همایش های حرف آخر

همایش های حرف آخر

همایش های حرف آخر هر ساله در ماه های منتهی به کنکور، توسط اساتید مجرب حرف آخر در شهرهای مختلف کشور برگزار میشود. در این همایش های نکات مهم و مفید کنکوری و همچنین راهکارهای تست زنی ارائه میشود. آموزش مفهومی و راهکارهای تست زنی در کلیه پکیج های حرف آخر ارائه شده است. اما در همایش ها با توجه به محدودیت زمانی در ماههای پایانی کنکور، اساتید به صورت خلاصه و جمعبندی کلیه نکات مهم را ارائه خواهند داد.

همایش های حرف آخر

هر ساله خانواده ها و دانش آموزان مجبورند برای همایش مختلف کنکوری کلی هزینه کنند و نتیجه مطلوب را نیز کسب نکنند. حرف آخر در راستای رسالت ( عدالت آموزشی برای همه) اقدام به برگزار همایش های با سطح بسیار بالا با قیمت خیلی مناسب کرده است تا همه دانش آموزان در سراسر کشور بتوانند به محتوای بی نظیر آموزشی حرف آخر دسترسی داشته باشند و با دست پر در جلسه آزمون سراسری حاضر شوند.

هایش های حرف آخر دارای چند نکته مفید و اساسی است. اساتید حرف آخر سالهاست که در زمینه تدریس و تولید محتوای کنکوری فعالیت میکنند. در این زمینه تجربه کافی دارند. دانش آموزان  میتوانند از تجربه و توانایی اساتید استفاده کنند. بی شک خیلی از نکات مهم و کنکوری که میتواند در ماه های پایانی مفید واقع شود در اختیار دانش آموزان قرار گیرد.

به دلیل فرسایشی بودن بازه آزمون سراسری، گروهی از داوطلبان دچار عدم انگیزه میشوند. این همایش ها میتواند باعث استارت جدید و تلاش مجدد برای کسب رتبه و هدف داوطلبان کنکوری شود. چون اساتید سوا از ارائه مباحث کنکوری و درسی، در زمینه انگیزشی مباحث زیادی را ارائه میکنند.

یکی از دغدغه های اصلی داوطلبان، مرور و فراموشی مطالب است. این مهم باعث ایجاد استرس و اضطراب در دانش آموزان میشود. همایش های حرف آخر کمک میکند که یک مرور و جمعبندی حرفه ای را تجربه کنید. تسلط شما در حداقل زمان روی مباحث افزایش پیدا میکند و از حیث زمانی در ماههای منهی به کنکور، میتوانید زمان طلایی خود را سیو کنید. 

برای ثبت نام در همایش های حرف آخر میتوانید با شماره 09106620394 تماس حاصل فرماید.

همایش های آنلاین حرف آخر

فناوری های آموزشی این امکان را فراهم ساخته تا بتوانیم در دورترین نقاط کشور در کنار هم باشیم و از محتوای آموزشی بی نظیر حرف آخر استفاده کنید. به همین منظور میزبان شما داوطلبان گرامی در وب سایت Harfeakhar.tv میباشیم. اساتید حرف آخر از چند ماه قبل اقدام به تهیه و تدارک همایش های حرف آخر کرده اند تا با قدرت در این همایش ها تمامی نکات کنکوری را در اختیار داوطلبان قرار بدهند. این سطح از همایش ها در کشور بی نظیر و تا به امروز تجربه نشده است. 

نکته اصلی و مهم همایش های حرف آخر تسلط اساتید بر بودجه بندی کنکور و سوالات احتمالی کنکور است. روی مباحثی در همایش دست گذاشته میشود که مباحث احتمالی کنکور هستند و خیلی از داوطلبان که فاقد توانایی و آمادگی کافی برای آزمون سراسری هستند میتوانند با این همایش نتیجه عالی کسب کنند. 

تاریخ برگزار همایش های حرف آخر

همایش های حرف آخر برای دو گروه تجربی و انسانی در نظر گرفته شده است که طبق جدول زیر دروس زیر را پوشش میدهد و در تاریخ های درج شده برگزار خواهد شد. نکته بسیار مهم اینکه آن دسته از دانش آموزان و داوطلبان که در همایش شرکت میکنند تا رو کنکور به فیلم های آفلاین هنایش کماکان جهت مرور دسترسی خواهند داشت.

زیست شناسی 26 خرداد ساعت 8 الی 12 و 14 الی 18
شیمی 29 خرداد ساعت 8 الی 12 و 14 الی 18
ریاضی 27 خرداد ساعت 8 الی 12 و 14 الی 18
علوم فنون 26 خرداد ساعت 8 الی 12 و 14 الی 18
ریاضی انسانی 27 خرداد ساعت 8 الی 12 و 14 الی 18
فلسفه و منطق 30 خرداد ساعت 8 الی 12 و 14 الی 18

پاسخ به سوالات داوطلبان

برای شرکت در همایش با کدام شماره تماس بگیرم؟ برای شرکت در همایش میتوانید با شماره های 09106620394 و 09120085450 تماس حاصل فرماید.

همایش کدام دروس برگزار میشود؟ همیشه تمامی دروس اختصاصی برگزار میشود.

همایش ها در چند روز برگزار میشود؟ با توجه به حجم مطالب در 3 الی 4 روز برگزار میشود.

ارتباط با ما

برای کسب اطلاعات از برگزاری همایش های حرف آخر، مشاوره و تهیه پکیج های کنکوری حرف آخر از دفتر مرکزی انتشارات حرف آخر میتوانید با شماره های 09106620394 و 09120085450 در تماس باشید. مشاورین ارشد ما بی صبرانه منتظر تماس شما داوطلبان عزیز هستند.

  • مشاروه کنکوری و انگیزشی
  • تهیه محصولات حرف آخر
  • ارتباط با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر
  • ارتباط با رتبه برترهای حرف آخر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *