کد دوم حرف آخر- نحوه دریافت کد دوم حرف اخر

نحوه دریافت کد دوم حرف آخر برای پکیج های آموزشی و کنکوری همواره سوال خیلی از داوطلبان و دانش آموزان است. موسسه حرف آخر در راستای عدالت آموزشی و حفظ حقوق معنوی خود، برای کلیه پکیج های آموزشی و کنکوری کد فعالسازی تعریف کرده است. بر این حسب تمام بسته های آموزشی حرف آخر فقط روی یک سیستم( لبتاپ یا کامپیوتر) فعال میشود. مواردی پیش می آید که داوطلبان به کد دوم و فعالسازی روی یک سیستم دیگر نیاز خواهند داشت. در این مقاله به تشریح و راهنمایی دریافت کد دوم حرف آخر خواهیم پرداخت. همچنین سوالات مرتبط به دریافت کد دوم و شرایط آن را پاسخ خواهیم داد.

کد دوم حرف آخر

همانگونه که اشاره شد موسسه حرف آخر برای حفظ حقوق معنوی پکیج های منتشر شده و عدالت آموزشی کلیه پکیج های را کد گذاری کرده است. در دو حالت داوطلبان و دانش آموزان نیازمند دریافت کد دوم میشوند. برای هر کدام از حالتهای که ممکن، راهنمایی و توضیحات کافی ارائه خواهد شد.

حالت اول: کد دوم حرف آخر در صورت خرابی سیستم

گاها سیستمی که دانش آموزان پکیج های حرف آخر را روی آن فعالسازی کرده اند، به دلایل فنی از قبیل عیب مادر برد، ضربه هارد، آسیب دیدگی جدی سیستم و مواردی دیگر، استفاده از پکیج های متوقف میشود. در این حالت اگر سیستم تعمیر شود، مجددا برای فعالسازی پکیج های نیازمند کد جدید خواهید بود. چون با کدهای دیگر قادر به فعالسازی مجدد نیستید. یا اگر سیستم قابل تعمیر نباشد و در صورت تعمیر هم قابل استفاده مجدد نباشد، داوطلب باید کد دوم دریافت کند.

راهنمای دریافت کد دوم در حالت اول

دانش آموزان و داوطلبانی که با این مشکل مواجه میشوند باید با مراجعه به خدمات و تعمیرگاه های مجاز لبتاپ و کامپیوتر اقدام به تهیه فاکتور از عیب سیستم خود کنند. با ارسال فاکتور تهیه شده و فیلم از سیستم معیوب میتوانند به بخش پشتیبانی موسسه، اقدام به تهیه کدهای دوم فعالسازی کنند. لازم ذکر است که علاوه بر ارائه فاکتور دال بر معیوب بودن سیستم، باید سریالهای هر پکیج در اختیار پشتیبانی فنی موسسه قرار بگیرد. پشتیبانی سریالهای قبل را کنسل میکند. و سریال جدید در قالب کد دوم در اختیار داوطلب قرار میدهد.

حالت دوم: کد دوم حرف آخر در صورت فعالسازی روی دو سیستم

در حالت دوم دانش آموز یا داوطلب کنکوری قصد دارند به صورت شراکتی از پکیج های حرف آخر استفاده کنند. در این حالت مییتوانند برای پکیجی که تهیه کرده اند، کد فعالسازی دریافت کنند. و بر روی دو سیستم متفاوت نصب و اجرا کنند.

آیا کد دوم هزینه دارد؟

در حالت اول که سیستم معیوب باشد و قابل استفاده نباشد هزینه ای برای دریافت کد دوم پرداخت نخواهد شد. اما در حالت دوم که دو یا چند نفر بخواهند از پکیج ها به صورت اشتراکی استفاده کنند برای دریافت کد دوم هر پکیج باید ۴۰ درصد هزینه آن را پرداخت کنند.

