پکیج امتحان نهایی ریاضی حرف آخر

پکیج امتحان نهایی ریاضی حرف آخر یکی از دهها پکیج موسسه حرف آخر که برای دانش آموزان سال دوازدهم نظام جدید توسط استاد منتظری دبیر بی نظیر ریاضی کشور تدریس شده است. این نوید را به دوستان نظام جدید میدهیم که بدون استرس میتوانند با پکیج امتحان نهایی ریاضی حرف آخر نمره بالای در ریاضی امتحان نهایی کسب کنند.

 

پکیج امتحان نهایی ریاضی حرف آخر

 

دغدغه این روزهای دانش آموزان سال دوازدهم، امتحانات نهایی است. به طوری که به شدت روی کنکور و آزمون سراسری آنها تاثیر گذاشته است. خیلی از دانش آموزان از مشاورین دپارتمان رتبه برتر حرف آخر میپرسند که امتحان نهایی را بخوانند یا برای کنکور خودشان را آماده کنند. تاثیر نمره امتحان نهایی و عبور از این مسیر برای کنکور سراسری بی شک بدون استرس نیست. ولی خوشبختانه در درس ریاضی و حتی سایر دروس با افتخار این نوید را خدمت دوستان میدهیم که موسسه حرف آخر بهترین منابع را برای کسب نمره بالا در امتحانات نهایی ضبط و تدریس کرده است.

 

پکیج ریاضی امتحان نهایی

 

استاد منتظری با روش های جذاب و عالی و در حین حال ساده ریاضی را برای امتحان نهایی تدریس کرده است. با الگوهای کاربردی استاد منتظری در ریاضی دیگر نیازی به حفظ کردن فرمول نیست با این الگوها میتوانید به صورت مفهومی ریاضی را یاد بگیرید و هر تستی را براحتی بزنید. بنابراین دیگر دلیلی برای نگرانی و استرس در امتحانات نهایی وجود ندارد چون پکیج های نهایی حرف آخر در کنار شماست و روش های تدریس عالی اساتید حرف آخر این کمک را به شما میکند که بالاترین نمره در امتحان نهایی را کسب کنید.

 

مجموعه ۶۰۴۰ حرف آخر

 

حرف آخر برای ماههای منتهی به کنکور مجموعه ۶۰۴۰ را طراحی کرده است که برای آموزش، مرور و جمعبندی کلیه دروس بی نظیره است. چون همه اهداف آموزش، تست و مرور در این مجموعه طراحی شده است. داوطلبان کنکوری میتوانند با پروژه ۶۰۴۰ رتبه متفاوت و سرنوشت دیگری برای خود رقم بزنند. زیست ۶۰۴۰ حرف اخر نمونه بسیاری از ای پروژه بی نظیر است که با روش پویانمایی و تکنیک های تصاویر سه بعدی تدریس شده است. یا ۲۰ آزمون نظام جدید حرف آخر که آزمون های شبیه ساز کنکور با درسنامه و تشریح تصویری است. موسسه حرف آخر زمینه کسب رتبه برتر شدن شما کنکوری های عزیز را فراهم کرده است کافی است خودتان بخواهید.

 

مشاوره و ارتباط با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری میتوانند برای مشاوره رایگان و تهیه پکیج های امتحانات نهایی حرف آخر و پروژه ۶۰۴۰ از انتشارات مرکزی حرف آخر در تهران با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل کنند.

 • مشاوره کنکوری
 • مشاوره انگیزشی
 • تهیه محصولات کنکوری حرف آخر
 • تهیه پکیج های امتحانات نهایی
 • ارتباط با مشاورین ارشد حرف آخر
پکیج امتحان نهایی ریاضی حرف آخر
پکیج امتحان نهایی ریاضی حرف آخر

 

 1. فیزیک ۶۰۴۰ حرف اخر
 2. ریاضی ۶۰۴۰ حرف اخر
 3. شیمی ۶۰۴۰ حرف اخر
 4. پکیج ترمودینامیک حرف آخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست