همایش های حرف آخر – همایش های آنلاین حرف آخر

همایش های حرف آخر

همایش های حرف آخر هر ساله در ماه های منتهی به کنکور، توسط اساتید مجرب حرف آخر در شهرهای مختلف کشور برگزار میشود. در این همایش های نکات مهم و مفید کنکوری و همچنین راهکارهای تست زنی ارائه میشود. آموزش مفهومی و راهکارهای تست زنی در کلیه پکیج های حرف آخر ارائه شده است. اما در همایش ها با توجه به محدودیت زمانی در ماههای پایانی کنکور، اساتید به صورت خلاصه و جمعبندی کلیه نکات مهم را ارائه خواهند داد.

همایش های حرف آخر

هایش های حرف آخر دارای چند نکته مفید و اساسی است. اساتید حرف آخر سالهاست که در زمینه تدریس و تولید محتوای کنکوری فعالیت میکنند. در این زمینه تجربه کافی دارند. دانش آموزان از نزدیک میتوانند از تجربه و توانایی اساتید استفاده کنند. بی شک خیلی از نکات مهم و کنکوری که میتواند در ماه های پایانی مفید واقع شود در اختیار دانش آموزان قرار گیرد. به دلیل فرایشی بودن بازه آزمون سراسری، گروهی از داوطلبان دچار عدم انگیزه میشوند. این همایش ها میتواند باعث استارت جدید و تلاش مجدد برای کسب رتبه و هدف داوطلبان کنکوری شود. چون اساتید سوا از ارائه مباحث کنکوری و درسی، در زمینه انگیزشی مباحث زیادی را ارائه میکنند.

همایش های آنلاین حرف آخر

در روزهای محدودیت کرونایی، خبر بسیار خوبی برای همه دانش اموزان داریم. طبق برنامه اعلامی حرف اخر از تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ هر هفته یک همایش آنلاین توسط اساتید حرف آخر ارائه میشود. در این ۸ همایش تمامی نکات مفید و کنکوری دراختیار دانش آموزان قرار میگیرد. این همایش برای دانش آموزان سال دهمی و یازدهم نیز بسیار مفید خواهد و از الان میتوانند نکات مهم در مطالعه، تست زنی، جمعبندی و شیوه خواندن دروس را یاد بگیرند. بنابراین از ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ هر هفته یک همایش عالی به صورت مجازی در پیج اینستاگرامیHarfeakhar.live  برگزار خواهد شد. اولین همایش مجازی نیز در تاریخ ۲۶ اردیبهشت  ساعت ۱۷ توسط استاد شعبانی و شاکری برای درس زیست بزگزار میشود. در اولین لایو، که درس زیست شناسی میباشد هدیه های ویژه برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

موسسه

سایر مقالات دپارتمان رتبه برتر حرف آخر

دپارتمان رتبه برتر حرف آخر سعی بر آن دارد که بیشترین خدمات آموزشی از حیث مشاوره، محصولات و راهکارهای کنکوری را به دانش آموزان و داوطلبان کنکوری عرضه کند. به همین منظور دانلود رایگان کتاب پارادوکس زیست شناسی را برای دانش آموزانی که در پارادوکس های زیستی دارند قرار داده است. همچنین دانلود رایگان جزوه زبان حرف آخر را نیز قرار داده و برای دانش داوطلبانی که به جزوه شیمی حرف آخر نیز دسترسی ندارند دانلود رایگان جزوه شیمی حرف آخر را قرار داده است.

ارتباط با ما

برای کسب اطلاعات از برگزاری همایش های حرف آخر، مشاوره و تهیه پکیج های کنکوری حرف اخر از دفتر مرکزی انتشارات حرف آخر میتوانید با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ در تماس باشید. مشاورین ارشد ما بی صبرانه منتظر تماس شما داوطلبان عزیز هستند.

 • مشاروه کنکوری و انگیزشی
 • تهیه محصولات حرف آخر
 • ارتباط با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر
 • ارتباط با رتبه برترهای حرف آخر

 

 

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad