پروژه ۶۰۴۰ کنکور ۱۴۰۰ – دروس ۶۰۴۰ کنکور ۱۴۰۰

پکیج 6040 برای کنکور 1400

پروژه ۶۰۴۰ کنکور ۱۴۰۰ نیز مانند سالهای قبل منتشر و ارائه میشود. موسسه حرف آخر هر ساله برای ماه های پایانی کنکور با دو هدف جمعبندی و مرور مطالب و از سوی برای آن دسته از داوطلبان که به هر دلیلی نتوانسته اند استارت خوبی در کنکور بزنند، پروژه ۶۰۴۰ را ارائه میدهد. خوشبختانه در سالهای اخیر خیلی از دانش آموزان و داوطلبان حرف آخر با پروژه ۶۰۴۰ توانسته اند نتیجه خوبی بگیرند و موفق به کسب رتبه شوند.

 

معرفی پروژه ۶۰۴۰ کنکور ۱۴۰۰

پروژه ۶۰۴۰ از دو بخش آموزش و آزمون تشکیل شده است. ۶۰۴۰ یعنی یک برنامه ۱۰۰ روزه است. آزمون سراسری فرآیندی فرسایشی است.  گروهی از داوطلبان به دلایل متخلفی نمیتوانند خود را به هدف شان برسانند. بخصوص در ماه های پایانی به کلی نا امید میشوند. اما حرف آخر برای هر موقعیت راهکار مناسبی ارائه میدهد. کلی دروس تخصصی و عمومی با تاکید روی مباحث مهم و کنکوری در برنامه دو ماهه( بخش ۶۰) زمینه یادگیری و آموزش را ایجاد کرده است. برای تمرین، تکرار و حل تست ۲۰ آزمون( بخش ۴۰) ارائه شده است. ۲۰ آزمون دارای پاسخنامه  تصویری یا به اصطلاحی دارای پاسخ نماست. اساتید سوا از حل کردن و تحلیل تست ها، جهت مرور مجدد درسنامه هر تست را ارائه میدهند. داوطلبان میتوانند با بخش ۴۰ پروژه کلیه مباحثی که مطالعه کردند را مرور کنند.

 

 

بخش شصت(۶۰) پروژه

قدم اولیه موفقیت در آزمون سراسری، کسب و دریافت آموزش است. مادامی که شما در زمینه یادگیری و آموزش مشکل دارید، نمیوانید در تست زدن و کسب درصد بالا موفقیت کسب کنید. پس سنگ بنای موفقیت و کسب رتبه برتر، رفع مشکلات آموزشی و دریافت یادگیری قوی است. در بخش ۶۰ پروژه ۶۰۴۰، اساتید حرف آخر با روش های نوین آموزشی و بسیار متفاوت سبکی جدید از آموزش را ارائه کرده اند. مهمترین بخش آموزش ۶۰۴۰، ارائه تدریس مفهومی و شهودی، درگیر کردن حافظه تصویری در نیمکره راست مغز و آموزش تکینک های تست زنی در کمتر از ۱ دقیقه است. این ویژگی های به شما کمک میکند بسیار سریع دوران یادگیری را سپری کنید. و از آموزش فرسایشی و طاقت فرسا به دور باشید. بنابراین میتوانید با اختصاص ۶۰ روز یا ۲ ماه بخش آموزش را به راحتی سپری کنید.

 

 

پروژه ۶۰۴۰ کنکور ۱۴۰۰

 بخش چهل (۴۰) پروژه

فاکتور دوم موفقیت در کنکور، تمرین و تکرار با حل تست است. داوطلبان کنکوری باید بتوانند در زمان مناسب بخش یادگیری را تمام کنند و فاز مرور همراه با تست را شروع کنند. با بخش ۴۰ این پروژه میتوانید با یک تیر ۳ نشان را بزنید. چون پروژه ۴۰ علاوه بر اینکه کل تست های مهم و احتمالی دروس عمومی و تخصصی را پوشش میدهد. بلکه با پاسخ نمای آن میتوانید کلیه مباحث را در قالب تست مرور کنید. اساتید سعی کرده اند که مهمترین تست های احتمالی هر درس را استخراج کنند. و سوا از حل کردن تست ها،درسنامه آن نیز ارائه شده است. بنابراین با این قسمت از ۶۰۴۰ میتوانید مرور، جمعبندی و حل تست را به نحوه احسن انجام دهید.

