پکیج رایگان حرف آخر

پکیج رایگان حرف آخر بخشی از خدمات و برنامه موسسه کنکوری حرف آخر برای دسترسی دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به نمونه تدریس های و سبک آموزش های حرف آخر است. دوستان حرف آخری برای آشنایی بیشتر با موسسه بی نظیر و بی رقیب حرف آخر میتوانند پکیج های رایگان را تهیه کنند و با بهترین منبع کنکوری کشور آشنا شوند. انتخاب پکیج های هدیه حرف آخر باعث انتخاب آگاهانه شما در انتخاب منبع آموزشی و کنکوری شما میشود. چون زمان طلابی کنکور بسیار محدود است و وجود منابع زیاد کمک کنکوری در بازار فرصت تجربه و خطا را به شما نیمدهد. بنابراین با انتخاب هدایایی حرف آخر میتوانید آگاهانه بهترین ها را انتخاب کنید.

 

پکیج رایگان حرف آخر

تعدد منابع مختلف در بازار کنکور، گاها باعث سردرگمی دانش آموزان و داوطلبان کنکوری شده است. یا دسته ای از داوطلبان یاد و خاطره مناسبی از منابع کنکوری ندارند و با شک و تردید به موسسات دیگر نزدیک میشوند. ما در حرف آخر با پکیج های رایگان این امکان را فراهم ساخته ایم تا آگاهانه و حفه ای منبه کنکوری تان را انتخاب کنید. احترام و تکریم به دانش آموزان در انتخاب منابع همواره جزء رسالت ما بوده است با نمونه های کاربردی و آموزشی در حرف آخر امکان موفقیت شما ا فراهم ساخته ایم. اما پکیج ایگان حرف آخر کدامند؟ و هر کدام چه ویژگی های دارد؟ به تشریح و تببین آن خواهیم پرداخت.

 

معرفی پکیج های رایگان حرف آخر

سه مجموعه یا پک برای آشنایی شما با حرف آخر در نظر گرفته ایم. که هر کدام از آنها کاربرد خاصی دارد. به همین جهت در صورت عدم آشنایی شما با آنها هر گونه سوال در مورد انتخاب آن با مشاورین ما در دپارتمان رتبه برتر تماس حاصل فرماید.

 1. پکیج محاسبات سریع
 2. پکیج ۷ الگوی طلایی زیست شناسی
 3. پکیج ۵ روز با حرف آخر

 

 

پکیج های رایگان حرف آخر- پکیج محاسبات سریع

یکی از کاربردی ترین و بهترین پکیج های کنکوری در سطح کشور، پکیج محاسبات سریع استاد منتظری است. این پکیج شامل کاربردی ترین و علمی ترین روش های محاسبات سریع برای دروس ریاضی، فیزیک و شیمی میباشد. میتوانید با این پکیج حل تست های مشکل و سخت دروس محاسباتی را به ۴۰ ثانیه کاهش داد. و دیگر نگران مدیریت زمان و حل تست سرجلسه کنکور سراسری نباشید. گاها خیلی از دانش آموزان علیرغم تلاش و مطالعه زیاد، توانایی حل سریع تست هاس محاسباتی را ندارند. پکیج محاسبات سریع استاد منتظری این کمک را به شما میکند که مشکل تان را اساسی حل کنید. چنانچه بخش آموزش و یادگیری را به خوبی سپری کرده اید و هم اکنون مشکل حل تست دارید، میتوانید با محاسبات سریع به سطح بالای تسلط برسید.

 

پکیج های رایگان حرف آخر – پکیج هفت الگوی طلایی زیست شناسی حرف آخر

بخش دوم پکیج های رایگان، هفت الگوی طلایی زیست شناسی برای دانش آموزان گروه آزمایشی تجربی میباشد. تست های زیست شناسی در آزمون سراسری به شدت مفهومی و ترکیبی طرح میشود و به دلیل نکات ریز و فرار، زدن تست ها در زمان کم و کسب درصد بالا، بسیار سخت و دشوار است. اساتید دپارتمان زیست شناسی حرف آخر، سوالات زیست سالهای اخیر آزمون سراسری داخل و خارج را بررسی کرده اند. این بررسی ها نشان میدهد که هر ساله در آزمون سراسری، ۵ الی ۷ تیپ سوال در زیست طراحی میشود. اساتید زیست زیست حرف آخر، برای هر تیپ از سوالات یک راهکار ساده ارائه کرده اند. با دریافت این آموزش ها، میتوانید در حداقل زمان ممکن، در بین ۴ گزینه هر تست، پاسخ صحیح را به سادگی پیدا کنید. این مجموعه کاربردی میتواند شما را با روش و سبک تدریس زیست حرف آخر بیشتر آشنا کند.

 

 

برای دریافت هدیه محاسبات و هفت الگو روی پکیج های رایگان موسسه حرف آخر کلیک کنید.

 

پکیج ۵ روز با حرف آخر

چنانچه داوطلبان و دانش آموزان عزیز، قصد دارند با سبک تدریس حرف آخر بیشتر آشنا شوند، میتوانند از پکیج ۵ روز با حرف آخر استفاده کنند. این مجموعه ۲۰ درصد تدریس جامع دروس عمومی و اختصاصی سه سال رشته تجربی و ریاضی را پوشش میدهد. سبک تدریس، راهکارهای آموزشی، بیان وتدریس اساتید و تکینک های به کار گرفته شده در این پکیج، کمک زیادی به تصمیم گیری شما در انتخاب بهترین منبع خواهد کرد. سوا بر این پکیج ۵ روز شامل آزمونکها و تست های تالیفی حرف آخر و مشاوره انگیزشی اقای پوریا مظفریان نیز میباشد. برای دریافت این پکیج میتوانید روی لینک پایین کلیک کنید.

 

برای دریافت پکیج ۵ روز با حرف آخر روی لینک پنج روز با حرف آخر کلیک کنید.

 

مشاوره و تهیه محصولات کنکوری حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای کسب مشاوره رایگان، دریافت پکیج های حرف آخر و ثبت نام در طرح نخبگان حرف آخر، میتوانید با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ تماس حاصل فرماید.

 

منابع کنکور ۱۴۰۰

پکیج های عمومی کنکور ۹۸

پکیج های تخصصی کنکور ۹۸

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  ۱۰ دیدگاه. Leave new

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad