وب سایت مرکزی حرف آخر
وب سایت مرکزی حرف آخر

پروژه 6040 کنکور 1400 – دروس 6040 کنکور 1400

پروژه 6040 کنکور 1400 نیز مانند سالهای قبل منتشر و ارائه میشود. موسسه حرف آخر هر ساله برای ماه های پایانی کنکور با دو هدف جمعبندی و مرور مطالب و از سوی برای آن دسته از داوطلبان که به هر دلیلی نتوانسته اند استارت خوبی در کنکور بزنند، پروژه 6040 را ارائه میدهد. خوشبختانه در سالهای اخیر خیلی از دانش آموزان و داوطلبان حرف آخر با پروژه 6040 توانسته اند نتیجه خوبی بگیرند و موفق به کسب رتبه شوند.

 

پروژه 6040 کنکور 1400

پروژه 6040 از دو بخش آموزش و آزمون تشکیل شده است. 6040 یعنی یک برنامه 100 روزه است.  آزمون سراسری فرآیندی فرسایشی است و گروهی از داوطلبان به دلایل متخلفی نمیتوانند خود را به هدف شان برسانند. بخصوص در ماه های پایانی به کلی نا امید میشوند. اما حرف آخر برای هر موقعیت راهکار مناسبی ارائه میدهد. کلی دروس تخصصی و عمومی با تاکید روی مباحث مهم و کنکوری در برنامه دو ماهه( بخش 60) زمینه یادگیری و آموزش را ایجاد کرده است. برای تمرین، تکرار و حل تست 20 آزمون( بخش 40) ارائه شده است. 20 آزمون دارای پاسخنامه  تصویری یا به اصطلاحی دارای پاسخ نماست. اساتید سوا از حل کردن و تحلیل تست ها، جهت مرور مجدد درسنامه هر تست را ارائه میدهند. داوطلبان میتوانند با بخش 40 پروژه کلیه مباحثی که مطالعه کردند را مرور کنند.

 

روش تدریس پروژه 6040 کنکور 1400

روش تدریس و استفاده از روش های نوین آموزشی، نقطه قوت پکیج های کنکوری و آموزشی حرف آخر است. با بهره گیری از روش های جدید آموزشی از قبیل پویانمایی و راهکارهای ساده محاسباتی این امکان فراهم شده تا داوطلبان کنکوری بتوانند به صورت کاملا مفهومی و شهودی مطالب مهم را یاد بگیرند. تکنیک های به کار گرفته همچنین کمک کرده تا حجم مطالب بسیار کم شود و اساتید حرف آخر بتوانند در زمان بسیار کم کل مطالب را به نحو احسن ارائه دهند. روش تدریس 6040 حرف آخر و سایر پکیج های آموزشی و کنکوری این مجموعه در تقابل کامل با روش های سنتی رایج آموزشی رایج در کشور است.

 

 

6040 کدام دروس را پوشش میدهد؟

6040 کنکور 1400 دروس زیست شناسی، فیزیک، ریاضی، شیمی، عربی، دین و زندگی، ادبیات و زبان را پوشش میدهد.

 

 

اساتید پروژه 6040

بهترین دبیران و مدرسان کشور در مجموعه حرف آخر، گرد هم آمده اند تا بتوانند با روش های فوق العاده جذاب و ساده، بهترین پکیج های کنکوری را برای شما داوطلبان عزیز آماده کنند. مدرسان حرف آخر در زمینه تدریس و آموزش دارای پیشینه و روزمه بسیار عالی هستند و خوشختانه در سالهای اخیر بسیار از کنکوری ها با تدریس این اساتید توانسته اند موفق به کسب موفقیت و رتبه برتر شوند.

استاد منتظری: مدرس ریاضی

دکتر شیروانی: مدرس شیمی

استاد کامیار: مدرس فیزیک

استاد شعبانی، شاکری و روان: مدرسان زیست شناسی

استاد واعظی: مدرس عربی

استاد یوسفیانپور: مدرس دین و زندگی

استاد محمودی: مدرس زبان

استاد محسن منتظری: مدرس ادبیات

 

ارتباط با ما

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش پکیج های حرف آخر میتوانید با شماره های 09106620394 و 09120085450 تماس حاصل فرماید.

دیدگاه‌ها (2)
5 based on 1 reviews

*
*

16 + شانزده =

  ویدا نیکخو پاسخ

  سلام
  آیا میتوان از پکیج حرف آخر برای استخدام و تست زنی دروس عمومی استفاده کرد که همون بازدهی کنکور را در استخدامی هم بدست آورد؟

   فواد شهسواری پاسخ

   سلام
   بله- موارد مشابه بوده که از پکیج های عمومی برای آزمون های استخدامی استفاده شده و نتیجه عالی دریافت کردند.

enamad