حرف آخر
حرف آخر

همایش های حرف آخر

هر ساله در ماه های منتهی به کنکور همایش های حرف آخر در برخی استانها برای دانش آموزان برگزار میشود. این همایش ها به دلیلی از قبیل ارائه نکات کنکوری و آموزشی، ارائه مباحث انگیزشی موثر در کاهش استرس و اضطراب داوطلبان و جمعبندی مباحث مهم دروس دارای اهمیت زیادی است. به همین منظور به دستور استاد منتظری سایت مرکزی حرف آخر(WWW.Harfehakhar.com) مولد اطلاع رسانی همایش هاس حرف آخر شده است تا دانش آموزان و داوطلبان مشتاق به شرکت در همایش های حرف آخر بتوانند در کمترین زمان ممکن و در اسرع وقت از تاریخ، مکان و سایر اطلاعات همایش ها خبر دار شوند.

همایش های حرف آخر

برحسب عرف موسسه بیشتر همایش های حرف آخر در ادیبهشت و خرداد ماه هر سال در ماه های منتهی به کنکور در شهرهای مختلف برگزار میشود. عدم اطلاع رسانی به موقع و دقیق باعث میشود که خیلی از داوطلبان و کنکوری ها از مزایایی عالی این همایش ها محروم شوند. همانگونه که اشاره شد در همایش های حرف آخر، نکات مهم کنکوری و آموزشی به صورت جمعبندی شده همراه با مباحث انگیزشی ارائه میشود که از حیث آموزشی در جمعبندی و تقویت روحیه و کاهش استرس و اضطراب داوطلبان قبل از کنکور بسیار موثر است.

سایر مقالات دپارتمان رتبه برتر حرف آخر

دپارتمان رتبه برتر حرف آخر با مدیریت مهندس شهسواری، مشاور ارشد موسسه سعی بر آن دارد که بیشترین خدمات آموزشی از حیث مشاوره، محصولات و راهکارهای کنکوری را به دانش آموزان و داوطلبان کنکوری عرضه کند. به همین منظور دانلود رایگان کتاب پارادوکس زیست شناسی را برای دانش آموزانی که در پارادوکس های زیستی دارند قرار داده است. همچنین دانلود رایگان جزوه زبان حرف آخر را نیز قرار داده و برای دانش داوطلبانی که به جزوه شیمی حرف آخر نیز دسترسی ندارند دانلود رایگان جزوه شیمی حرف آخر را قرار داده است.

ارتباط با ما

برای کسب اطلاعات از برگزاری همایش های حرف آخر، مشاوره و تهیه پکیج های کنکوری حرف اخر از دفتر مرکزی انتشارات حرف آخر میتوانید با شماره های 09106620394 و 09100584851 در تماس باشید. مشاورین ارشد ما بی صبرانه منتظر تماس شما داوطلبان عزیز هستند.

  • مشاروه کنکوری و انگیزشی
  • تهیه محصولات حرف آخر
  • ارتباط با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر
  • ارتباط با رتبه برترهای حرف آخر

همایش های حرف آخر

 

دیدگاه‌ها (0)

*
*

enamad