معایب کلاس های حضوری

در این پست میخواهیم در مورد معایب کلاس های حضوری برای شما داوطلبان عزیز صحبت کنیم؛ که چه تاثیرات منفی بر موفقیت شما در  کنکور دارد. اکثر داوطلبان کنکوری با شرکت در کلاسهای حضوری، سعی در کسب موفقیت در کنکور را دارند. رفتن به کلاس های حضوری دارای معایبی است و بیشترداوطلبان غافل از این معایب هستند. و برتر شدن و موفقیت در کنکور را در کلاس های حضوری جستجو میکنند. امید است که این پست بتواند راهنما و کمکی به شما داوطلبان عزیز کنکوری باشد و راه درست ، برای موفقیت در کنکور را به شما آموزش دهیم.

 

تماس با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ – ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱

معایب کلاس های حضوری

قبل از هر چیزی ما باید با انواع روش های تدریس آشنایی داشته باشیم و آگاهی کامل در این موارد ما را در انتخاب راه درست یادگیری و موفقیت یاری می کند و با دید بهتری به موضوع نگاه میکنیم و فقط روی روش های سنتی و استاد دانش آموزای  تمرکز نداشته باشیم. در عصر حاضر که ما شاهد پیشرفت چشمگیر علم و فناوری در هر عرصه هستیم در سبک آموزش و تدریس نیز تغییرات چشمگیری اتفاق افتاده است  روش های ساده و مفهومی جدید  در تدریس به وجود آمده، که ما را در یاد گیری مفهومی موضوع یاری می کند. روش های جدید در واقع تنها روش مناسب برای کنکور مفهومی محسوب میشود و داوطلبان با این روشها میتوانند برتر شدن را تجربه کنند. اما متاسفانه این روشها و متود جدید در کلاسهای حضوری دیده نمیشود.

 

اتلاف زمان طلایی

 کلاس های حضوری و خصوصی یکی از چندین گذینه ی انتخابی داوطلبان است که این کلاس ها از نظر متد آموزشی فرق زیادی با کلاس های عادی مدارس در سال تحصیلی ندارد در واقع همان روش های مدرسه را برای ما بازگو میکنند ( توجه داشته باشید اگر روش های مدرسه خوب بود شما نیاز به کلاسهای غیره نداشتید) و علاوه بر آن تایم زیادی را هم از ما میخواهد و خستگی زیادی رو هم به دنبال دارد که باعث بی رغبتی و از دست رفتن انرژی ما میشود جدا از این ، تایم های رفت و برگشت یکی از اشکالات بزرگ این کلاسهاست. سال آخر شدیدا به این تایم ها احتیاج پیدا خواهیم کرد و زمان طلایی کنور محسوب میشود و عدم استفاده بهینه و درست از زمان یکی از عوامل شکست در کنکور محسوب میشود.

 

 

معایب کلاس های حضوری
معایب کلاس های حضوری

از دست دادن هیجانات کنکوری

از دیگر معایب کلاس های های حضوری دچار روزمره گی شدن در این کلاس هاست چرا که فقط هفته های اول جذابیت و انگیزه ما را به دنبال دارد و بعد از آن دقیقا شبیه کلاس های سال تحصیلی؛ کسالت وخستگی، روزمرگی و عدم حوصله و حواس پرتی ما را به دنبال خواهد داشت و از هیجان کنکوری ما به شدت می کاهد.از آنجای که کنکور فرآیند چالش برانگیز و خسته کننده است، برای کسب رقابت . ادامه مسیر موفقیت، وجود هیجانات کنکوری امری ضروری و لازم است که کلاسهای حضوری با ایجاد روزمرگی و تخلیه هیجانات کنکوری، انرژی داوطلب را میگیرند.

 

تماس با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ – ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱

فرصت سوزی

از موارد دیگری که برای معایب کلاس های حضوری میتوان برشمارد، فرصت سوزی و عدم استفائه از کلاسها در روزهای خاص میباشد. اگر داوطلب کنکوری به دلایلی از قبیل مشکلات شخصی و درسی، اتفاقات ناخواسته و سایر مواردی که باعث عدم حضور او در کلاسهای شود، فرصتی برای جبران مبحث از دست رفته ندارد. از سوی شرکت در کلاسهای حضوری نیازمند زمان مجدد برای مرور در منزل میباشد. این امر باعث سوختن فرصت طلایی و زمان مرور و جمعبندی میشود.

 

ارتباط با ما

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای آگاهی از پکیج ها نوین آموزشی و کنکوری و دریافت مشاوره رایگان میتوانند با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱ با مشاورین دپارتمان رتبه برتر حرف آخر در تماس باشند.

 • مشاوره کنکوری و تحصیلی
 • سفارش محصولات حرف آخر
 • برنامه ریزی
 • ارتباط با مشاورین رتبه برتر

 

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad