت در کنکور

ارتباط با ما

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای مشاوره رایگان و ارتباط با مشاورین دپارتمان رتبه برتر حرف آخر میتوانند با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱ تماس حاصل فرمایند.

 • مشاوره کنکوری و تخصصی
 • تهیه محصولات حرف آخر
 • ثبت نام طرح نخبگان
 1. مفاهیم شیمی دهم و یازدهم حرف آخر
 2. مسایل شیمی دهم و یازدهم حرف آخر
 3. فیزیک کنکوری دهم حرف آخر
 4. فیزیک کنکوری یازدهم حرف آخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad