چگونه درصد ۸۰ در زیست کسب کنیم

چگونه درصد ۸۰ در زیست کسب کنیم سوال بسیاری از داوطلبان گروه آزمایشی تجربی است. چون زیست شناسی مهمترین و تاثیر گذار ترین درس برای گروه تجربی محسوب میشود. داوطلبان برای کسب رتبه برتر و قبولی در رشته پزشکی باید درصد بالای در زیست شناسی کسب کنند. اما کسب درصد بالا در این درس سرجلسه آزمون سراسری کار ساده و آسانی نیست چون خط به خط کتاب زیست شناسی سوال و نکته های فرار کنکوریست. از سوی دیگر تعدادی از سوالات زیست شناسی به صورت ترکیبی طرح میشود و در سالهای اخیر سوالات زیست شناسی به صورت مفهومی و شهودی طرح میشود. اما چگونه درصد ۸۰ در زیست کسب کنیم.

 

چگونه درصد ۸۰ در زیست کسب کنیم

یکی از دلیل اصلی که دانش آموزان و داوطلبان کنکوری درصد پایینی در زیست شناسی کسب میکنند اتکا روی منابعی است که آموزش آنها به صورت سنتی و متکی بر حذف کردن مطالب است. سوالات ترکیبی و فرار زیست شناسی را نمیتوان با حذف کردن پاسخ داد. زیرا حفظ کردن مطالب وارد حافظه کوتاه مدت در نیمکره چپ مغز میشود و به دلیل عملکرد این حافظه، بعد از گذشت ۲ هفته، قسمت زیادی مطالب حذف میشود این امر باعث ایجاد استرس و اضطراب داوطلب میشود. استفاده از منابعی که با روش های نوین آموزشی تدریس شده است کمک شایانی به آموزش و یادگیری زیست شناسی میکند.

 

 

 

روش های جدید تدریس چه کمکی به کسب درصد بالا میکند؟

چگونه درصد ۸۰ در زیست شناسی کسب کنیم بسیار ساده و راحت است. موسسه حرف اخر با روش های نوین آموزشی از قبیل پویا نمایی و انیمیشن کلیه مباحث زیست شناسی را تدریس کرده است. این سبک از آموزش کمک میکند که بدون نیاز به حفظ کردن مطالب به صورت مفهومی و شهودی کلیه مباحث را یکبار برای همیشه یاد بگیرید. نقطه قوت درس زیست شناسی حرف آخر این است که مطالب به صورت ترکیبی و در شکل آزمایشگاه زیست شناسی طراحی و تدریس شده تا دانش آموز و داوطلب کنکوری بتوانند از نزدیک پدیده های زیست شناسی را ببینند. زیست جامع دهم حرف آخر در ۵۵ ساعت تدریس زیست جامع یازدهم حرف آخر در ۴۵ ساعت تدریس و زیست جامع دوازدهم حرف آخر نمونه های از بهترین منابع کنکوری برای زیست شناسی است.

 

ویژگی های کلی زیست حرف آخر

 • تدریس کامل درسنامه به صورت تصویری
 • آموزش مفهومی و شهودی
 • تدریس ترکیبی مباحث
 • جمعبندی نکات مهم و کنکوری
 • ارائه تست های تالیفی و کنکوری
 • ارائه نکته های تست زنی

 

ارتباط با ما

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای مساوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر میتوانند با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱ با مشاورین ارشد حرف آخر در تماس باشند.

 • مشاوره کنکوری
 • تهیه محصولات حرف آخر
 • ثبت نام طرح نخبگان

 

 1. فیزیک کنکوری دهم حرف آخر
 2. فیزیک کنکوری یازدهم حرف آخر
 3. مسایل شیمی دهم و یازدهم حرف آخر
 4. مفاهیم شیمی دهم و یازدهم حرف آخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad