وب سایت مرکزی حرف آخر
وب سایت مرکزی حرف آخر

قیمت محصولات حرف آخر

سوال بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان کنکور قیمت محصولات حرف آخر است. به همین جهت امروز در این مقاله میخواهیم قیمت محصولات حرف آخر برای دوره نظام جدید و نظام قدیم را خدمت شما دوستان و کنکوری های عزیز ارائه بدهیم.

بر این اساس قیمت هر درس با سایر مشخصات را خدمت شما توضیح و معرفی میکنیم.

قیمت محصولات حرف آخر

قیمت و مشخصات پکیج ریاضی استاد منتظری

استاد منتظری مدرس ریاضی حرف آخر و بهترین و عالی ترین دبیر ریاضی کشور سه پکیج ریاضی تجربی و رشته ریاضی نظام قدیم و ریاضی رشته تجربی نظام جدید تدریس کرده است. شیوه تدریس استاد منتظری الگو محور است و برای هر بخش از ریاضی یک الگو یا راهکار ساده ارائه داده است.

با این راهکارهای ساده دیگر نیاز به حفظ کردن فرمول نیست. این امر باعث میشود زمان آموزش بسیار کم و سریع باشد و از سوی دیگر تست زدن با این راهکارها بسیار کم و سریع است.

قیمت و مشخصات پکیج های ریاضی استاد منتظری

ریاضی رشته تجربی نظام قدیم

قیمت محصولات حرف آخر

 ریاضیات رشته ریاضی نظام قدیم

ریاضی رشته ریاضی نیز با تدریس استاد منتظری آماده شده است که دارای مشخصات ذیل میباشد

قیمت محصولات حرف آخر

شیمی نظام قدیم تدریس دکتر شیروانی

 

قیمت محصولات حرف آخر

 

زیست شناسی نظام قدیم حرف آخر

زیست حرف آخر توسط استاد شعبانی و استاد روان تدریس شده است که با روش پویانمایی و تصاویر سه بعدی کل مباحث زیست را تدریس کرده اند. آموزش مفهومی و شهودی زیست شناسی با این روش باعث شده است که نیاز به حفظ کردن نکات مهم زیست نباشد.

 

قیمت فیزیک حرف آخر

فیزیک حرف آخر توسط استاد کامیار با متد و روش الگو  تدریس شده است که برای هر مبحث در فیزیک یک الگو ارائه داده اند. با این الگوها دیگر نیازی به حفظ کردن فیزیک نیست.

 

دروس عمومی حرف آخر

موسسه حرف آخر تمامی دروس عمومی دوره نظام قدیم را تدریس کرده است. زمان بسیار مناسب، ارائه نقشه راه، جمعبندی، حل تست و ارائه الگوهای طلایی برای دروسی مانند دین و زندگی از ویژگی های دروس عمومی موسسه حرف آخر است.

قیمت و مشخصات دروس عمومی حرف آخر

 

قیمت مجموعه نظام جدید حرف آخر

موسسه حرف آخر برای دانش آموزان دهم، یازدهم و دوازدهم حرف آخر نیز پکیج های کنکوری و تشریحی را تدریس کرده است. تمام پکیج های نظام جدید نیز با الگو و روش پویا نمایی تدریس شده است. که به تشریح و معرفی هر کدام از آنها خواهیم پرداخت.

ریاضی دهم و یازدهم حرف آخر 

استاد منتظری ریاضی دوره نظام جدید را تدریس کرده است که شامل ریاضی دهم، یازدهم و بخش از دوازدهم نظام جدید است. که دارای قیمت و مشخصات زیر است.

شیمی نظام جدید حرف آخر

شیمی نظام جدید با تدریس استاد شیروانی برای دانش آموزان سال دهم، سازدهم و دوازدهم تهیه شده است. که مفاهیم شیمی دهم و یازدهم باهم تدریس شده و مسایل شیمی دهم و یازدهم نیز در یک پکیج تدریس شده است. مفاهیم و مسایل شیمی دوازدهم نیز به صورت جداگانه تدریس شده که دکتر شیروانی در بخش مسایل از سه الگو استفاده کرده است.

قیمت و مشخصات شیمی نظام جدید

 

شیمی حرف آخر

زیست نظام جدید حرف آخر

زیست نظام جدید برای دانش آموزان دهم،یازدهم و دوازدهم با تدریس استاد شعبانی و استاد روان تهیه و آماده شده که تمام مباحث به صورت فول انیمیشن و به صورت کاملا مفهومی وشهودی تدریس شده است.

مشخصات و قیمت زیست نظام جدید حرف آخر

 

قیمت زیست حرف آخر

 

فیزیک نظام جدید حرف آخر

استاد کامیار مدرس فیزیک حرف آخر فیزیک نظام جدید را در سه پکیج فیزیک دهم، فیزیک یازدهم و فیزیک دوازدهم با روش الگو محور تدریس شده است.

 

قیمت فیزیک حرف آخر

دروس عمومی نظام جدید

دروس عمومی نظام جدید به صورت مفهومی و شهودی با نقشه راه تدریس شده است که شامل ادبیات، دین و زندگی،عربی و زبان انگلیسی است.

 

دروس عمومی حرف آخر

 

قیمت پکیج کامل نظام قدیم حرف آخر

قیمت پکیج کامل نظام قدیم حرف آخر برای کلیه دروس تخصصی و عمومی با تخفیف اعمال شده 6600000هزار تومان میباشد.

 

قیمت محصولات حرف آخر

 

قیمت پکیج کامل نظام جدید حرف آخر

قیمت پکیج کامل نظام جدید حرف آخر برای کلیه دروس تخصصی و عمومی با تخفیف اعمال شده 7020000هزار تومان میباشد.

 

قیمت محصولات حرف آخر

مشاوره و تهبه محصولات حرف آخر

برای مشاوره رایگان و تهیه محصولات حرف آخر می توانید با شماره 09106620394 تماس حاصل فرماید.

  • مشاوره تخصصی
  • مشاوره کنکوری
  • برنامه ریزی
  • پشتیبانی

حرف اخر

دیدگاه‌ها (0)

*
*

13 + چهار =

enamad