 

 

ویژگی پروژه ۶۰۴۰ کنکور ۱۴۰۰

روش تدریس و استفاده از روش های نوین آموزشی، نقطه قوت پکیج های کنکوری و آموزشی حرف آخر است. با بهره گیری از روش های جدید آموزشی از قبیل پویانمایی و راهکارهای ساده محاسباتی این امکان فراهم شده تا داوطلبان کنکوری بتوانند به صورت کاملا مفهومی و شهودی مطالب مهم را یاد بگیرند. تکنیک های به کار گرفته همچنین کمک کرده تا حجم مطالب بسیار کم شود و اساتید حرف آخر بتوانند در زمان بسیار کم کل مطالب را به نحو احسن ارائه دهند. روش تدریس ۶۰۴۰ حرف آخر و سایر پکیج های آموزشی و کنکوری این مجموعه در تقابل کامل با روش های سنتی رایج آموزشی رایج در کشور است.

 

 

۶۰۴۰ کنکور ۱۴۰۰ کدام دروس را پوشش میدهد؟

۶۰۴۰ کنکور ۱۴۰۰ دروس زیست شناسی، فیزیک، ریاضی، شیمی، عربی، دین و زندگی، ادبیات و زبان را پوشش میدهد.

 

پروژه ۶۰۴۰ کنکور ۱۴۰۰

کدام گروه از دانش آموزان متیوانند از آن استفاده کنند؟

پروژه ۶۰۴۰ مناسب دانش آموزان سال دوازدهم و پشت کنکوری هاست. دانش آموزان سال دهم و یازدهم میتوانند از پکیج های مناسب خود در برنامه ۱۰۰۰ ساعته استفاده کنند. به طور مثال ریاضی ۶۰۴۰ به صورت جامع تدریس شده، که استفاده از آن برای دانش آموزان سال دهم و یازدهم به دلیل عدم آشنایی و یادگیری اولیه مباحث توصیه نمیشود.

 

 

ساعت تدریس پروژه ۶۰۴۰ چقدر است؟

ساعت تدریس دروس تخصصی ۶۰۴۰ تقریبا ۵۵ الی ۶۰ ساعت و برای دروس عمومی نیز ۲۵ الی ۳۰ ساعت میباشد. با احتساب بخش ۴۰ یا ۲۰ آزمون، این پروژه تقریبا ۵۰۰ ساعت تدریس میباشد. بناباین میتوانید با صرف ۱۰۰ روز از زمان خود نتیجه بسیار عالی در آزمون سراسری ۱۴۰۰ کسب کنید.

 

پروژه ۶۰۴۰ کتاب کار دارد؟

هر کدام از پکیج های مجموعه ۶۰۴۰ متناسب با بسته آموزشی دارای کتاب کار میباشد. همچنین سوالات ۲۰ آزمون نیز، به صورت دفترچه کاغذی و شبیه ساز کنکور تدوین شده است.

 

اساتید پروژه ۶۰۴۰

بهترین دبیران و مدرسان کشور در مجموعه حرف آخر، گرد هم آمده اند تا بتوانند با روش های فوق العاده جذاب و ساده، بهترین پکیج های کنکوری را برای شما داوطلبان عزیز آماده کنند. مدرسان حرف آخر در زمینه تدریس و آموزش دارای پیشینه و روزمه بسیار عالی هستند. خوشختانه در سالهای اخیر بسیار از کنکوری ها با تدریس این اساتید توانسته اند موفق به کسب موفقیت و رتبه برتر شوند.

استاد منتظری: مدرس ریاضی

دکتر شیروانی: مدرس شیمی

استاد کامیار: مدرس فیزیک

استاد شعبانی، شاکری و روان: مدرسان زیست شناسی

استاد واعظی: مدرس عربی

استاد یوسفیانپور: مدرس دین و زندگی

استاد محمودی: مدرس زبان

استاد محسن منتظری: مدرس ادبیات

 

ارتباط با ما

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش پکیج های ۶۰۴۰ حرف آخر میتوانید با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ تماس حاصل فرماید.

ثبت نام طرح نخبگان

سفارش بسته های آموزشی حرف آخر

ارتباط با مشاورین ارشد

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  ۷ دیدگاه. Leave new

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست