هدف، مهمترین رکن موفقیت در کنکور

اهداف بی بهانه

داشتن و تعریف هدف، مهمترین رکن موفقیت در کنکور است. در نگاه اول این کلمه(هدف) بسیار ساده و معمولی جلوه میکند. اما تعیین درست و قلبی این امر باعث معجزه بزرگی برای کنکوری ها میشود. همه ما انسانها، بسته به موقعیت و شرایط، اهداف متعددی برای ادامه زندگی داریم، برای بعضی اهداف برنامه ریزی و به آن ایمان داریم و جانانه برای آن تلاش میکنیم و برای برخی اهداف انرژی و زمان زیادی را صرف نمیکنم. ولی مشکل کار این نیست. مشکلی اصلی این است که فقط کلمه هدف را میبینم و از باطن خواستمان بی خبر هستیم و مانند یک سراب از دور دنبال آن میدویم و به آن نمیرسیم. کنکور سرنوشت ساز ترین مقطع زندگی دانش آموزان و داوطلبان محسوب میشود که خیلی از داوطلبان قربانی عدم درک هدفشان میشوند.

تماس با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ – ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱

هدف، مهمترین رکن موفقیت در کنکور

گام اول برای کسب رتبه و مشخص شدن مسیر راه موفقیت در آزمون سراسری، تعیین هدف و مشخص کردن توقع و خواسته شماست. اما هدفی که تمام جزئیات آن ریز به ریز مشخص باشد و به خواسته خود ایمان داشته باشید. همه ما انسانها آرزوی پولدار شدن و میلیارد بودن را داریم، اما اگر یک میلیارد تومان پول در اختیار بسیاری از ما قرار گیرد، از توانایی پیدا کردن راهی برای سرمایه گذاری و هزینه آن عاجز و ناتوان هستیم. به این دلیل کائنات به خواسته ما جواب منفی میدهد و ما موفق به کسب درآمد بیشتر نمیشویم. هدف، مهمترین رکن موفقیت در کنکور نیز دقیقا به همین شیوه می ماند. باید در قدم اول هدف و خواسته خود را با تمام جزئیات مشخص کنیم، هدف ما نباید صوری باشد، باید به هدف خود ایمان و آن را دوست داشته باشیم.

تماس با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ – ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱

 

مشخص کردن هدف، راز موفقیت انسانهای بزرگ

بی شک همه ما، سرنوشت و زندگینامه انسانهای بزرگ را مطالعه و از آن لذت برده ایم، چون بارها، به رغم شکست های متعدد، بلند شده اند و هدف شان را دنبال کرده اند. علت پیروزی همه آنها مشخص کردن هدفشان بوده و تا نرسیدن به آن از پای ننشسته اند. فرق انسان موفق با انسان معمولی در تعیین هدف و مبارزه برای رسیدن به هدف شان است. انسانهای بزرگ چون به هدف خودشان ایمان دارند تحت هر شرایطی به آن دست پیدا میکنند. شما هم باید هدفتان مشخص باشد و جزئیات هدفتان را مشخص کنید این امر باعث میشود اگر بارها شکست بخورید، هر دفعه با انرژی و انگیزه بیشتر بلند شوید و به راهتان ادامه بدهید.

 

تماس با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ – ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱

 

 ارتباط با ما

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای کسب مشاوره بیشتر از دپارتمان رتبه برتر حرف آخر میتوانند با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱ در تماس باشند.

 • مشاوره تحصیلی و کنکوری
 • سفارش محصولات حرف آخر
 • ارتباط با مشارین ارشد

 

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad