محاسبات جدید حرف آخر

خیلی از دواطلبان و دانش آموزان حرف آخر چندین ماه است که منتظر پکیج محاسبات جدید حرف آخر بودند که خوشبختانه پکیج محاسبات جدید حرف آخر با تلاش استاد منتظری آماده و تهیه شد. دیگر با وجود این پکیج فوق العاده نگران حل تست های محاسباتی نباشید. می توانید در کمتر از ۴۰ ثانیه با شاهکار جدید حرف آخر مشکل ترین تست های ریاضی، فیزیک و شیمی را حل کنید.

مشکل محاسباتی دانش آموزان کجاست؟

همانگونه که اشاره کردیم بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان کنکوری علیرغم تلاش زیاد در حل تست های محاسباتی ناکام میمانند. و خیلی از آنها به دلیل مشکل در حل مسائل زود نا امید و دلسرد میشوند. اما هر مشکلی راه حلی دارد و بی شک چاره ای وجود دارد. موسسه حرف آخر بعنوان برترین موسسه در زمینه تولید محتوای آموزشی و کنکوری، برای این مشکل راه حل فوق العاده ای را پیدا کرده است که فقط با اختصاص ۷ ساعت از زمان خود برای همیشه مشکل حل مسائل را رفع میکنید.

استاد منتظری، استاد یکه تاز ریاضی کشور مثل همیشه با ابتکار و تلاش شبانه روزی خود پکیج محاسبات جدید حرف آخر را تهیه کرد تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری بتوانند یکبار برای همیشه فن محاسبات را یاد بگیرند و با کمتر از ۴۰ ثانیه مسائل پیچیده را ضربه فنی کنید.

ویژگی تدریس استاد منتظری

 • تدریس جامع هر بحث به صورت ترکیبی
 • ارائه راهکارهای ساده برای هر مبحث
 • حل تست های سراسری با الگوهای ساده
 • تطبیق ۱۰۰ درصد ریاضی استاد منتظری با کنکور۹۷

محاسبات جدید حرف آخر

محاسبات جدید حرف آخر برای بار دوم توسط استاد بی نظیر ریاضی کشور استاد منتظری تدریس شده است که نسبت به پکیج سابق محاسبات بسیار قوی تر و دارای راهکارهای جالب محاسباتی است. بسیاری از دانش آموزان حتی در صورت تسلط کامل روی دروس ریاضی، فیزیک و شیمی از حل تست های آن نتوان هستند. که این امر بیشتر به حل مسائل و مرحله پایانی حل تست یعنی بخش محاسباتی بر میگردد. در پکیج محاسبات جدید حرف آخر به شما آموزش داده میشود که چگونه با روش های ساده محاسباتی در کمتر از ۴۰ ثانیه تست های ریاضی، فیزیک و مسایل شیمی را حل کنید

یکبار برای همیشه قدرت راهکارهای ساده استاد منتظری در حل مسایل پیچیده محاسباتی را تجربه کنید و اثر شگفت انگیز آن را ببینید.

ویژگی های کلی پکیج محاسبات سریع استاد منتظری

 • آموزش راهکارهای محاسباتی
 • تدریس جذاب و عالی
 • آمورش تکنیک های سریع تست زنی

مشاوره و برنامه ریزی موسسه حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری میتوانند برای مشاوره و برنامه ریزی و تهبه محصولات کنکوری حرف آخر با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرمایند.

محاسبات جدید حرف آخر

 

پکیج های شیمی و ریاضی نظام جدید

 

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad