حرف آخر
حرف آخر

چگونگی دریافت کد دوم محصولات حرف آخر- کد فعالسازی حرف آخر

چگونگی دریافت کد دوم محصولات حرف آخر

چگونگی دریافت کد دوم محصولات حرف آخر یکی از سوالات متداول دانش آموزان و داوطلبان است که از محصولات حرف آخر استفاده میکنند و یا میخواهند به صوت شراکتی از پکیج های کنکوری استفاده کنند. از آنجا که کلیه پکیج های کنکوری حرف آخر دارای کد فعال سازی میباشند فقط روی یک سیستم نصب و اجرا میشود. گاها گروهی از دانش آموزان به صورت شراکتی از این پکیج ها استفاده میکنند که درصورت نصب روی دو سیستم نیاز به کد دوم جهت فعال سازی است.

 

چگونگی دریافت کد دوم محصولات حرف آخر

در چه صورت میتوان اقدام به تهیه کد دوم کرد؟

درصورتی که دانش آموزان و داوطلبان از پکیج های حرف آخر استفاده میکنند و سیستم آنها دچار نقص فنی شود که سیستم قادر به اجرای پکیج ها نباشد با هماهنگی مشاوری که پکیج ها را در اختیار داوطلب یا دانش آموز قرار داده است میتوان اقدام به تهیه کد دوم کرد. اما در صورتی که داوطلبان بخواهند روی دو سیستم اقدام به  نصب پکیج ها کنند باید 40 درصد مبلغ پکیج را پرداخت کنند که موسسه کد دوم را برای نصب در اختیار آنها میگذارد.

 

استفاده از کپی محصولات

برخی افراد سود جو با کپی محصولات حرف آخر زحمت و تلاش شبانه روزی اساتید مجموعه حرف آخر را نادیده گرفتند که اساتید به صراحت اعلام میکنند که استفاده از کپی محصولات حرف آخر شرعا و قانونا حرام است و اجازه استفاده از محصولات کپی را به هیچ کس نخواهند داد. بنابراین دانش آموزان و داوطلبان کنکوری با استفاده از محصولات کپی آینده و زندگی خود را تباه نکنند و همچنین عواقب اخروی استفاده از محصولات کپی بر عهده استفاده کننده خواهد بود.

 

ارتباط با ما

برای دریافت مشاوره رایگان و سفارش محصولات اورجینال از دفتر مرکزی حرف آخر واقع در تهران میتوان با شماره های 09106620394 و 09100584851 تماس حاصل فرماید.

مشاوره کنکوری

برنامه ریزی

ارتباط با مشاورین رتبه برتر

عربی نظام جدید

پکیج پنج روز با حرف آخر

سوالات احتمالی کنکور 99

دیدگاه‌ها (0)

*
*

5 × 2 =

enamad