حرف آخر
حرف آخر

سوالات احتمالی کنکور 99

سوالات احتمالی کنکور

سوالات احتمالی کنکور 99 پکیج جدید حرف آخر برای آزمون سراسری99 است. موسسه حرف آخر برای چهارمین سالی متوالی قصد دارد سوالات احتمالی را در اختیار داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید قرار دهد. اولین تجربه سوالات احتمالی کنکور در حرف آخر به سال 96 برمیگردد.  در چند سال گذشته، تبحر و تسلط اساتید حرف آخر در طراحی سوالات کنکوری باعث تطبیق زیاد این سوالات با آزمون های سراسری شده است که این امررضایت داوطلبان را در پی داشته است.

 

سوالات احتمالی کنکور 99

سوالات احتمالی کنکور 99 دارای نقاط قوت زیادی است. این مجموعه سه هدف سوالات احتمالی، آموزش و مرور را نشانه گرفته است. کلیه سوالات در دفترچه های جامع شبیه ساز کنکور طراحی شده است. اما پاسخنامه هرتست به صورت ویدئو و تصویری ارائه شده که اساتید جدا از حل کردن سوالات با روش های نوین و تصویری، درسنامه و نکات مهم کنکوری سوالات را نیز ارائه میدهد و به صورت تقریبی هر آزمون دارای 15 ساعت درسنامه است که به مرور و جمعبندی داوطلبان در روزهای پایانی کنکور بسیار کمک میکند. حرف آخر برای تجزیه و تحلیل سوالات از روش های نوین آموزشی استفاده کرده است. برای مثل برای تحلیل سوالات زیست از روش پویانمایی و انیمیشن های سه بعدی استفاده کرده است این سبک از آموزش به درک مفهومی و بهتر سوالات بسیار کمک میکند.

 

تعداد سوالات احتمالی  99

سوالات احتمالی کنکور 99 در دو مجموعه 10 آزمون و 20 آزمون صورت جامع برای داوطلبان رشته تجربی و ریاضی طراحی و پیش بینی شده است. در کنکور 97 سوالات احتمالی حرف آخر دارای تطبیق بالای 70 درصد بوده است که بیشترین تطبیق در دروس فیزیک، زیست شناسی، ریاضی و دین و زندگی بوده است.

 

ارتباط با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای سفارش پکیج تعداد سوالات احتمالی کنکور 99 حرف آخر میتوانند با شماره های 09106620394 و 09100584851 در تماس باشند.

 1. مشاوره کنکوری و تحصیلی
 2. تهیه سوالات احتمالی کنکوری
 3. ارتباط با مشاورین ارشد
دیدگاه‌ها (2)
5 based on 1 reviews

*
*

20 − 17 =

  صحرایی پاسخ

  خواهشا یکم هزینه این پکیج رو کاهش بدین تا ما هم بتونیم این پکیج رو تهیه کنیم.
  درسته که نسبت به سایر کلاس ها هزینه مناسب تری داره اما باز هم برای ما قیمت نجومی داره
  خیلی ممنون

   فواد شهسواری پاسخ

   سلام داوطلب گرامی
   میتوانی برای بهره مندی از تخفیفات حرف آخر با شماره های 09106620394 و 09120085450 تماس حاصل فرماید

enamad