آیا برای محصولات کپی میتوان کد دوم دریافت کرد؟

متاسفانه افراد سود جو به دو دلیل ضربه زدن به موسسات آموزشی از جمله حرف آخر و کسب سود اقدام به فروش محصولات کپی مکنند. با شکستن قفل پکیج ها به صورت ناقص اقدام به توزیع کپی محصولات حرف آخر میکنند. این نکته را اضافه کنم که اساتید حرف آخر اجازه استفاده از محصولات کپی را به کسی نخواهند داد و حق الناس است. چون برای تهیه این محصولات هزینه و زمان زیادی صرف شده است. تا دانش آموزان سراسر کشور که به آموزش عالی و مناسب دسترسی ندارند بتوانند با پرداخت هزینه استفاده کنند.  استفاده از محصولات کپی بدون اجازه صاحب اثر از حیث قانونی، شرعی و عرفی گناه محسوب میشود. که در این مورد دیدگاه و نظر مقام معظم رهبری مدظله العالی در ارتباط با استفاده از آثار دیگران بدون اجازه و رضایت صاحب اثر را بعنوان حسن خطاب قید کرده ایم.

دیدگاه مقام معظم رهبری در مورد نسخه برداری از محصولات داخلی

سوال: آیا نسخه برداری از نوارهای کامپوتری(Disk) جایز است؟ و بر فرض حرمت، حتی با علم به اینکه بعضی از دیسک های کامپیوتری با توجه به اهمیت محتوای آن، بسیار گران بها هستند؟
احواط این است که در نسخه برداری و تکثیر نوارهای کامپیوتری که در داخل تولید شده است، حقوق صاحبشان از طریق اجازه از آنان رعایت شود.

بنابراین، با توجه به هزینه های معنوی و مادی زیادی که صرف تولید پکیج های کنکوری و آموزشی حرف آخر شده است. اساتید موسسه هیچ گونه اجازه ای به استفاده کنندگان از کپی محصولات نخواهند داد. و کد دوم برای محصولات کپی وجود ندارد. دانش آموزان و داوطلبان کنکوری در صورتی که کپی محصولات حرف آخر را استفاده میکنند برای کسب اجازه باید هزینه آن را پرداخت کنند.

چند نفر میتوانند کد دوم برای یک پکیج دریافت کنند؟

در صورتی که پکیج حرف آخر را در اختیار دارید و قصد دارید با سایر دوستان به صورت اشتراکی استفاده کنید. میتوانید به تعداد نفرات کد دوم دریافت کنید. 

دریافت کد دوم رایگان در چند مرحله امکانپذیر است؟

کد دوم رایگان در صورت اثبات و محرز شدن عیب سیستم توسط بخش پشتیبانی فنی، فقط یکبار قابل دریافت است. در صورت مشکل مجدد کد دوم حتی در صورت معیوب شدن دوباره سیستم به صورت رایگان قابل دریافت نیست و باید ۴۰ درصد هزینه پکیج پرداخت شود

آیا با تعویض ویندوز نیاز به دریافت کد دوم هست؟

تعویض ویندوز مشکلی برای اجرا و استفاده مجدد از پکیج ها ایجاد نمیکند. میتوانید مجددا با کد فعالسازی و سریال قبلی پکیج، آن را مجددا نصب کنید.

از چه طریقی میتوانیم کد دوم را دریافت کنیم؟

آن دسته از داوطلبانی که سیستم مورد استفاده آنها دچار مشکل فنی شده است. برای دریافت مجدد کد دوم و ارسال فاکتور تعمیر و معیوب بودن سیستم میتوانند با شماره ۰۲۱۶۴۰۳۵ داخلی ۳ تماس حاصل فرمایند.

اما دانش آموزانی که قصد تهیه کد دوم با پرداخت هزینه را دارند و همچنین آن دسته از داوطلبان که از محصولات کپی استفاده میکنند میتوانند با شماره های ۰۲۱۶۶۰۴۱۵۳۵ و ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرمایند.

 ارتباط با ما

 برای تهیه پکیج های آموزشی و کنکوری حرف آخر، مشاوره رایگان و دریافت کد دوم میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل فرماید.

۰۲۱۶۶۰۴۱۵۳۵

۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰

۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴

عربی نظام جدید

پکیج پنج روز با حرف آخر

سوالات احتمالی کنکور 

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad