چگونه فیزیک را بالای ۷۰ درصد در کنکور بزنیم؟

فیزیک 6040 حرف اخر

خیلی از  داوطلبان می پرسند در فرصت باقی مانده تا کنکور چگونه فیزیک را بالای ۷۰ درصد در کنکور بزنیم؟ خیلی از دانش آموزان و داوطلبان کنکور دو دوره نظام قدیم و نظام جدید در درس فیزیک مشکل اساسی دارند و هرچقدر به ماه های منتهی به کنکور نزدیک میشوند استرس بیشتری میگیرند. چون علیرغم تلاش زیاد در سایر دروس هنوز نتوانسته اند فیزیک را به خوبی پیش ببرند و این امر باعث شده که ترس در ازکسب درصد پایین در فیزیک رتبه و آرزوهای آنها را تحت شعاع قرار بدهد. کسب رتبه بالا و رتبه برتر در آزمون سراسری مرهون کسب درصد بالا در همه دروس یا به طور کلی میانگین بالا است.

 

چگونه فیزیک را بالای ۷۰ درصد در کنکور بزنیم؟

در س فیزیک برای هر دو گروه آزمایشی ریاضی و تجربی دارای اهمیت است و این اهمیت باعث شده که تاثیر بزرگی در کسب رتبه برتر داشته باشد. متاسفانه دانش آموزان رشته تجربی به دلیل ضریب بالای زیست شناسی و شیمی از درس فیزیک غافل میشوند و این غفلت نتیجه یکسال تلاش آنها را ناکام میگذارد. در حاضر کمتر از ۶ ماه تا کنکور ۹۸ باقی مانده است و خیلی از داوطلبان به دلایل متعدد نتوانسته اند درس فیزیک را مانند سایر دروس پیش ببرند. به همین جهت قصد داریم منبع مناسبی برای فیزیک آنها معرفی کنیم که در زمان کم و با آسودگی خاطر بتوانند فیزیک را بالای ۷۰ درصد در کنکور ۹۸ بزنند.

 

فیزیک ۶۰۴۰ حرف آخر

فیزیک ۶۰۴۰ حرف آخر ویژه کنکور ۹۸  توسط مهندس کامیار در کمتر از ۴۰ ساعت تدریس شده است. ۷۰ درصد مباحث فیزیک را پوشش میدهد که شامل درسنامه و حل تست مباحث ساده و متوسط فیزیک است. تلاش استاد کامیار بر این بوده است که از تدریس مباحث سخت و سنگین فیزیک در این پک ۷۰ درصدی پرهیز کنند و روی مباحثی که قابل خواندن و درک ساده تر است کار کنند. در حالی حاضر دو پکیج فیزیک ۷۰ درصد برای دو گروه نظام قدیم و نظام جدید تدریس شده است که داوطلبان میتوانند در کمتر از ۴۰ ساعت به درصد بالای ۷۰ در فیزیک کنکور ۹۸ برسند.

فیزیک ۶۰۴۰ حرف آخر (نظام قدیم ویژه کنکور ۹۸)

فیزیک ۶۰۴۰ حرف اخر – ویژه کنکور ۹۸( ویژه دوره نظام جدید)

 

مشاوره و ارتباط با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان عزیز میتوانند جهت دریافت مشاوره رایگان و تهیه پکیج های کنکوری حرف آخر از دفترمرکزی این انتشارات با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرمایند.

 • مشاوره کنکوری
 • مشاوره انگیزشی
 • تهیه محصولات حرف آخر
 • ارتباط با رتبه برترهای حرف آخر

 

چگونه فیزیک را بالای 70 درصد در کنکور بزنیم؟

 

 

 

 

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست